صادرات ایزوگام به قطر

صادرات ایزوگام به قطر - صدف گستر

ارسال ایزوگام صادراتی به قطر

امروزه با توجه به رشد روز افزون علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف صنعتی و همچنین بازار داغ رقابت در حوزه تولیدات ایزوگام بحث صادرات بیش از پیش خود را نشان داده است و در این حوزه شرکتهای مختلفی قدم گذاشته اند و شرکت صدف گستر دلیجان در صادرات ایزوگام به قطر و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس توانسته فعالیت خود را در زمینه ایزوگام گسترش دهد و ارتباط خود را با سایر کشورهای منطقه در امر صادرات افزایش دهد.

ما در این مقاله سعی کردیم روشهای صادرات ایزوگام به قطر و همچنین به عوامل مؤثر در صادرات بپردازیم.

با مطالعه ۳ دقیقه ای مقاله پیش رو ما را همراهی نمائید. 

صادرات بهترین ایزوگام به قطر و روشهای بارگیری آن

برای اطلاع از مراحل بارگیری و ارسال ایزوگام به مرز مشترک ایران و قطر و دیگر کشورهای همسایه از روشهای ارتباطی با شرکت صدف گستر دلیجان در تماس باشید تا کارشناسان ما جهت صادرات ایزوگام به قطر بهترین راهنمایی را انجام دهند.

هم اکنون شرکت صدف گستر دلیجان با تولید بهترین ایزوگام توانسته جایگاه خوبی را در زمینه صادرات کسب کند و زمانی صادرات انجام پذیر است که ایزوگام مربوطه بهترین کیفیت را داشته باشد و همچنین صادرات ایزوگام به قطر بستگی به فعالیت دارد که در شرکت صدف گستر دلیجان مهیاست.

صادرات ایزوگام شرکت صدف گستر دلیجان

با فروش گسترده ای که شرکت صدف گستر دلیجان داشته توانسته به تولید انبوه ایزوگام مطلوب و با کیفیت دست پیدا کند و از اینرو میتوان نتیجه گرفت شرکت مشتریان وفادار خود را افزایش داده و در جهت صادرات ایزوگام به قطر و کشورهای همسایه گامی محکم برداشته است و فروش خود را به چند برابر رسانده است.

با انتظاراتی که شرکت صدف گستر دلیجان ایجاد کرده است تولید ایزوگام با استانداردهای ملی و درجه کیفی عالی امری بدیهی است و همواره سعی بر این دارد تا ایزوگام های خود را با بهترین کیفیت تولید کند و صادرات را انجام دهد.

و با توجه به میزان رضایتی که کشورهایی همچون قطر از صادرات ایزوگام داشته اند صادرات ایزوگام به کشورهای مختلف در شرکت صدف گستر دلیجان رو به افزایش است.

صادرات ایزوگام به قطر در شرکت صدف گستر دلیجان موفقیت چشمگیری داشته است و توانسته در زمینه صادرات ، سال های متوالی کسب امتیاز کند و جوایز ارزنده ای را دریافت کند.

میزان کیفیت ایزوگام شرکت صدف گستر دلیجان

در بازار کنونی که نوسانات بازار به وفور دیده میشود شرکت هایی همچون صدف گستر که اولویت اصلی شان کیفیت ایزوگام صادراتی کمیاب اند و با توجه به اینکه کیفیت ایزوگام در رتبه بالای جهانی قرار دارد تولیدات شرکت صدف گستر نیز طی سالیان اخیر همواره رو به افزایش بوده است.

متخصصان وکارشناسان بسیاری در رابطه با کیفیت مطلوب ایزوگام تست های مختلفی را انجام دادند و پس از تست های مکرر ، باید با استانداردهای صادراتی مطابقت داشته باشه  و به این نتیجه رسیدند که کیفیت ایزوگام صدف گستر دلیجان به استاندارد جهانی رسیده است و قابلیت صادرات به کشورهای مختلفی چون قطر را دارا میباشد.

نکته: برای خرید ایزوگام دلیجان با کیفیت و مطلوب حتماً به تاییدیه سازمان استاندارد ملی دقت فرمایید .

نحوه صادرات ایزوگام به قطر

صادرات ایزوگام به قطر زمانی اتفاق می افتد که :

  1. شرکت مربوطه استانداردهای جهانی را رعایت کرده باشد.
  2. تولیدات ایزوگام با توجه به کیفیتش به اندازه مطلوب باشد و پاسخگوی حجم عظیم صادرات باشد.
  3. از مشاورین شرکت ، راهنمایی های مطلوبی جهت صادرات انجام پذیرفته باشد.
  4. تنوع محصولی در شرکت سازنده دیده شود.
  5. نیاز مشتریان به موقع بر آورده شود.
  6. مجوزهای گمرکی و پلمپی نیز رعایت شده باشد.

در همین راستا مشاورین شرکت صدف گستر دلیجان با پاسخگویی به موقع  ، به شما عزیزان بهترین راهنمایی ها را جهت خرید ایزوگام مورد نیاز شما انجام میدهند چراکه برای صادرات ایزوگام باید ایزوگام مربوطه کیفیت مطلوبی داشته باشد تا رضایت مخاطبین خود را دریافت نماید .

گام به گام با صادرات ایزوگام به قطر

زمانی صادرات ایزوگام حاصل میشود که او لا ایزوگام مربوطه با توجه به نیاز خریدار ثبت شده باشد و با استاندارد ملی وجهانی همخوانی داشته باشد

ثانیه برای صادرکردن ایزوگام به قطر  و دیگر کشورهایی که در جنوب کشورمان حوزه خلیج فارس قرار دارند باید مجوزهای گمرکی را دریافت کرده باشند.

 و درنهایت باید به کشور مقصد ضمانت نامه کتبی و اعتبار نامه داد تا ایزوگام صادراتی مورد تایید قرار گیرد و صادرات با خیالی راحت انجام پذیرد.

شرکت صدف گستر دلیجان علاوه بر صادرات ایزوگام به قطر که از طریق دریایی امکان پذیر است، کشورهایی دیگری نیز از این طریق صادرات انجام میپذیرد همچون: بحرین ، اردن ، عمان و امارات .

جمع بندی

صادرات ایزوگام زمانی مورد تایید و انجام پذیر است که ایزوگام از درجه کیفی مناسبی بهره مند باشد تا بتوان به کشورهای مختلف، ایزوگام صادراتی ارسال نماییم . از همین رو شرکت صدف گستر دلیجان صادرات خود را در کشورهای حوزه خلیج فارس علی الخصوص کشور قطر ادامه داده است و ارتباط خود را با این کشور حفظ نموده و دایره ارتباطیش را با سایر کشورهای حوزه خلیج فارس گسترش داده است

و سعی ما براین است تا تولیدات داخلی ایزوگام خود را به سایر نقاط جهان صادر کنیم  چرا که ما بر کیفیت محصول و خدمات پس از فروش محصولات خود اطمینان کامل داریم .

نویسنده: زینب السادات لاجوردی

تماس با صدف گستر

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

هدف ما رضایت حداکثری مخاطبین است .

هدف ما تولید محصول با کیفیت و ناب ایرانی است .

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =