۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام

10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر

10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - خرید ایزوگام دلیجان صدف گستر


۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام دلیجان

فهرست مطالب محتوایی که مطالعه میفرمائید بستن فهرست
۱۰ نکته برتر قبل از خرید ایزوگام

امروزه با توجه به اینکه سطح دانش و اطلاعات بالا رفته و دسترسی به اطلاعات و حجم انبوهی از تولید کنندگان ایزوگام و برندهای آن افزایش پیدا کرده حتماً به نکاتی که قبل از خرید ایزوگام باید بدانید، کسب اطلاعات کنید تا بهترین خرید ایزوگام را انجام داده باشید، با ما همراه باشید تا ۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام را که باید بدانید را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

در این مقاله  علاوه بر ۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام به نکاتی دیگر اشاره کرده ایم که دانستن آنها خالی از لطف نبوده و تأثیر در بهبود عملکرد و کارایی ایزوگام و خرید آن خواهد داشت.

چرا که ایزوگام زمانی دوام و عمرش بیشتر میشود که همه نکات لازم در خرید ایزوگام رعایت شده باشد تا بهترین منفعت را در انتخاب و نصب ایزوگام را کسب نمائید.

با مطاله ۹ دقیقه ای جذاب این مقاله با ما همراه باشید

۱۰ نکته برتر قبل از خرید ایزوگام

قبل از انجام هر گونه فعالیتی باید عوامل متعددی سنجیده شود و مورد بررسی قرار گیرد خرید ایزوگام هم ازین قضیه مستثنی نیست و باید برای خرید آن به یک سری نکات توجه ویژه ای نمود که ایزوگام مربوطه در شرایط ایده آل مورد بهره وری قرار بگیرد و در آن مکان مورد نظر بهترین جواب را دریافت کنید.

۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام نکاتی هستند که با دانستن آنها، هم به طول عمر ایزوگام شما میافزاید و هم کارایی ایزوگام را بالا میبرد که توجه شما را به مطالعه دقیق این نکات جلب مینمائیم.

۱- نصب ایزوگام در فواصل مناسب :

در شرایطی که هوا بارانی است و محیط ایزوگام نم دارد توصیه میگردد محصولات ایزوگام را نصب نکنید ، چرا که سطوحی که قرار است ایزوگام در آن صورت گیرد چنانچه خیس بوده و رطوبت داشته باشد ایزوگام مربوطه به طور کامل بروی سطوح قرار نمیگیرد و همین امر سبب میشود لایه های ایزوگام دچار شکاف گردند.

 و این امر سبب میشود تا رطوبت به فضای داخلی ساختمان نفوذ کند و ساختمان مورد نظر نمور میشود و عملاً ایزوگام مربوطه مجدداً از بین میرود و مجدد با رعایت اصول در فصل مناسب باید نصب گردد.

10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام در زمستان – صدف گستر دلیجان
10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام در تابستان – صدف گستر دلیجان
10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام در بهار – صدف گستر دلیجان
10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام در فصل پاییز – صدف گستر دلیجان

۲- بهترین ماه برای اجرای ایزوگام :

 ماه های مرداد ، شهریور و مهر از بهترین ماههایی است که میتوان ایزوگام خوب و با کیفیت را تجربه کرد.

شاید برایتان سوال پیش بیاد چرا این ماهها ؟

 زمانیکه در دمای بالا هوا ، ایزوگام صورت میگیرد چون هوا گرم و خشک  است ایزوگام مربوطه به سقف مورد نظر میچسبد و همین امر سبب میشود ایزوگام دوام بیشتری پیدا کند.

البته این ماههایی  که گفته شد جواب بالایی داشته است ،  اگر در شرایطی هم ممکن نبود ایزوگام را در این ماهها نصب کنید مثلاً بارندگی میاد یا هوا سرد میشود به این نکته توجه کنید که یکی از عوامل مؤثر بودن ایزوگام ، خشکی هوا بوده و یکی از علل دیگرش  هم سردی هوا میشود پس جای نگرانی نیست اگر شرایط در ماههای گفته شده را ندارید.

 با توجه به بررسی های صورت گرفته دمای هوا را مد نظرتان قرار دهید ، دمای تقریبی که برای ایزوگام در نظرگرفته شده باید بین ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتی باشد.

۳- بهترین فصل برای نصب ایزوگام :

 یکی از بهترین فصلها جهت ایزوگام کاری فصل تابستان است چرا که هوا گرم و خشک است و اگر بارندگی هم صورت گیرد به دلیل خشکی هوا زود خشک شده و در نتیجه باعث دوام و عمر بیشتر ایزوگام میشود و قدرت چسبندگی ایزوگام را بالا میبرد.

که خود این امر یک حسن بزرگ برای ایزوگام کاری محسوب میشود البته در اوایل فصل پاییز هم زمان مناسبی است جهت ایزوگام کردن سطوح مختلف چرا که هنوز هم خشکی وجود دارد و هم بارندگی ، و این دو یکدیگر را پوشش میدهند و این امکان فراهم میکند که ایزوگام با شرایط عالی نصب گردد.

۴- میزان رطوبت:

 همانطور که میدانید و بارها گفته شده است رطوبت زیاد باعث از بین رفتن ایزوگام میشود چرا که وقتی ایزوگام در جایی با رطوبت نصب گردد و دمای هوا بالا باشد رطوبتی که زیر ایزوگام وجود دارد تبخیر میشود و هوا به قسمت های زیرین ایزوگام نفوذ میکند و به مرور زمان ایزوگام چسبندگی و کارایی  خود را از دست میدهد.

 و از مکان مورد نظر جدا میشود پس حتماً به رطوبتی که در فضای ایزوگام شده است توجه نمایید.

۵- امکانات لازم ساختمان و مکان مورد نظر برای ایزوگام :

بدین معناست که حالا که فصلها و دمای هوا مورد بررسی قرار دادیم قطعاً آن مکانی که مد نظرتان هست حتماً اصولی را باید رعایت کرده باشد تا ایزوگام در ساختمان مورد نظر به خوبی عمل کند که این ویژگی ها عبارتند از:

 • نا همواریها روی سطوح مختلفی که قرار است ایزوگام صورت بگیرد وجود نداشته باشد
 • مکان مورد نظر یا سقف باید خشک و بدون نم باشد
 • اگر مکان شما پشت بام است وسایلی همچون کابل و یا تجهیزات کولر گازی و یا وسایل دیگری که در پشت بام وجود دارد نباید بروی پشت بام بماند تا سرعت فعالیت نصاب را نکاهد.
 • ساختمان مورد نظر ساخته شده باشد و تکمیل شده باشد.

۶- نصب ایزوگام مجدد:

 اگر شما قبلاً سقف یا مکانی را ایزوگام کرده اید و مجدداً قصد ایزوگام را دارید حتماً به این نکته توجه کنید اگر سنگینی اضافی به سقف نمی آورد انجام دهید در غیر اینصورت ایزوگام قبلی را بکنید و ایزوگام جدید را نصب کنید.

۷- استاندارد مورد تایید سازمان ملی استاندارد :

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از خرید ایزوگام باید بدانید این است که آیا ایزوگام مورد تایید سازمان هست یا خیر؟

 درجه کیفی که سازمان گفته است را رعایت کرده یا خیر؟

و خیلی از عواملی  که باعث مرغوبیت ایزوگام میشود پس حتماً قبل از خرید به علامت استاندارد حک شده بروی ایزوگام توجه نمایید چرا که اگر کیفیت ایزوگام پایین باشد و مورد تایید سازمان نباشد به کمترین زمان ممکن دچار آسیب میشود و مجدد باید ایزوگام را تعویض کنید.

۸- شرایط نصب ایزوگام بر سطوح دیوار و پشت بام ها :

 به این نکته حتماً توجه نمایید ایزوگام در سطوحی همچون فلزی  به دلیل انقباض و انبساط فراوان، سرامیکی و  چوبی  به دلیل باد کردن و آسیب دیدگی های مکرر عملکرد خوبی ندارد و نمیچسبد و در کمترین زمان مورد استفاده شده کنده میشود.

البته اگر شما قصد دارید مجدد روی ایزوگام قبلی ایزوگام جدیدی را نصب نمایید بهتر است لایه ای که فلزی یا آلومینیومی ایزوگام است را بکنید .

در سطوح سرویس های بهداشتی و حمام ها ایزوگام نباید به صورت صاف بروی کاشی یا سرامیک نصب گردد.

حال با توجه به اینکه سطوح های مختلفی را نمی توان ایزوگام کرد ، در نتیجه بهترین مکانی را ایزوگام کارایی بالایی دارد بروی آجر است و یا روی گچ ، البته برای سرویس های بهداشتی و حمام ها که افزایش رطوبت داریم قیر گونی بهتر عمل میکند.

10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام را در شرکت صدف گستر دلیجان تجربه نمایید

۹- مکان های مناسب ایزوگام :

سطوحی که قبلاً  آسفالت شده باشد یا قیر بروی آنها انجام شده باشد ، بهترین مکان هایی هستند جهت ایزوگام کردن چون قیری که داخل ایزوگام هست با قیری در سطوح زیرین ایزوگام وجود دارد ترکیب گشته و همچنین میتوان در محیط هایی که سیمانی و بتونی استاندارد دارند ایزوگام مقاوم و با دوام داشته باشیم و با خیال راحت نصب را انجام دهیم و سالیان سال از ایزوگام مربوطه استفاده کنیم.

۱۰- کسب اطلاعات قبل از خرید ایزوگام :

برای خرید ایزوگام همانطور که گفته شد باید به این نکته توجه نمایید اولی کیفیت آن است و دومی قیمت آن است ، زمانیکه کیفیت بالا میرود به طبع آن قیمت افزایش پیدا میکند.

توصیه ای که همواره به آن اشاره میکنیم قبل از خریدهر نوع ایزوگام که قصد خرید آن را دارید از تمامی جزئیات آن و ضمانت نامه ها و بیمه های تحت پوشش آن محصول کسب اطلاعات نموده و اطمینان لازم از خرید و تحویل به موقع آن را داشته باشید، شما با این کار در حقیقت بهترین خرید ایزوگام را انجام میدهید.

برای مشاوره در انجام بهترین خرید ایزوگام با ما در تماس باشید.

10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام در شرکت صدف گستر
10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان
خرید ایزوگام دلیجان در شرکت صدف گستر

سایر نکات خرید ایزوگام

۱- نکات لازم برای پشت بام قبل از نصب ایزوگام

 • شیب پشت بام

همانطور که میدانید تنها راه خروج آب از پشت بام ها ناودان ها هستند ، به همین منظور شیب های پشت بام را طوری طراحی میکنند که آب ها از ناودان ها خارج شوند در هنگامی که قرار است ایزوگام نصب گردد حتماً به این موضوع توجه کنید ایزوگام در راه خروجی آب قرار نگیرد.

پس جهتی که میتوان ایزوگام را در پشت بام نصب کنید باید موازی باشد ، کارشناسان مربوطه بخاطر اینکه اطمینان پیدا کنند ایزوگام در مسیر ناودان نیست ، بخشی از ایزوگام را در مسیر ناودان میکشند و آن را محکم و سفت میچسبانند و بعد از اینکار از گرفتگی های داخل ناودان مطمئن شوید.

 • قرارگیری صحیح لوله بخاری و هواکش

ایزوگام ها را گونه ای بگذارید که لوله های بخاری و هواکش ها در وسط قرار نگیرند و بعد از انجام محاسبات صورت گرفته اضافات ایزوگام را بروی لوله خم کنید و به شکل منحنی بچسبانید.
البته به این نکته هم توجه کنید که حتماً تا ۱۵ سانتی متر از لوله های بخاری و یا هواکش را در قیر بغلتانید با اینکار احتمال اینکه آب به این مکان برسد، غیر ممکن میشود و میتوان گفت به صفر درصد میرسد.

۲- آماده سازی سطوح مختلف جهت ایزوگام کردن

در ابتدا قبل از نصب ، هرگونه کثیفی و آلودگی را از سطوح باید پاکسازی نموده و همانطور که گفتیم اگر سطح مورد نظر پشت بام باشد باید وسایلی که ناکارآمد است در پشت بام خارج شود ، تا عملیاتی که قرار است برای نصب آن صورت گیرد بدون هیچ دردسری انجام پذیرد و بدون مشکل باشد.

حتماً مقداری از هر لایه ای که ایزوگام میکنید را به صورت موازی بر روی لایه های قبلی بکشید تا از نفوذ آب جلوگیری شود و رطوبت به ایزوگام نفوذ نکند تا ایزوگام دوام بیشتری داشته باشد.

نگهداری و حمل و نقل ایزوگام

روش حمل و نقل ایزوگام

یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای ایزوگام در نظر داشته باشیم که به عنوان عوامل خارجی یک شرکت تولیدی محسوب روشهای حمل و نقل آن و شرایط نگهداری آن است ، هر چه این روشها با اصول و قواعد پیش برود عمر ایزوگام ها بهتر میشود و ایزوگام ها دچار آسیب دیدگی نمی شوند.

اول از همه زمانی که بارگیری صورت میگیرد ، نوع چینش ایزوگام ها باید به گونه ای باشد دچار ضرر و زیان نشویم نه از سمت خریدار و نه از سمت شرکت تولید کننده پس حتماً در چینش ایزوگام در بارگیری ها دقت نمایید.

نحوه بارگیری ایزوگام

در هنگامی که دارید بارگیری را انجام میدهید حتماً به این نکته توجه نمایید کف ماشینی که قرار ایزوگام ها را حمل کند بدون برآمدگی باشد و هیچ ناهمواری در کف آن وجود نداشته باشد.

رول های ایزوگام ها را حتی الامکان بصورت فشرده و نزدیک به هم قرار دهید و به وسیله یک طناب رول ایزوگام را به همه محکم کنید تا در مدتی که جابجایی انجام میشود، رول های ایزوگم دچار آسیب نشوند اگر این کار انجام ندهید رول ها بروی هم ریخته میشوند و از بین میروند.

شرایط نگهداری ایزوگام

 1. ایزوگام ها در تابش مستقیم نور خورشید نباشند
 2. ایزوگام ها به صورت عمودی و ایستاده قرار گیرند
 3. ایزوگام ها در مکانی که خشک و خنک هستند نگهداری شوند
 4. همانطور که گفتیم ایزوگام ها به صورت منظم و کنار هم قرار بگیرند (با فواصل کوتاه)
 5. قسمت هایی که برچسب تاییدیه و نام برند روی ایزوگام حک شده باید بالا قرار گیرد و دیده شود
 6. کنترل دمای محیطی که ایزوگام ها در آنجا نگهداری میشوند تا عمر ایزوگام افزایش پیدا کند

نکات قابل توجه بعد از نصب ایزوگام

۱- چک کردن بخشهای ایزوگام شده

در سال حداقل دوبار کلیه نکاتی که در پشت بام برای ایزوگام کردن گفتیم را چک کنید منظور از نکات روی پشت بام ناودان ها ، نورگیرها ، کفشوی ها و هواکش ها است و هرگونه کثیفی را هم بروی پشت بام بردارید .

۲- چک کردن کولرها

برای جلوگیری از نشت لوله ها هرچند وقت یکبار کولر ها را چک نمایید تا در صورت لزوم آن تعمیر کنید .

زمانیکه کولر را نصب مینمایید به این نکته توجه نموده که مواظب تیزی های کولر باشید تا آسیب جبران ناپذیری به ایزوگام نرسد.

از ریختن اشیاء تیز و مصالح ساختمانی خودداری نمایید .

شناسایی ایزوگام مرغوب و ایده آل

۱- پلیمر و قیر

اولین شناسه ای که ایزوگام خوب دارد بروی پوسته خارجی و بیرونی خود از پلیمر و قیر مرغوب استفاده کرده باشند که این امر سبب میشود تا در مقابل نور خورشید بوی نا مطبوعی تولید نکند.

برای اینکه متوجه شوید هنگام خرید ایزوگام شرق دلیجان مربوطه همچین شرایطی را دارد از بهترین قیر استفاده کرده است.

۲- مواد سیاه قیر و پلیمر

بر روی لایه بیرون یا همان پوسته خارجی دست بکشید اگر مواد سیاه ناشی از قیر و پلیمر به دست شما نچسبد به معنای اینست که ایزوگام دارای مرغوبیت بالا وکیفیت خاصی است.

۳- وارد کردن ضربه به ایزوگام

راه دیگر تشخیص ایزوگام مرغوب و با کیفیت که با هر قدرتی بروی ایزوگام ضربه وارد کنید و ایزوگام آسیبی نبیند وحتی برای اینکه اطمینان خود را چند برابر کنید میتوانید اینکار را به طور متوالی انجام دهید و اگر دیدید که آسیب پذیر نیست بدانید ایزوگام از کیفیت بالایی بهره مند است.

۴- شکنندگی ایزوگام

یک راه دیگر و راه آخر پیشنهادی اینست که ایزوگام نباید در دمای منفی حالت شکنندگی پیدا کند برای این امر قسمتی از ایزوگام را داخل فریز قرار می دهیم و آن را چندین بار خم و راست میکنیم و نباید دچار شکستی یا حتی ترک بشود که این هم نشان دهنده ایزوگام شرق دلیجان خوب و مطلوب است.

شرکت صدف گستر دلیجان با رعایت تمامی نکاتی که گفته شد چه قبل از خرید و چه در هنگام نصب ایزوگام و چه بعد از خرید و نصب ایزوگام در خدمت شما عزیزان است تا با ارائه بهترین ایزوگام و تحت نظر بهترین کارشناسان ، ایزوگام مطلوب خود را نصب نموده و از طول عمر بالای ایزوگام های شرکت صدف گستر دلیجان بهره مند شوید.

نکته طلایی : هر افت قیمتی بی علت و حکمت نیست !

شرکت صدف گستر دلیجان تمام تلاشش به این سمت است که با ارائه بهترین نوع ایزوگام چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت کمک شایانی به شما عزیزان بکند .

یکی از مزیت های رقابتی شرکت صدف گستر دلیجان ، ضمانت نامه ۷ ساله به همراه گواهی نامه کتبی ۲۰ ساله است که این نشان دهنده کیفیت بالای ایزوگام های ماست.

نتیجه گیری نهایی :

با توجه به ۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام شرق دلیجان که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت جهت استفاده مناسب و بهره مندی از ایزوگام مطلوب زمانی لذت خواهید برد که شما عزیزان هنگام خرید به یک شرکت معتبر و تولید کننده ایزوگام مراجعه نمایید.

حتماً نتیجه دلخواه خود را از عملکرد ایزوگام دریافت خواهید کرد زمانی شما میتوانید بگویید ایزوگام هم اثری ندارد که تمامی نکات را رعایت کرده باشید و مورد ارزیابی قرار داده باشید در غیر اینصورت،  ایزوگام کاری مجدد باید با اصولش رعایت شود تا  نتیجه دلخواه را از ایزوگام مربوطه دریافت نمایید.

همانطور که گفتیم اثر بخشی محصول زمانی بالا میرود که تمامی روند آن مورد ارزیابی قرار گیرد از صفر تا صد محصول یعنی ، نکات قبل و بعد خرید ایزوگام شرق دلیجان یعنی نکاتی که در حیات یک محصول نقش بسزایی دارد یعنی، نکاتی که می تواند محصول مرده را زنده کند و در صورت عدم استفاده درست محصول زنده را بمیراند.

حال با توجه به عواملی که صورت گرفت می توان نتیجه گرفت شما با بررسی عملکرد یک شرکت تولید کننده مناسب و شناسایی رزومه آن شرکت از طول عمر ایزوگام خود لذت ببرید.

ایزوگام صدف گستر دلیجان همیشه و همواره در خدمت شما عزیزان است تا در سرما و گرما از نتایج لذت بخش خرید ایزوگام دلیجان بهره مند شوید.

در نهایت از شما می خواهیم که تجربه خرید ایزوگام خود را علاوه بر ۱۰ نکته برتر هنگام خرید ایزوگام دلیجان که در این مقاله در مورد آنها صحبت نشد را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا با این کار بتوانیم به یکدیگر در جهت خرید بهترین ایزوگام برای خرید های بعدی کمک کنیم.

رضایت شما امتداد راه ماست.

نویسنده : زینب السادات لاجوردی

تماس با ما

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی خرید ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره خرید و صادرات ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه خرید ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

صدف گستر دلیجان در اینستاگرام

10 نکته برتر هنگام خرید ایزوگام - صدف گستر دلیجان

۴ دیدگاه

 • سلام مرسی از اطلاعات خوبتون، شما ایزوگام دلیجان رو پیشنهاد میکنید؟ یه رپورتاژ خوندم خیلی درباره ش تعریف میکرد توی اقتصاد آفرین نمیدونم برند خوبی هست یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام ممنون از توجه شما دوست عزیز ، جهت دریافت راهنمایی دقیق تر در مورد عایق رطوبتی مناسب با توجه به مکان مورد نظر و همچنین خرید ایزوگام دلیجان اصل ممنون میشیم از طریق راههای ارتباطی داخل وبسایت با کارشناسان ما در تماس باشید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 1 =