درباره صدف گستر دلیجان بیشتر بدانید

شرکت صدف گستر در سال ۱۳۸۲ در دو فاز تولید قیر و تولید انواع عایق رطوبتی (ایزوگام) شروع به فعالیت نموده است .
در طی این چند سال با افزایش توان تولید و سهم خود از بازار پیشرفت قابل توجهی داشته است به طوری که در زمینه واردات مواد اولیه و صادرات محصول در حال حاضر فعالیت چشم گیری دارد .

این شرکت با بهره گیری ار مدیریت علمی و دانش پرسنل تولید و همچنین آزمایشگاهی مجهز، موفق شد با ارائه محصولاتی با کیفیت به یکی از برندهای معتبر بازار داخلی تبدیل گردد.

شرکت صدف گستر در سال ۲۰۱۲ صادرات محصولات خود را به کشورهای منطقه آغاز نمود و توانست در مدت کوتاهی به یکی از بزرگترین صادر کنندگان عایق رطوبتی کشور به عنوان صادر کننده نمونه ملی تبدیل شود.

شرکت در سال ۲۰۲۲ با هدف ورود به بازارهای معتبر جهانی و صادرات به کشورهای اروپایی و هم چنین رفع نیازهای داخلی به عایق های روز دنیا و با کیفیت بالا جهت پروژه های مهندسی و تخصصی اقدام به واردات پیشرفته ترین ماشین آلات و ادوات تولید قیر و عایق نمود که شرکت را قادر به تولید طیف گسترده ای از عایق های رطوبتی بر پایه قیرهای اصلاح شده پلیمری خودچسب، الاستومری، روف گاردن ها و … . با رویه نهایی سنگ طبیعی، سیلیس، فویل آلومینیوم، فیلم پلی اتیلن و عایق های پوششی لوله های نفت و گاز می نماید. تا نام خود را در میان معتبرترین برندهای تولید کننده عایق در سطح جهانی و در ذهن فعالین حوزه ساختمان و صنعت حک نماید.

خط مشی (هدف) شرکت صدف گستر

  1. تولید محصولات دوست دار محیط زیست با مدرن ترین دستگاه های تولیدی روز دنیا
  2. پیروی از قوانین بازرگانی و بین المللی و رعایت اصول تجارت
  3. پیشرو در تولید دانش بنیان با مدیران متخصص و مهندسین و پرسنل مجرب
  4. تشکیل دپارتمان فروش با مدیران متخصص و بهترین کارشناسان فروش جهت خلق بازار در سطح بین المللی
  5. ضمانت کیفیت و تعهد در قبال مصرف کننده با هدف رسیدن به بالاترین سطح رضایت مشتریان
  6. ارتقاء سطح تکنولوژی تولید با دانش روز و تجهیزات فنی مدرن در راستای ارتقاء کیفیت
  7. اخذ گواهی نامه های معتبر از کشورهای معتبر اروپایی جهت ورود به بازارهای جهانی
  8. نظارت دقیق و استفاده از مواد اولیه با کیفیت جهت تولید محصولات
  9. رعایت اصول اخلاقی در کسب و کار و راز داری در قبال هر یک از مشتریان
  10. افزایش تنوع در محصولات تولیدی در جهت تامین نیاز مشتریان و باز

همکاری با ارگان ها و شرکتهای بزرگ داخلی و خارجی

شرکت صدف گستر بر آن است تا با توسعه و گسترش محصولات و خدمات از لحاظ کمی و کیفی در کل بازار ایران و کشورهای همسایه، سهم خود را از بازار افزایش دهد و با تمرکز بر صادرات و صادرات مستمر به اقسا نقاط دنیا و همکاری با شرکتهای بزرگ بین المللی مرتبط با محصولات و خدمات شرکت تبدیل به یک برند جهانی بشود.

رسالت ما

امید آن داریم که با همراهی شما سروران گرامی ، بتوانیم بر رسالت چندین ساله خود مبنی بر هر چه بهتر نمودن تولیدات عایق های رطوبتی در سطح بین الملل و جلب رضایت مخاطبینمان ثابت قدم باشیم و خدمتی هر چند اندک را به انجام رسانیده باشیم.