صادرات ایزوگام

شرکت صدف گستر دلیجان به عنوان صادر کننده نمونه با دو برند صادراتی یلما و اکسیر بیشترین سهم بازار در صادرات ایزوگام و عایق های رطوبتی به کشور های حوزه خلیج فارس ، عمان ، بحرین ، و اربیل و سلیمانیه عراق را داشته است.

محصولات شرکت صدف گستر دلیجان برای صادرات مطابق با شرایط آب و هوایی آن کشور و میزان تغییرات محیطی تولید می شود.

ایزوگام صادراتی یلما - ایزوگام صدف گستر دلیجان

ایزوگام صادراتی یلما

ایزوگام صادراتی اکسیر - ایزوگام صدف گستر دلیجان

ایزوگام صادراتی اکسیر

شرکت صدف گستر دلیجان آمادگی کافی را در جهت انجام کلیه امور صادرات ایزوگام دلیجان به کشورهای همسایه دارد.

شما می توانید سفارش خود را به ما اعلام نموده و به راحتی محصول خود را در کشورهای دیگر و مکان سفارش تحویل بگیرید.

برای صادرات ایزوگام نیاز به مشاوره دارید ؟ با ما تماس بگیرید

صدف گستر دلیجان از منابع و پالایشگاه های بسیار معتبر داخل کشور قیر مورد نیاز خود را تهیه می کند و از بهترین تیشوی وارداتی برای تولید استفاده می کند که بر مرغوبیت و کارایی ایزوگام می افزاید.

یکی از مشکلات شایع در بین تولیدکننده های ایزوگام این است که ضخامت واقعی محصول با ضخامت گفته شده به مشتری مطابقت ندارد. ما این تضمین را می دهیم که ضخامت محصولات ما همانی است که به شما مشتریان عزیز گفته می شود.

دلایل انتخاب صدف گستر دلیجان توسط مشتریان

بهترین کیفیت

مناسبترین قیمت

تنوع محصولات

مشاوره فنی رایگان

پاسخگویی مداوم

سرعت انجام کار

از بین انواع مختلف ایزوگام برای صادرات ، عایق رطوبتی روکش دار به دلیل چسبندگی و مقاومت بالا در برابر باد و باران بیشترین مصرف را دارا می باشد.

تمام مراحل مواد اولیه، تولید، بسته بندی و ارسال عایق های رطوبتی زیر نظر کارشناسان با بیشترین دقت صورت می پذیرد. شرکت صدف گستر دلیجان تمام تلاش خود را جهت تولید و صادرات عایق های رطوبتی در کمترین زمان و با بهترین مواد اولیه کرده است.

صدف گستر دلیجان به عنوان تولیدکننده و صادرکننده نمونه ایزوگام ، با فراهم نمودن تمامی زیر ساخت های مورد نیاز در حوزه صادرات ایزوگام ، مسیر سودآوری و تجارت کلان را برای تمامی علاقه مندان و فعالان در این زمینه ایجاد نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.