صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان - صدف گستر

صادرات ایزوگام - شرکت صدف گستر دلیجان


صادرات ایزوگام دلیجان در ایران

سالیان سال است که  کارخانجات شهرستان پر افتخار دلیجان به عنوان برند معروف و پر کاربرد در زمینه ایزوگام مطرح شده اند و از همین رو کارخانجات دلیجان با توجه به گستردگی که در کل کشور پیدا کرده اند یکی از مشخصه های اصلی آن صادرات ایزوگام دلیجان است .

کارخانجات دلیجان در کشور ایران محبوبیت روز افزونی پیدا کرده اند چرا که حرف اول و آخر شرکت های دلیجان رضایت مشتری و تولید ایزوگام مرغوب است  و همچنین در کشورهای مختلف ، توانسته اند با توجه به کیفیت و مرغوبیت ایزوگام مطرح گشته و صادرات ایزوگام را با بهترین کیفیت به سراسر ایران و تمامی کشورهای خاورمیانه صادر نمایند.

در این مقاله سعی شده که صادرات ایزوگام دلیجان را بررسی کنیم و اینکه چه عواملی در صادرات ایزوگام نقش دارند بپردازیم

با مطالعه سه دقیقه ای پر مفید و پرکاربرد با ما همراه باشید

 

صادرات ایزوگام دلیجان - صدف گستر
صادرات ایزوگام دلیجان – مراحل بارگیری – صدف گستر

ایزوگام صادراتی به چه معناست؟

ایزوگام صادراتی با بهترین کیفیت و برترین برند با توجه به نیازهای اساسی و بنا به آب و هوایی کشورهای مختلف منطقه، تولید، عرضه و صادر میگردد و این امر سبب میگردد تا تمام استاندارد های جهانی لازم و واجب در صنعت ایزوگام رعایت گردد.

ایزوگام صادراتی دلیجان بر حسب نیازی که کشور مقصد دارد سفارش گرفته میشود و با توجه به شرایط آب و هوایی که آن کشور دارد تولید میشود ، چرا که نوع آب وهوایی که منطقه دارد تعیین کننده ایزوگامی است که در آنجا باید استفاده شود، اگر رطوبت بالا باشد باید ایزوگامی ساخته و طراحی شود که جوابگوی رطوبت آن کشور باشد.

بنابراین شرایط آب و هوایی کشور مقصد و گیرنده حتماً باید مورد ارزیابی قرار گیرد و بر اساس همین امر ایزوگام تولید شود.

ایزوگام صادراتی باید طوری طراحی و تولید شود که با شرایط جوی آب و هوایی آن منطقه سازگاری داشته باشد مثلاً در مناطق سردسیری از ایزوگام پلیمری استفاده میگردد و در مناطق گرمسیری و بارش زا ایزوگام استاندارد همین منطقه را استفاده میکند.

همانطور که مستحضر هستید ایزوگام صادراتی دلیجان با مرغوبیت بالا به کشورهای همسایه همچون قطر، ترکیه، ارمنستان ، گرجستان ، بحرین ، عراق و حوزه های خلیج فارس صادر میگردد و شرکت دلیجان توانسته در زمینه صادرات حرف اول را بزند و فعالیت های عالی ای در این زمینه انجام دهد و دارنده ۳ مقام برتر صادر کننده نمونه در ایران طی سالهای ۹۶ – ۹۷ و ۹۸ گردد.

ایزوگام صادراتی دلیجان - صدف گستر
ایزوگام صادراتی شرکت صدف گستر دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان چه نوع مشخصه ای دارد؟

اولین مشخصه ای که ایزوگام صادراتی دارد اینست که باید کیفیت و مرغوبیت ایزوگام حفظ شود و براساس کیفیت عالی تولید گردد.

شرکت هایی که در زمینه صادرات ایزوگام فعالیت دارند و حرفی برای گفتن دارند همچون شرکت صدف گستر دلیجان تمامی استانداردهای جهانی را باید برای تولید ایزوگام رعایت کنند تا به آن کیفیتی که بتواند مورد تایید سازمان ملی استاندارد میخواهند برسند و از مرغوبیت ایزوگام اطمینان حاصل شود.
بنابراین ،  مشخصه اصلی ایزوگامی که صادر میشود کیفیت بالای آن است.

حتماً توصیه میگردد که شرکت هایی که قصد صادرات ایزوگام دارند به کیفیت ثابت ایزوگام خود توجه نموده چرا که در صورت افت کیفیت ارزش کالا  پایین آمده و در نهایت صادرات انجام نخواهد پذیرفت.

قیمت ایزوگام هایی که ارسال میشوند با توجه به استانداردهای جهانی معین میگردد .

شرکت صدف گستر دلیجان با زمینه فعالیت بالا توانسته با رعایت کیفیت بالا همواره در زمینه صادرات موفق باشد.

صادرات ایزوگام دلیجان - صدف گستر
صادرات ایزوگام – صدف گستر دلیجان

ایزوگام دلیجان چگونه صادر میگردد؟

همانطور که میدانید برای خرید کردن کالای مورد نظر باید امکاناتی وجود  داشته باشد تا ایزوگام مربوطه خریداری شود و صادر گردد، انواع ایزوگامی که در کارخانجات دلیجان تولید میشوند به شکل مدرن و صنعتی هستند و با توجه به شرایط آب و هوایی که کشور مقصد دارد ، ایزوگام مربوطه کیفیت بالا و عملکرد خوبی دارد.

شرکت های تولید کننده ایزوگام که در زمینه صادرات فعالیت دارند باید توجه ویژه ای به نیاز خریدار داشته باشند و بتوانند آن را تامین کنند به همین منظور از مواد اولیه که در تولید ایزوگام استفاده میگردد باید کیفیت آن مورد تایید باشد .

کشورهای دریافت کننده ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان با توجه به اهمیت رضایت مشتری روابط  مؤثری را در زمینه صادرات داشته است و کشورهایی مختلفی با شرکت دلیجان همکاری میکنند همانند : کشور های همسایه ، عراق ، ترکیه ،  آذربایجان ، بحرین ، عمان ، ارمنستان ، سوریه ، کویت ، تاجیکستان ، پاکستان ، قطر ، لبنان و سایر کشورها که روز به روز گستره ارتباطی شرکت های دلیجان بیشتر میشود.

صادرات ایزوگام - صدف گستر دلیجان
صادرات ایزوگام به آذربایجان – صدف گستر

عوامل مؤثر بر قیمت صادرات ایزوگام دلیجان

صادرات ایزوگام دلیجان در ابتدای امر باید گواهی نامه معتبر و استاندارد ها را دریافت کرده باشد تا هنگام ارسال و بارگیری کالا دچار مشکل نشوند و به راحتی صادرات انجام شود ، قطعاً روی قیمت نهایی اثر گذار است و یک امر حیاتی محسوب میشود.

باید به این نکته توجه شود حتماً در هنگام بارگیری کارشناس مربوطه حضور داشته باشد تا از معایب و آسیب زدن به کالا خودداری نماید .

تمامی مشخصاتی که کالا را تعیین میکند باید روی ایزوگام مربوطه حک شود مانند تاریخ تولید وانقضاء .

ایزوگام دلیجان با بهترین کیفیت ها تولید میشوند و در سطح جهانی مطرح هستند و عملکرد خیلی خوبی دارند و از بهترین مواد اولیه هم در تولید ایزوگام های خود استفاده نموده اند .

و همه این مواردی که خدمتتان گفتیم نقش بسزایی در تعیین قیمت نهایی دارد البته که تمامی موارد گفته شده باید جهت صادرات ایزوگام رعایت شده باشد.

با این حال شرکت های دلیجان با توجه به کارکرد ایزوگام و نوع آن قیمت های مناسب و واقعی را ارائه میکنند.

ایزوگام صادراتی دلیجان - صدف گستر
صادرات ایزوگام به ارمنستان – صدف گستر دلیجان

توصیه ما به شما سروران گرامی

با توجه به نتایجی که از مقاله برآمده است صادرات ایزوگام دلیجان برای این مطرح شده است که علاوه بر رعایت تمامی استاندارد ها توانسته کالایی مرغوب و با کیفیت در زمینه صادرات ملی باشد.

بنابراین برای فعالیت در زمینه صادرات میتوان گفت داشتن کیفیت حرف اول و آخر است .

توصیه ما به صادرکنندگان این محصوا ارزشمند و کاربردی این است که حتماً به تولید ایزوگام مرغوب و با کیفیت توجه نمایید تا در زمینه صادرات موفق شوید و یک نکته اساسی که وجود دارد ارزیابی کشورهایی که با آنها در رابطه هستیم باید صورت بگیرد تا با توجه به شرایط آب و هوایی آن منطقه ایزوگام مربوطه تولید شود.

ایزوگام دلیجان با رعایت استاندارد ها جهان خود را وسیع تر کرده است  و گستره ارتباطی اش در حال افزایش است .

کیفیت بالا سبب میگردد تا با تولید ایزوگام ایرانی ، نام محصولات ایرانی همواره بر سر زبان ها به یادگار بماند.

هدف ما رضایت حداکثری مخاطبینمان است.

نویسنده: فریبا ایرانفر

راههای ارتباط با ما

دفتر مرکزی صادرات ایزوگام دلیجان

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + بیست =