قیمت عایق ایزوگام استخری

قیمت عایق ایزوگام استخری - ایزوگام دلیجان - صدف گستر

قیمت عایق استخر

استخرها نیاز به عایق‌کاری دارند. فرقی نمی‌کند استخر برای چه مصرفی ساخته شده باشد. اگر بخواهیم در مصرف آب و نگهداری استخر به خوبی عمل کنیم، باید استخر خود را نسبت به رطوبت عایق کنیم البته قیمت عایق ایزوگام استخری ، در بازار متفاوت است.
تفاوت در هزینه عایق استخر، از عوامل مختلفی ناشی می‌شود. عوامل مختلفی که هر کدام در انتخاب ما موثر خواهند بود. قبل از انتخاب عایق استخر باید از این عوامل آگاهی داشته باشیم. آنگاه می‌توانیم مقایسه عایق‌ها را با استفاده از مبنای دیگری انجام دهیم. هر چه در این مقایسه حرفه‌ای‌تر عمل کنیم، خرید ایزوگام استخر راحت‌تر خواهد بود.

ما در این مقاله تصمیم داریم، ویژگی‌های یک عایق رطوبتی خوب را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما هم قصد عایق‌کاری این محل را دارید، بهتر است با ما همراه باشید. بالابردن اطلاعات در زمینه‌ی کاری که قصد انجام آن را دارید، باعث می‌شود در انتخاب عایق استخر و خرید ایزوگام استخر، و دانستن قیمت ایزوگام و روش نصب ایزوگام عملکرد بهتری داشته باشید.

انواع ایزوگام برای عایق‌سازی استخر

ایزوگام‌ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. انواع مختلفی که هر یک از نظر کیفی با هم تفاوت‌های بسیاری دارند.
انتخاب عایق استخر باید به گونه‌ای باشد که در برابر رطوبت این محیط مقاوم باشد و کارایی بالایی از خود نشان دهد. از طرف دیگر ظاهر استخر را خراب نکند. اگر ظاهر استخر برای شما پراهمیت است، بهتر است با ایزوگام طرح‌دار مناسب برای استخر آشنا شوید. ما در این قسمت به مقایسه دو عایق ساده و طرحدار خواهیم پرداخت:

مقایسه عایق ایزوگام ساده و ایزوگام طرح دار

ایزوگام ساده

ایزوگام‌های ساده، تنها با فویل آلومینیومی پوشیده شده‌اند. نمای ظاهری آنها نمای آلومینیم است و برای تغییر ظاهر استخر، باید یک لایه بیرونی روی آن کار کرد.
گاهی این کار مشکلاتی به همراه دارد، برای همین اگر ظاهر استخر برای شما دارای اهمیت است، می‌توانید انواع دیگر ایزوگام را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قیمت عایق ایزوگام استخری ساده، از دیگر انواع پایین‌تر است.

ایزوگام طرح‌دار

ایزوگام‌های طرح‌دار بعد از ایزوگام‌های ساده ساخته و طراحی شدند. عملکرد و کارایی بالایی دارند و می‌توانند در قسمت‌های مختلف به عنوان یک عایق مناسب عمل کنند. طرح‌های زیبا و کارایی بالای این عایق‌ها باعث شده که یک کاندید قدرتمند در انتخاب عایق استخر باشند.
قمیت عایق استخر طرح‌دار نسبت به ایزوگام ساده کمی بالاتر است. اما نیاز شما را در هر زمینه‌ای، برطرف خواهد کرد.

قیمت عایق ایزوگام استخری - صدف گستر
قیمت ایزوگام استخری – صدف گستر دلیجان

عوامل موثر در قیمت عایق استخر

همانطور که گفتیم عوامل موثری روی قیمت عایق استخر تاثیرگذارند.
مواردی که روی هزینه عایق استخر موثرند، عبارت‌اند از:

 1. نوع عایق ایزوگام

  نوع عایق وابسته به این که تک لایه است یا دولایه، روی قیمت عایق استخر تاثیر بسیاری دارد. ایزوگام دولایه، قیمت بالاتری دارد. از طرف دیگر انتخاب عایق استخر ممکن است از انواع ساده یا طرح‌دار باشد. در صورتی که خرید ایزوگام استخر طرح‌دار را انتخاب کنید، هزینه عایق استخر بیشتر خواهد شد.

 2. کیفیت مواد اولیه ایزوگام

  اینکه تولیدکننده، از چه موادی در تولید ایزوگام استفاده کند، بسیار حائز اهمیت است. تولیدکننده‌ها مواد اولیه را در کیفیت‌های متفاوتی می‌خرند و در ساخت ایزوگام به کار می‌برند. هر چه کیفیت مواد اولیه بالاتر باشد، کیفیت ایزوگام نیز بالاتر است و قیمت عایق استخر بالاتر است.

 3. ضخامت و وزن ایزوگام

  برخی از تولیدی‌ها اقدام به تولید ایزوگام در ضخامت و وزن پایین می‌کنند. همین پایین آوردن وزن و ضخامت، مصرف مواد اولیه را در ایزوگام پایین خواهد آورد. هر چه مواد مصرفی در ایزوگام کمتر باشد، هزینه عایق استخر پایین‌تر خواهد آمد. توجه داشته باشید که خرید ایزوگام استخر بی‌کیفیت، اصلا به نفع شما نیست. حتی اگر قیمت پایین‌تری داشته باشد.

 4. تکنولوژی تولید ایزوگام

  روش‌های مختلفی در تولید این محصولات وجود دارد که ممکن است روی قیمت عایق استخر موثر باشد.

 5. کارخانه تولیدی ایزوگام

  با توجه به این که کارخانه تولیدی، چه سیاست کاری‌را اتخاذ کرده است، روی هزینه عایق استخر موثر است. برخی کارخانه‌ها با بالابردن تولیدات و استفاده از تمامی ضرفیت‌های تولید، در قیمت عایق استخر منصف‌ترند.

 6. میزان خرید ایزوگام

  خرید ایزوگام استخر اگر به صورت عمده انجام شود، مناسب‌تر است.

 7. خرید ایزوگام از واسطه‌ها

  این که خرید از چه مرکز فروشی انجام شود، ممکن است روی هزینه عایق استخر تاثیرگذار باشد.
  هزینه عایق استخر را به صورت مستقیم و از نمایندگی‌های معتبر انجام دهید. قیمت عایق استخر در نمایندگی به قیمت واقعی محاسبه میگردد.

قیمت عایق ایزوگام استخری - صدف گستر
قیمت عایق استخری ایزوگام – صدف گستر دلیجان

مشخصات ایزوگام استخر مرغوب

یک ایزوگام استخر مرغوب،‌ ویژگی‌هایی دارد که با توجه به این ویژگی‌ها انتخاب عایق استخر، آسان‌تر خواهد شد. از جمله ویژگی‌های یک عایق مرغوب، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- ضخامت ایزوگام استاندارد

در انتخاب عایق استخر، به این نکته توجه داشته باشید که ضخامت آن حدوداً 4 میلی باشد.

2- وزن ایزوگام استاندارد

یک رول ایزوگام استاندارد ده متری، دارای 40 کیلوگرم وزن می‌باشد. یعنی هر متر آن 4 کیلوگرم است. با تصمیم به پایین آوردن هزینه عایق استخر، ایزوگام ضخامت پایین را انتخاب نکنید.

3- مواد اولیه ایزوگام باکیفیت

در ساخت ایزوگام باید مواد اولیه باکیفیت استفاده شده باشد. می‌توانید با چند آزمایش ساده، کیفیت مواد اولیه ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید.

4- انعطاف بالای ایزوگام

هنگام انتخاب عایق استخر، به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام استاندارد نباید هنگام خم شدن، دچار ترک یا شکست شود. حتی اگر برای چند ساعت در یخچال قرار گرفته باشد. از سوی دیگر باید خاصیت کششی بالایی داشته باشد. می‌توانید یک تکه از ایزوگام را در دست بگیرید و به دو طرف بکشید. میزان کشش ایزوگام را مشاهده کنید.

5- مقاوم در برابر دماهای مختلف

انتخاب عایق استخر ، باید طوری باشد که ایزوگام دما‌های مختلف را پشتیبانی کند.

6- ضمانت و بیمه نامه ایزوگام

هنگام خرید ایزوگام استخر ، باید به ضمانت و بیمه‌نامه آن توجه بسیار داشته باشید.

 

نکات مهم هنگام خرید ایزوگام استخر

خرید از نمایندگی ایزوگام

سعی کنید خرید ایزوگام استخر خود را از نمایندگی‌های فروش انجام دهید، تا هزینه عایق استخر برای شما مناسب‌تر باشد.

توجه به اعتبار برند ایزوگام

در خرید ایزوگام استخر به اعتبار شرکت تولیدکننده توجه داشته باشید. شرکت‌های معتبر، در کیفیت ایزوگام‌های تولیدی خود توجه بیشتری دارند.

توجه به نشان استاندارد ملی: وجود نشان ملی استاندارد روی رول ایزوگام به این معنی است که در تولید ایزوگام ، تمامی استانداردها رعایت شده است.

استفاده از مشاوره در زمینه انتخاب عایق استخر

در خرید ایزوگام استخر، با یک مشاور فروش مشورت کنید و کیفیت محصول را در اولویت قرار دهید. هزینه عایق استخر، باید در اولویت بعدی قرار بگیرد.

فعال کردن بیمه و گارانتی ایزوگام: اگر نیاز به فعال کردن بیمه و گارانتی بود، حتما نسبت به آن اقدام کنید تا در صورت نیاز، بتوانید از آن استفاده کنید.

مشاورین فروش ما در شرکت صدف گستر دلیجان ، می‌توانند در انتخاب قیمت عایق ایزوگام برای استخر و خرید بهترین ایزوگام دلیجان به شما کمک کنند تا خریدی مطمئن را تجربه کنید.

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی اطلاع از قیمت عایق ایزوگام استخری :

26136617 21 98+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام :

9190437706 98+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر 5 جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

با تشکر از توجه شما سروران گرامی

نویسنده: متین مومنی

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاههای “قیمت عایق ایزوگام استخری

  • مدیریت سایت میگوید:

   با سلام و خداقوت خدمت شما ، جهت اطلاع از قیمت روز ایزوگام استخری لطفا از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *