خرید ایزوگام دلیجان

خرید ایزوگام دلیجان - صدف گستر

خرید ایزوگام دلیجان - صدف گستر - به قیمت کارخانه


بهترین خرید ایزوگام دلیجان

ایزوگام ، عایقی رطوبتی است که امروزه در ساختمان‌سازی نقش مهمی ایفا می‌کند، همانطور که میدانید با توجه به هزینه بالای مصالح ساختمانی، هزینه ساخت مسکن بسیار بالا بوده و واجب میشود که بنای ساخته شده را در مقابل عوامل فرسودگی حفظ کنیم. یکی از عواملی که باعث فرسودگی بنا می‌شود، رطوبت است. اگر بنا در مقابل رطوبت ایمن‌سازی نشود خیلی زود افت خواهد کرد، لذا اینجاست که خرید ایزوگام دلیجان و انتخاب ایزوگام بسیار اهمیت پیدا می‌کند.
ایزوگام یک عایق رطوبتی بسیار کاربردی است و از این لحاظ نیاز مصرف کننده را از نظر استحکام ساخت رفع می‌کند. خرید ایزوگام اگر با اصول انجام شود، نتیجه خیلی خوبی خواهد داشت.

چنانچه می خواهید اندکی با بهترین خرید ایزوگام آشنا شوید خواهشمندیم در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با خرید ایزوگام استاندارد و انتخاب بهترین عایق رطوبتی کمی آشنا سازیم.

انتخاب ایزوگام

انتخاب نوع ایزوگام یک مسئله مهم است که باید هنگام خرید ایزوگام مورد توجه قرار بگیرد.

اگر انتخاب ایزوگام به درستی انجام نشود دو حالت پیش خواهد آمد:

 • قیمت ایزوگام بالا می‌رود:
  ممکن است نوع ایزوگامی که مورد استفاده شما است، قیمت پایین‌ترین از ایزوگام انتخابی شما داشته باشد. در نتیجه شما هزینه بیشتری متقبل شوید در صورتی که می‌توانستید یک کار باکیفیت بالا و هزینه پایین‌تر داشته باشید. هنگام خرید باید توجه کنید که چه نوع عایقی برای چه نوع استفاده‌ای مناسب است.
 • نتیجه دلخواه حاصل نخواهد شد:
  وقتی نوع عایق متناسب با کاربرد آن انتخاب نشود، ممکن است نتیجه مورد انتظار حاصل نشود. برای مثال در مکان‌هایی رطوبت کمتر است و آبریز در این قسم‌ها زیاد نیست باید از نوع عایق دولایه استفاده شود. اگر برای این محل‌ها از نوع عایق تک‌لایه استفاده شود، کیفیت کار پایین می‌آید.

از این رو انتخاب ایزوگام  و نوع آن باید با مطالعه و بررسی دقیق انجام شود. خرید ایزوگام باید زمانی انجام شود که اطلاعات ما از خرید بالا باشد و بتوانیم نوع ایزوگام متناسب با کاربرد خود را انتخاب کنیم. روش دیگر این است که انتخاب ایزوگام را با مشاوره یک مشاور متخصص انجام دهیم.

خرید ایزوگام دلیجان - صدف گستر
خرید ایزوگام دلیجان – شرکت صدف گستر

انتخاب درست ایزوگام

اگر هنگام خرید نوع محصول را به درستی انتخاب کنیم نتایج زیر حاصل خواهد شد:

 1. هزینه نهایی مناسب هنگام خرید ایزوگام استاندارد :
  اگر انتخاب ایزوگام به درستی انجام شود، شما در هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد. چرا که ممکن است با توجه به مکان استفاده نوع تک لایه و ساده مناسب شما باشد که هزینه کمتری در برخواهد داشت. از سوی دیگر ممکن است به نوع دولایه نیاز داشته باشید و با انتخاب نوع تک لایه، هزینه فرسودگی بنا نیز به هزینه‎‌های شما اضافه شود.
  با دقت در انتخاب ایزوگام استاندارد به خوبی از هزینه‌های اضافه جلوگیری خواهد شد.
 2. تضمین عایق بودن ساختمان نسبت به رطوبت:
  اگر این عایق به درستی انتخاب شود ساختمان به خوبی عایق‌کاری خواهد شد. ایزوگام مدت زمان بیشتری ساختمان شما را عایق خواهد کرد و در زمان عمر مفید آن با مشکلی روبرو نخواهید شد.
 3. ظاهر زیبا:
  در قسمت‌هایی که ایزوگام در معرض دید است، باید از ایزوگام‌های متناسب با این قسمت‌ها استفاه کرد تا ظاهر بنا به هم نریزد. استفاده از انواع فویل‌دار و طرح دار در ظاهر زیبای ساختمان نقش بسیار زیادی دارند.
خرید ایزوگام دلیجان - صدف گستر
خرید ایزوگام دلیجان از کارخانه – صدف گستر

خرید ایزوگام با کیفیت

یکی از معیارهایی که باید هنگام خرید ایزوگام به آن توجه کنید کیفیت محصول است. هدف از ساخت محصول این است که عایقی برای جلوگیری از نفوذ آب باشد.

برای تحقق این هدف کارخانه طبق روش خاصی و با استفاده از ابزارآلات، روی مواد اولیه عملیاتی انجام می‌دهد تا محصول نهایی تولید شود.

اگر روش تولید و کیفیت مواد خوب نباشد، کیفیت ساخت محصول به طور چشمگیری پایین می‌آید. عایق پیش‌ساخته اگر طبق استاندارد تولید شود، باید از ویژگی‌های زیر برخوردار باشد:

 1. این عایق باید دارای مقاومت کششی باشد. یعنی در صورت کشیده شدن محصول به دو طرف، کش بیاید و به طول آن اضافه شود.
 2. عایق رطوبتی باکیفیت نباید به سادگی دچار پارگی شود.
 3. از قدرت جذب آب استانداردی برخوردار باشد.
 4. در برابر سرما منعطف باشد و دچار شکستگی و ترک نشود.
 5. وزن استانداردی داشته باشد. نباید به تبع استفاده از مواد بی‌کیفیت و کمیت، وزن سبکی داشته باشد.
  وزن استاندارد هر رول بین ۴۰ تا ۴۱ کیلوگرم قرار دارد. البته این وزن باید ناشی از وزن قیر باشد و مواد افزودنی غیراستاندارد برای بالابردن وزن محصول استفاه نشده باشد.
 6. عایق باید ضخامت مناسبی داشته باشد. ضخامت استاندارد برای هر نوع ایزوگام ممکن است متفاوت باشد.
 7. ایزوگام نباید در واکنش با هوا دچار فرسودگی گردد. یعنی علاوه بر اینکه نسبت به رطوبت مقاوم است، در واکنش با عوامل محیطی هوا نیز مقاوم باشد.
 8. عایق باید در برابر اشعه یو وی مقاوم باشد.

موارد ذکر شده از جمله مواردی هستند که با توجه به آن‌ها می‌توان کیفیت محصول را سنجید.

بررسی کیفیت ایزوگام برای اکثریت کار دشواری است.
با بالابردن اطلاعات در رابطه با هر یک از فاکتورهای محصول با کیفیت می‌توانید بهتر درباره کیفیت یک رول از عایق را نظر دهید.

خرید ایزوگام دلیجان - صدف گستر
خرید ایزوگام از کارخانه صدف گستر دلیجان

توجه به قیمت هنگام خرید ایزوگام

وقتی نوع ایزوگام انتخابی خود را تایین کرده و انتخاب ایزوگام تمام شد، نوبت به بررسی کیفیت ایزوگام می‌رسد. بعد از آن می‌توانید به مرحله نهایی خرید راه پیدا کنید. این مرحله انتخاب شرکت تولید کننده و محل خرید ایزوگام است.

اگر در مراحل انتخاب ایزوگام و سنجش کیفیت به خوبی عمل کرده باشید، با شرکت‌های مطمئنی سر و کار خواهید داشت. اکنون شما از کیفیت جنس خریداری شده مطمئن گشته و درباره کمیت قیمت آن دچار سردرگمی هستید.

از آنجا که این عایق توسط شرکت‌های ایزوگام و تولیدکننده های مختلفی تولید می‌شود، ممکن است کمی تقاوت قیمت وجود داشته باشد. هنگام خرید علاوه بر پایین بودن قیمت به گارانتی و بیمه ارائه‌شده توسط شرکت توجه کنید.

نکات مهم در خرید ایزوگام

چند نکته بسیار مهم را در هنگام خرید فراموش نکنید:

 • اگر در زمینه خرید ایزوگام نیاز به مشاوره داشتید، از افراد متخصص و بی‌طرف کمک بگیرید. اگر این مشاوره توسط فروشنده یا تولیدکننده به شما ارائه می‌شود، توجه داشته باشید که عرضه‌کننده انواع مختلف عایق رطوبتی پیش‌ساخته باشد و نسبت به اجناس خود بی‌طرف برخورد کند.
 • کیفیت عایق پیش‌ساخته را با روش‌های متفاوتی می‌توان مورد بررسی قرار داد. اگر قبل از خرید ایزوگام امکان تست آن وجود دارد، درباره تست کیفیت آن تحقیق کنید.
 • حتما عایق پیش‌ساخته خود را از یک شرکت معتبر تهیه کنید تا بتوانید از کیفیت تولید و گارانتی واقعی آن استفاده کنید.

خواهشمندیم مطلبی با عنوان ۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام را حتماً مطالعه بفرمایید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

شما سروران گرامی چنانچه نیاز به سفارش ایزوگام استاندارد را دارید میتوانید بهترین برند ایزوگام را از شرکت صدف گستر دلیجان بخواهید.
بهترین عایق های رطوبتی ایزوگام با بهترین قیمت ها همراه با مناسبترین قیمت ایزوگام صادراتی به عنوان ۳ دوره صادر کننده نمونه صادرات ایزوگام در ایران در سالهای ۹۵ ، ۹۶ و ۹۷ افتخاری است که میتوانیم با جدیت در این حوزه در خدمت شما عزیزان باشیم.

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی خرید ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره خرید و صادرات ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه خرید ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

با تشکر از توجه شما سروران گرامی

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =