شرکت های تولید ایزوگام

شرکت های تولید ایزوگام - صدف گستر

شرکت های تولید کننده ایزوگام - صدف گستر دلیجان


شرکت ایزوگام دلیجان

توجه توجه { بر خلاف تصور همگان شرکت های تولید ایزوگام دلیجان با نام شرکت دلیجان –  شرکت ایزوگام دلیجان و یا ایزوگام دلیجان وجود خارجی ندارد! }

( دلیجان نام شهری است در استان مرکزی که به دلایل مختلف دارای بستر مناسبی برای تولید ایزوگام میباشد و به جرات میتوان گفت ۷۵٪ از ایزوگام تولید شده در ایران در این منطقه تولید میشود. )

البته در این چند سال اخیر تعدادی شرکت سود جو در اطراف تهران با استفاده از نام دلیجان مشغول به تولید ایزوگام بی کیفیت هستند و محصولات خود را با نام دلیجان در بازار پخش میکنند !

شما نمیتوانید با اتکا به اینکه نام دلیجان در انتهای نام برند آمده بگویید این ایزوگام از کیفیت خوبی بر خوردار است .

همانطور که میدانید امروزه شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان به عنوان بزرگ ترین و محبوبترین برند برای تولیدات ایزوگام شناخته شده است و در واقع میتوان گفت شرکت تولیدی صدف گستر دلیجان یکی از منابع اصلی تولید ایزوگام در ایران است که هم در امر واردات و هم در صادرات بسیار موفق بوده است و عملکرد بسیار خوبی داشته است .

همچنین شرکت های متعددی در زمینه تولیدات ایزوگام وجود دارد ، در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از شرکتها و محصولات تولیدی دیگر شرکت های تولید ایزوگام را خدمت شما عزیزان معرفی نمائیم.

با مطالعه ۷ دقیقه ای این مقاله ،  با ما همراه باشید

پخش ایزوگام  انبوه در بازارهای داخلی و  خارجی

در بازارهای داخلی با توجه به استراتژی که در این حوزه وجود دارد شرکت صدف گستر دلیجان توانسته جایگاه بسیار خوبی را به دست آورده و به سمت ارتقاء و بقاء ، شرکت خود را سوق دهد و در بازار داخلی رتبه بسیار خوبی پیدا کند .

با استفاده از فناوری های روز دنیا در زمینه ایزوگام توانسته ایم بهترین برند ایزوگام را تولید کنیم و  این سبب شده  تا در حال حاضر ایزوگام پلیمری صدف گستر دلیجان در بازارهای جهانی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و رضایت مخاطبین را به حول قوه الهی جلب نماییم .

همانطور که میدانید نشانه ی ایزوگام خوب ایزوگامی است که دارای استاندارد و گواهی نامه های بین المللی باشد که ایزوگام صدف گستر دلیجان از این قائده مستثنی نیست و بخاطر همین از لحاظ کیفیت و مرغوبیت کالا حرف اول را میزند.

امکان فروش عمده و ارزان ایزوگام صدف گستر دلیجان

خرید محصولات صدف گستر از طریق سایت کارخانه بدون واسطه امکان پذیر می باشد که این امر به شما کمک مینماید تا ایزوگام خود را ارزان و به صورت انبوه دریافت کنید.

شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان یکی از قدیمی ترین شرکت هایی است که توانسته در زمینه ایزوگام عملکرد خوبی داشته و اعتبار جهانی کسب نماید.

سالیان سال است که در امر عایق های رطوبتی پیشرفت چشمگیری داشته و روز به روز بر خریدارانش اضافه گشته است ، به همین منظور شرکت تولیدی صدف گستر دلیجان با گسترش تقاضا محصولات و نمایندگی های شرکت را در سراسر ایران گسترش داده است .

 

شرکت های تولید ایزوگام - صدف گستر
شرکت تولید کننده ایزوگام – صدف گستر دلیجان

مزایای محصولات شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

ایزوگام با فناوری های به روز و جدید دنیا  تولید میشود و همین امر مرغوبیت کالا را افزایش میدهد ، صاحب سبک و برند مخصوص خود است ، که توانسته برندهای بزرگی را در این زمینه فعال کند.

که از جمله این برندها و محصولات ثبت شده صدف گستر در بخش ذیل آمده است:

ایزوگام صادراتی اکسیر

ایزوگام صادراتی یلما

ایزوگام صادراتی اساطیر

ایزوگام پشم شیشه

ایزوگام گوهر شرق

ایزوگام زرفام شرق

ایزوگام طرح دار

معرفی تولید کنندگان ایزوگام

با گذشت زمان و افزایش محبوبیت تولیدات ایزوگام در شهرستان دلیجان ، تولید انواع ایزوگام شهرستان دلیجان به عنوان صنعتی مهم در استان مرکزی به صورت نهادینه و قطب تولیدات ایزوگام در سطح کشور بدل گشته است.

خب طبیعتاً افزایش شرکت های تولید ایزوگام در دلیجان سبب شده است تا رقابت های بسیاری و محصولات متنوعی در ایران عزیزمان پدید آید.

و این خود سبب شده تا کیفیت ها و استانداردهای مختلفی در این حوزه پدید آید.

شرکتهای تولید ایزوگام - صدف گستر
تولید ایزوگام یلما – شرکت صدف گستر دلیجان

لازم به ذکر است که ایزوگام صادراتی یلما از جمله برندهای معتبر ما می باشد که بسیاری از شرکتهای ایزوگام در دلیجان و سایر شهرهای دیگر محصولاتشان شباهتهای بسیاری با یلما صدف گستر داشته که در بخش ذیل به برخی از آنها اشاره میکنیم:

ایزوگام پشم شیشه ایران

ایزوگام بام گستر

ایزوگام سراپوش

ایزوگام سینا بام

ایزوگام شرق

ایزوگام شرق گستر

ایزوگام سامان

در ادامه با ما همراه باشید با توضیحات بخشهای برندهای فوق:

ایزوگام پشم شیشه ایران

شرکت ایزوگام پشم شیشه ایران در سال ۱۳۴۶ در تهران آغاز به فعالیت خود نموده و ۴ سال بعد نیز در سال ۱۳۵۰ فعالیت خود را تاکنون در زمینه عایق های حرارتی و صوتی و تولید محصولات عایق های رطوبتی ادامه داده است.

گفتنی است شرکت پشم شیشه ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان عایقهای حرارتی و صوتی پشم شیشه می باشد و تولید کننده عایق رطوبتی پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام پشم شیشه در ایران می باشد.

ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت ۱۱۷

شرکت ایزوگام بام گستر دلیجان با شماره ثبت ۱۱۷ ، تولید کننده انواع عایقهای رطوبتی و مشتقات پلیمری بوده و در سال ۱۳۷۵ هجری شمسی تاسیس گردید.

شرکت ایزوگام سراپوش دلیجان ثبت ۲۴۲

شرکت ایزوگام سراپوش دلیجان با شماره ثبت ۲۴۲ در سال ۱۳۷۶ ، واقع در شهرک صنعتی دلیجان تاسیس گشته که سالن های تولید ، انبار محصولات و مواد خام و سایر دفاتر از ویژگی های این شرکت می باشد.

شرکت سراپوش دلیجان به عنوان یکی از وارد کننده های فویل و تیشو که به عنوان مواد اولیه و اصلی ایزوگام می باشد فعالیت دارد.

شرکت ایزوگام سینا بام دلیجان ثبت ۲۸۳

شرکت ایزوگام سینا بام دلیجان با شماره ثبت ۲۸۳ واقع در کیلومتر ۴ جاده محلات با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید ایزوگام و عایق رطوبتی ، در زمینه تولید ایزوگام های گرمسیری و سردسیری و ایزوگام های H و C  به تولید ایزوگام می پردازند.

شرکت ایزوگام شرق ثبت ۶۷۳۶

شرکت ایزوگام تولیدی ایزوگام شرق با شماره ثبت ۶۷۳۶ فعالیت خود را از سال ۱۳۶۹ تا به اکنون به عنوان یکی از تولید کنندگان در حوزه عایق های رطوبتی شناخته شده می باشد.

شرکت ایزوگام شرق گستر دلیجان ثبت ۵۲۱

شرکت ایزوگام شرق گستر با شماره ثبت ۵۲۱ و با شعار تبلیغاتی خورشید باز هم از شرق طلوع خواهدکرد ، از سال ۱۳۸۲ آغاز به فعالیت خود در زمینه تولید عایق های رطوبتی و مشتقات آن نموده است.

گفتنی است از محصولات ویژه شرکت شرق گستر دلیجان برند پاتریس بام می باشد که ویژه مناطق معتدل و گرمسیر می باشد.

شرکت ایزوگام سامان دلیجان ثبت ۲۶۰

شرکت ایزوگام سامان دلیجان با شماره ثبت ۲۶۰ در سال ۱۳۷۷ تاسیس گردید و در مهرماه ۱۳۷۸ به بهره برداری رسیده و در حوزه تولید محصولات ایزوگام شناخته شده می باشد.

چرا صدف گستر دلیجان بهترین ایزوگام های تولیدی را دارد؟

همان طور که مستحضر هستید نمایندگی های وابسته به صدف گستر دلیجان گسترده شده و آنان نیز با بسیاری از شرکت ها و ارگانها همکاری داشته و پروژه های ایزوگام بسیاری را انجام میدهند.

از همین رو با گستردگی نمایندگی های صدف گستر دلیجان دسترسی به محصولات ایزوگام صدف گستر امری آسان شده است ، چرا که  در اکثر شهرها نمایندگی آن دایر است و تمامی شرکت های دلیجان سعی بر این دارند که بهترین باشند و بهترین کیفیت را در زمینه ایزوگام ارائه دهند .

اکسیر ایزوگامی بی نظیر

ایزوگام اکسیر صدف گستر دلیجان یکی از بهترین ایزوگام های حال حاضر دلیجان در ایران است که تمامی استاندارد ها و درجه کیفی در آن رعایت شده است.

شرکت های تولید کننده ایزوگام - صدف گستر
تولید ایزوگام بی نظیر – اکسیر صدف گستر دلیجان

و توصیه ای که به شما عزیزان داریم اینست که خرید ایزوگام را از نمایندگی های معتبر صدف گستر دلیجان دریافت نمایید ، تا از مزایای ایزوگام با کیفیت بهره مند شوید

ویژگی های ایزوگام خوب و با کیفیت

شرکت هایی که در زمینه تولید ایزوگام فعالیت دارند سعی بر این دارند که بهترین ایزوگام را تولید کنند و از مواد درجه یک برای تولید آن استفاده کنند که علاوه بر مواد درجه یک ایزوگام دارای مشخصه های دیگر است که عبارتند از:

 1. از قیر درجه یک استفاده کرده باشند
 2. تیشوی استفاده شده در آن بهترین کیفیت را داشته باشد
 3. پلی استر مرغوب استفاده شده باشد
 4. برچسب علامت استادندارد ملی بروی ایزوگام
 5. قیمت فروش آن نسبت به کیفیت وکارایی باید مناسب باشد
 6. امکان فروش به صورت مستقیم وجود داشته باشد

برخی نمایندگی های ایزوگام صدف گستر دلیجان در شهرهای مختلف ایران

همان طور که گفتیم ایزوگام صدف گستر دلیجان یکی از معروف ترین برند ایزوگام های حال حاضر است که در خیلی از شهرهای ایران فعالیت دارند همانند:

تبریز

مشهد

یاسوج

تهران

نیشابور

شیراز

سنندج

کرمانشاه

اصفهان

اراک

خوزستان

کارشناسان ما همه روزه در خدمت شما عزیزان هستند تا با مشاوره تخصصی بهترین ایزوگام دلیجان را خریداری نمایید.

جهت دریافت نمایندگی از شرکت صدف گستر دلیجان با مشاورین ما در تماس باشید.

جمع بندی

برای خرید ایزوگام دلیجان اگر در مناطق گرمسیری هستید ، ایزوگام پلیمری برای شما بهترین گزینه است البته ، در شرایطی که با کارشناسان مربوطه صحبت کردید  و شرایط شما را مورد ارزیابی قرار دادند ایزوگام  دولایه مناسب تر هستند .

همچین ایزوگام پلیمری برای مناطقی که بارش زا هستند و بارندگی فراوانی دارند می تواند گزینه مناسبی باشد .

در مناطقی که آب و هوای سرد دارد ایزوگام BPE با رعایت استاندارد ها و بهترین کیفیت گزینه مناسبی است و سال ها شما را از شر بازسازی و خرابی ها مکرر در امان نگه میدارد.

شرکت صدف گستر دلیجان با رعایت استاندارد ها و روشهای نوین تولید ، ایزوگام توأم با کیفیت و کارشناسان حرفه ای آماده فروش هرگونه ایزوگام به سراسر کشور هستند و همچنین در زمینه صادرات بهترین فعالیت ها را داشته اند و موفق به دریافت جوایر ارزنده ای شده اند و چندین سال متوالی در زمینه صادرات بهترین مقام ها کسب کرده اند.

امیدوارم با خرید ایزوگام خود از شرکت های معتبر دلیجان نهایت بهره را ببرید .

تماس با صدف گستر

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

کارخانه ایزوگام

۴۴۴۳۳۴۰۴-۵ ۸۶ ۹۸+

کارخانه ایزوگام دلیجان

۴۴۴۳۳۶۰۵-۶ ۸۶ ۹۸+

دفتر مرکزی شرکت ایزوگام دلیجان

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات شرکت ایزوگام

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

محصول خوب شایسته شماست .

۶ دیدگاه

 • ایزوگام یلما صدف گستردلیجان رو استفاده کردم واقعا عالیه چسبندگی بالایی داره من که خیلی راضیم واکثر پروژهام برای عایق کاریش از ایزوگام یلما صدف گستر دلیجان استفاده میکنم بهتون پیشنهاد میدم👍

  • ببینید شرکت پشم شیشه ایران به عنوان یکی از تولید کنندگان عایقهای حرارتی و صوتی پشم شیشه هستن و تولید کننده عایق رطوبتی پیش ساخته با نام تجاری ایزوگام پشم شیشه در ایران می باشند.
   گفتنی است که یکی از محصولات صدف گستر به زودی با نام ایزوگام پشم شیشه صدف گستر به زودی رونمایی و روانه بازار میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =