خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب

خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب | صدف گستر

جهت اطلاع از خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب با صدف گستر تماس بگیرید


خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب | صدف گستر

ایزوگام به عنوان یک عایق با مقاومت بالا برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پشت‌بام، سقف و دیواره‌ها کاربرد دارد. این پوشش می تواند از خسارتی که در اثر بارش نزولات جوی به سازه وارد می شود، جلوگیری و از آن محافظت کند؛ بنابراین باید در انتخاب ایزوگام با کیفیت مناسب دقت کرد.
هرچند ایزوگام قیمت بالایی دارد، ولی استفاده از آن باعث می شود تا هزینه‌های بازسازی و تعمیر سقف و پشت‌بام به حداقل برسد. هر رول ایزوگام قیمت متفاوتی دارد و عوامل زیادی روی این قیمت تأثیر دارد. یکی از این عوامل برند محصول است و ایزوگام شرق یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین برندهای داخلی محسوب می شود.
در این میان برخی افراد تمایل دارند تا هزینه‌ها را پایین آورده و به دنبال خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب هستند؛ بنابراین بهتر است از برخی فاکتورها چشم پوشی کرده و یا جایگزین کنند. در این مقاله به عواملی که روی قیمت این محصولات تأثیر گذاشته و نیز عواملی که می‌توان با نادیده گرفتن آن ها هزینه را کمتر کرد می‌پردازیم.

جهت مطالعه محتوای ذیل، اندکی با ما همراه باشید.

خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب | صدف گستر
توجه به خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب

نکات مهم در خرید ایزوگام شرق

نکات مهمی وجود دارند که در خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب تأثیر دارند. این عوامل عبارت اند از:

  • کیفیت ایزوگام شرق

برای اینکه ایزوگامی خرید کنید که بتواند مدت زمان طولانی از سازه محافظت کند، باید در مورد کیفیت آن اطلاعات کافی داشته باشید. اینکه ایزوگام دارای نشان استاندارد باشد، می‌توان برای مرغوب بودن ایزوگام نکته مثبتی به حساب آید؛ زیرا این علامت نشان‌دهنده این است که انواع آزمایش‌ها برای مقاومت در برابر حرارت، نفوذپذیری آب و یا انعطاف‌پذیری محصول انجام شده و از این لحاظ موفق بوده و توانسته امتیاز مناسبی را دریافت کند.
ولی برای خرید این مدل ایزوگام‌ها به سراغ فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های معتبر باشید. منابع خرید ممکن است قیمت‌های متفاوتی را برای محصولات خود در نظر بگیرند؛ بنابراین اگر به دنبال خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب باید اطلاعات کافی را از تمامی نمایندگی‌های معتبر اخذ کرده و مناسب‌ترین قیمت را انتخاب و خرید کنید. در این صورت می توانید ایزوگام با کیفیت قابل قبول را با قیمت کمتری تهیه و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

  • انتخاب نوع ایزوگام

ایزوگام در کل به دو گروه ایزوگام‌های پلیمری و دمیده تقسیم می‌شوند. همچنین روکش‌هایی که برای ایزوگام در نظر می گیرند می تواند به سه گروه روکش‌دار، بدون روکش و یا روکش سنگ‌ریزه‌ای تقسیم شوند. یکی دیگر از تقسیم‌بندی‌های مربوط به ایزوگام به ضخامت‌های آن برمی‌گردد. ایزوگام‌های تک لایه، دو و سه لایه از انواع مختلف آن هستند. برای خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب باید به این سه تقسیم‌بندی دقت کرده و تحقیق کنید که خرید کدام نوع می تواند مقرون به صرفه‌تر باشد.
ولی نکته مهم این است که کیفیت را فدای قیمت کمتر نکنید؛ زیرا هرچه ایزوگام مناسب تری انتخاب کنید، سال‌ها می توانید بدون نیاز به تعویض آن از مزایای این عایق استفاده کنید. ولی برخی فاکتورها قابل‌چشم‌پوشی بوده و یا تفاوت زیادی ندارند. همچنین فضایی که می‌خواهید ایزوگام کنید، نیاز به کیفیت بالای این محصولات ندارد و نصب نوع متوسط آن جوابگو است.
در این صورت می توانید آن ها را حذف و یا کمرنگ‌تر کنید. به شرطی که به کیفیت ایزوگام لطمه‌ای وارد نشود.

  • ویژگی‌های ظاهری ایزوگام

در زمان خرید ایزوگام باید به ویژگی‌های ظاهری از جمله طول و عرض و مهم‌تر از همه وزن آن توجه کنید. معمولاً رول‌های ایزوگام در عرض یک متر و طول ده متر تولید می‌شوند. ولی وزن محصول بستگی به ضخامت هر رول دارد.
ضخامت متوسط برای این محصول ۴ میلی‌متر است و با این حساب به طور میانگین وزن هر مترمربع به ۲ کیلوگرم می‌رسد. ولی نمی‌توان گفت وزن هرچه بالاتر باشد، تضمین دهنده کیفیت بالاتر نیست. بلکه می توانید برای خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب با توجه به نیاز، وزن و ضخامت مورد نیاز را انتخاب کنید.

خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب | صدف گستر
راهنمایی در خرید ایزوگام شرق از افراد متخصص صدف گستر
  • راهنمایی گرفتن از افراد متخصص

در مورد خرید این گونه محصولات باید از افراد متخصص و کارشناس مشورت بگیرید؛ زیرا عوامل زیادی هستند که شاید فرد عادی توجهی به آن ها نکند. ولی برای اینکه خرید مطمئن و با قیمت مناسب داشته باشید، می توانید روی کمک کارشناسان و افراد مجرب حساب کنید.
همچنین این افراد از درصد و کیفیت مواد استفاده شده و ترکیب این مواد آگاهی کامل دارند. همچنین می‌توانند روش های اقتصادی برای خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب را پیشنهاد کنند.

  • نوسانات قیمت ارز را در نظر بگیرید

با توجه به اینکه خیلی از مواد اولیه بکار رفته در تولید ایزوگام وارداتی هستند، بنابراین باید نوسانات بازار را در نظر بگیرید؛ زیرا تأثیر زیادی در قیمت این محصولات دارد. برای خرید ایزوگام با قیمت مناسب، بهتر است بهترین زمان را برای خرید انتخاب کنید.
در این صورت می توانید از نظر اقتصادی موفق‌تر عمل کرده و در مقابل بهترین کیفیت را نیز انتخاب و استفاده کنید. برای تصمیم‌گیری بهتر توصیه می‌کنیم از افرادی که در این حوزه تخصص دارند، کمک بگیرید. بخصوص اگر فضایی که می‌خواهید عایق کنید، بزرگ و وسیع باشد که کمترین صرفه‌جویی نیز در کل مهم است.

  • برند و مارک محصول

یکی از مهم‌ترین مواردی که در خرید ایزوگام مهم است، برند و مارک محصول است. محصولات داخلی قیمت مناسب تری دارند و در مقابل محصولات خارجی به دلایلی از جمله هزینه گمرک، هزینه تولید و … قیمت بالاتری دارند.
در صورتی که بسیاری از تولیدات داخلی از نظر کیفیت می‌توانند با نوع مشابه خارجی رقابت کنند؛ بنابراین برای خرید ایزوگام با قیمت مناسب می توانید محصولات داخلی را با کیفیت بالا انتخاب کنید، بجای اینکه تولیدات وارداتی را با کیفیت متوسط و قیمت برابر انتخاب کنید. یکی از این برندها ایزوگام شرق است و می توانید بجای خرید محصولات خارجی، خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب را جایگزین کنید.

  • هزینه‌های حمل و نقل

برای حمل و نقل عایق‌ها نیاز به هزینه بالایی است. ولی اگر به دنبال صرفه‌جویی اقتصادی هستید، می توانید از نمایندگی‌هایی که ارسال رایگان دارند و یا افرادی را معرفی می کنند که هزینه کمتری را دریافت می کنند کمک بگیرید.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی عوامل موثر برای خرید ایزوگام شرق با قیمت مناسب اشاره کردیم. به صورت کلی استفاده از ایزوگام با کیفیت بهترین گزینه پیش روی شما است و بهتر است در این زمینه فاکتور قیمت را چندان مد نظر قرار ندهید. در صورت تمایل به دریافت مشاوره پیشنهاد می‌کنیم با شماره‌های مجموعه صدف گستر تماس حاصل نمایید.

از همراهی همیشگی شما بزرگواران متشکریم
تحریریه صدف گستر

ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی تولید ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

دفتر داخلی دلیجان :

۴۴۲۴۱۱۹۲ ۸۶ ۹۸+

مشاوره فروش و تولید ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

آدرس دفتر دلیجان : شهرستان دلیجان، خیابان فجر، مجتمع الغدیر، طبقه چهارم

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =