بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟

بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟ - صدف گستر

ایزوگام استاندارد چیست؟ - صدف گستر دلیجان


بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان از نظر کارشناسان

امروزه با توجه به نگاه ویژه ای که به ایزوگام شده است و رقابت تنگاتنگی که بین شرکت های تولید کننده موجود است اهمیت ایزوگام استاندارد را دو چندان کرده است حال با توجه به اهمیت ویژه ای که ایزوگام مطلوب دارد این سوال برایمان پیش می‌آید که بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟

و یا بهتر است بگوییم ایزوگام استاندارد دلیجان شامل چه ویژگی هایی است ؟

ما در این مقاله سعی کرده ایم به بررسی استانداردها ی ایزوگام دلیجان بپردازیم و بتوانیم ایزوگام استاندارد را شناسایی کنیم

۳ دقیقه با ما همراه باشید تا با مطالعه دقیق و کاربردی از خرید ایزوگام خود اطمینان فرمایید.

بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟

قبل از اینکه به این سوال بپردازیم نگاهی اجمالی بر تعریف ایزوگام استاندارد خواهیم داشت.

ایزوگام استاندارد چیست؟

ایزوگام استاندارد به ایزوگامی گفته می شود که بر اساس فاکتورهای اصلی سازمان ملی استاندارد ایران مورد تایید و زیر نظر این سازمان به تولید رسیده باشد.

اصلیترین معیارهای ایزوگام استاندارد

دارا بودن ضخامت به قطر ۴.۰ میلیمتر و درازای ۱۰ متر و عرض ۱.۰ متر می باشد و وزن آن از  ۳۹ تا ۴۱.۵ کیلوگرم برای هر رول ایزوگام متغیر میگردد.

توجه به نشانه های ایزوگام استاندارد

درخیلی از مواقع پیش آمده که برای خرید محصولی دو به شک شوید این قضیه برای خرید ایزوگام مستثنی نیست برای خرید ایزوگام باید به نشانه های استاندارد آن توجه نموده چرا که در اغلب موارد اطلاعات درباره ایزوگام خوب و با کیفیت، عوام مردم ندارند و کم است .

 از اینرو کارشناسان و متخصصان این حوزه همیشه پیشنهاد میکنند که اطلاعات مختصری را بدست آوردید.

از آنجاییکه راه های شناخت ایزوگام خوب بسیار است و یکی از آنها مطالعه سایت های معتبر که در حال حاضر در دسترس و آزاد هستند و یکی دیگر آن ها مراجعه به یک شرکت تولید کننده ایزوگام  مرغوب و از افراد متخصص کسب اطلاعات کنید.

 در ادامه با توجه به ضرورت این امر به متخصر توضیحی درباره ایزوگام استاندارد و ویژگی های ایزوگام مرغوب میپردازیم تا ایزوگام مربوطه را خریداری نمایید.

بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟ - صدف گستر
ایزوگام استاندارد – صدف گستر دلیجان

ویژگی های ایزوگام مرغوب و استاندارد

ایزوگام استاندارد از چه موادی تشکیل شده است؟

ایزوگام مرغوب و استاندارد متشکل از : ایزوگام پلیمری با قیر ۶۰/۷۰ ، البته این نوع ایزوگام ها از لحاظ صرفه اقتصادی قیمت بالاتری دارند ولی همان طور که گفتیم یکی از نشانه های ایزوگام با کیفیت و مطلوب میباشد که با توجه به اهمیت استفاده از ایزوگام مربوطه آن را تعیین کنید و از افراد متخصص کمک بگیرید .

عمر مفید ایزوگام استاندارد چه مقدار است؟

عمر مفید یکی دیگر از علامت هایی است که می توان به ایزوگام استاندارد و با کیفیت اشاره نمود چرا که اگر ایزوگام تمامی استاندارد ها را رعایت کرده باشد، در شرایط جوی  و ناملایمات آب و هوایی تحت تأثیر قرار نمیگیرد و مقاومت بالایی در برابر آن خواهد داشت.

 میتوان گفت ایزوگام دارای کیفیت بالایی است و طول عمر طولانی دارد که حداقل طول عمر ایزوگام استاندارد ۱۰ تا ۱۵ سال است.
اگر ایزوگام مورد نظر استاندارد ها رعایت نشده باشد با اولین بارش برف و باران دچار افت کیفیت میگردد.

ضخامت ایزوگام استاندارد چه مقدار باید باشد؟

ضخامت ایزوگام استاندارد ۴±۰/۲ میلی متر است که توسط سازمان ملی استاندارد تعیین شده است .

ضخامت هایی که از طرف این سازمان مورد تائید است از بازه ۳.۹ و ۴.۲  و همچنین ۴ میلی متر است.

البته ایزوگام را با ضخامت بالاتر هم میشود تولید کرد که براساس نوع سفارشی که داده میشود  ، بیشتر در مصارف صنعتی خاص کاربرد دارد.

ایزوگام استاندارد بایدچه وزنی داشته باشد؟

همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم وزن و ضخامت ایزوگام استاندارد از طریق سازمان ملی استاندارد تعیین میگردد که برای تولید ایزوگام با کیفیت و مرغوب باید هر متر مربعی۴ ±۰/۲ کیلوگرم وزن داشته باشد .

بدین معنی است که ایزوگام با وزن بین ۳.۸ و ۴.۲ کیلوگرم مورد قبول و تائید سازمان است.

با توجه به اینکه شرکت های تولید کننده بسیاری در زمینه ایزوگام فعالیت میکنند و توجه به این نکته داشته باشید که اگر شرکتی ایزوگام را با وزن بالا به شما پیشنهاد داد نشان دهنده مرغوب بودن ایزوگام نیست .

البته، در بازار ایزوگام های دو لایه ای موجود است که بازه وزنی آنها همان وزنی است که مورد تائید سازمان ملی است و بین ۴ و ۴.۲ کیلوگرم است.

ایزوگام استاندارد دارای چه مقدار طول و عرض رولی است؟

یکی دیگر از عواملی که بر کیفیت استاندارد تاکید دارد و به صورت ظاهری نمایان است طول و عرض آن است، که عرض و طول آن برابر با ۱متر عرض و۱۰ متر طول میباشد (۱*۱۰) .

از همین رو ایزوگام هایی با طول ۹ تا ۱۲ متر دیده شده است که این مقدار مورد تائید سازمان ملی نیست  البته ،  در موارد اندکی به صورت سفارشی رول‌ها با طول بیشتری ساخته شده است ، که این ایزوگام ها بیشتر در عایق کاری روی دیوارهایی که طولانی است کاربرد دارد و طولی که میتواند داشته باشد حدود ۱۰ تا ۲۰ متر متغیر است

با توجه به اطلاعاتی درباره انتخاب ایزوگام استاندارد و مرغوب کسب کردیم حال میتوانیم  با رجوع به یک کارخانه یا شرکت تولید کننده ایزوگام ، خرید خود را نهایی کنید و  از خرید ایزوگام خود لذت ببرید.

ایزوگام استاندارد تحت نظر سازمان ملی استاندارد

همانطو که در مطالب بالا اشاره کردیم ایزوگامی مطلوب است که استاندارد های سازمان ملی را رعایت کرده باشد چراکه تمامی این مواردی که در بالا گفتیم برای استفاده بهتر و بهینه و همچنین طول عمر بالای ایزوگام مفید است و حائز اهمیت است.

معمولاً مشخصاتی که مربوط به ایزوگام استاندارد میشود در سازمان ملی استاندارد ایران و اروپا تعیین میگردد.

بنابراین حتماً به نشان ملی سازمان استاندارد بروی ایزوگام مربوطه توجه نمایید چرا که این نشان بیانگر کیفیت بالا و مرغوبیت کالا است.

 

ایزوگام استاندارد دلیجان - صدف گستر
بهترین ایزوگام استاندارد – صدف گستر دلیجان

بهترین برند ایزوگام استاندارد

محصولات ایزوگام شرکت صدف گستر دلیجان با رعایت تمام فاکتورهای اصلی سازمان ملی استاندارد توانسته است ۳ سال پیاپی در سالهای ۹۵ تا ۹۷ به عنوان بهترین ایزوگام استاندارد و صادر کننده نمونه ایزوگام شناخته شود.

جمع بندی

همانطور که گفتیم انتخاب ایزوگام مطلوب و با کیفیت زمانی میسر و امکان پذیر است که نشان ملی استاندارد داشته باشد حتماً به برچسبی که روی کالای مربوطه حک شده است توجه نمایید .

ایزوگامی که دارای نقص فنی باشد به محض استفاده اولیه دچار افت کیفیت میشود پس حتماً در انتخاب ایزوگام به مشخصات و ویژگی های آها توجه نمایید .

و جمله پایانی،  شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان با داشتن نشان ایزوگام استاندارد از سازمان ملی استاندارد و رعایت کردن تمامی ویژگی های ایزوگام توانسته ایزوگام های مرغوب و با کیفیتی چون ایزوگام اکسیر وارد باز کند.

یکی دیگر از نکاتی  که به شما سروران عزیز میگوییم این است که با انتخاب یک کارخانه یا شرکت تولید کننده مناسب میتوانید خرید خود را با خیالی راحت و آسوده انجام دهید.

چرا که اگر اطلاعاتی هم درباره ایزوگام استاندارد نداشته باشید افراد متخصص و زبردست میتوانند با مشاوره اولیه کمک شایانی به شما بزرگواران کنند  و تا پایان خرید همراه شما عزیزان باشند.

امیدواریم توانسته باشیم به این سوال که بهترین ایزوگام استاندارد دلیجان چیست؟ پاسخی هرچند اندک در اختیار شما سروران گرامی قرار داده باشیم.

هدف اصلی ما رضایت و همراهی شماست.

تماس با ما

مشاورین ما در صدف گستر ، همواره درجهت بهبود هرچه بهتر شرایط صادرات ایزوگام در خدمت شما عزیزان هستند.

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام استاندارد دلیجان

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام استاندارد

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نه =