قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟

قیمت رول 10 متری ایزوگام چقدر است؟ | صدف گستر

برای اطلاع از قیمت رول 10 متری ایزوگام با شرکت صدف گستر دلیجان تماس بگیرید


قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ | صدف گستر

استعلام قیمت یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که برای خریداران و مشتریان ایزوگام پیش می‌آید. اینکه قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ و چه عواملی روی این قیمت تاثیر می‌گذارند، برای افرادی که در این زمینه اطلاعات کافی نداشته باشند ممکن است کمی سخت به نظر برسد؛ بنابراین بهتر است قبل از خرید ایزوگام در مورد عواملی که روی این مورد تاثیر می‌گذارد، اطلاعات کافی داشته باشید.

جهت مطالعه محتوای ذیل، اندکی با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

برای پاسخ به این سوال که قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ بهتر است با عوامل مختلف تاثیر گذار در این خصوص اطلاعات کافی کسب کنیم. این عوامل عبارت اند از:

مواد اولیه بکار رفته در تولید ایزوگام

موادی که برای تولید ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد عبارت از شامل شیره قیر، الیاف پلی‌استر، تیشو سوزنی، پودرهای معدنی و دیگر پوشاننده‌ها هستند. هر کدام از این مواد با کیفیت‌های مختلف در بازار عرضه می‌شوند و همچنین نحوه ترکیب و میزان آن متفاوت است.
بنابراین می‌توان گفت هرچه مواد اولیه با کیفیت‌تر باشد و فرمولاسیون ترکیب آن ها به خوبی رعایت شود، قیمت نیز بالاتر می‌رود. در این قسمت به بررسی تعدادی از این مواد اولیه و نقش آن ها در قیمت ایزوگام می‌پردازیم.

نقش شیره قیر در قیمت ایزوگام

مهم‌ترین و اصلی‌ترین ماده، شیره قیر است و سایر موارد در رتبه‌های بعدی قرار می گیرند. در نتیجه کیفیت قیر روی قیمت ایزوگام تاثیر زیادی می‌گذارد. قیرها نیز انواع مختلف دارند مانند قیر دمنده یامازوت، قیر معدنی یا گلیسونات و یا قیرهای ۶۰×۷۰ و یا ۸۰×۹۰ و … که هرکدام نیز کیفیت و قیمت مشخصی دارند.
اگر بخواهید قیمت ایزوگام ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر باشد، می توانید از قیر مازوت استفاده کنید. هرچند کیفیت پایین‌تری دارد ولی صرفه اقتصادی برای افرادی که برایشان قیمت مهم است را به دنبال دارد.

نقش تیشو و الیاف پلی‌استر در قیمت ایزوگام

تیشو یکی دیگر از مواد اولیه تشکیل‌دهنده ایزوگام است. این الیاف در لایه‌های میانی ایزوگام استفاده می‌شوند و برای انسجام و به هم چسبندگی آن کاربرد دارند. البته مواد اولیه تشکیل‌دهنده این الیاف وارداتی است و طبیعتاً برای افرادی که می‌پرسند قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ باید به نوسانات قیمت ارز نیز اشاره کنیم.

نقش فویل آلومینیومی در قیمت ایزوگام

یکی از مواد اولیه که تاثیر زیادی در کیفیت ایزوگام دارد، فویل آلومینیومی است. این ماده بخصوص در مناطقی که آلوده هستند و احتمال بارش باران اسیدی بالا است، کاربرد زیادی دارد. پس قیمت فویل می تواند در قیمت ایزوگام تاثیر بسزایی داشته باشد.

قیمت رول 10 متری ایزوگام چقدر است؟ | صدف گستر
قیمت ایزوگام در کارخانه و خط تولید چقدر است

خط تولید چه نقشی در قیمت ایزوگام دارد؟

کارخانجاتی که در خط تولید خود از تکنولوژی‌های پیشرفته بهره می‌گیرند، کیفیت موادی که تولید می کنند بالاتر است. در مورد قیمت ایزوگام نیز این مورد صادق است و هرچه کیفیت دستگاه‌ها بالاتر باشد، ایزوگام بهتری نیز تولید می شود. برندهای معتبر معمولا از تکنولوژی روز بازار بیشترین بهره می‌برند؛ بنابراین در مورد اینکه قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ باید به برند و مارک محصول توجه کنید.

تاثیر نیروی انسانی در کیفیت تولید

برای شرکت‌هایی که از نیروی تخصصی و مجرب استفاده می کنند، ممکن است هزینه‌های تولید بالاتر باشد ولی در عوض کیفیت مطلوب‌تری از جنس را تحویل می‌دهند. تولید ایزوگام نیز یکی از مشاغل سخت به شمار می‌رود؛ زیرا با مواد مذاب مانند قیر، آلودگی‌های زیاد و … سروکار دارد. تجربه و تخصص نقش مهمی در جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است در این زمینه پیش آید، ایفا می کند.

برند و مارک محصول

از عوامل موثر در اینکه قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ می‌توان به برند و مارک اشاره کرد. تولیدکنندگان مختلف بر اساس سابقه، کیفیت مواد اولیه، نوع ترکیب و فرمولاسیون و در نهایت محصول تولید طبقه‌بندی می‌شوند. شرکت‌های معتبر قیمت بیشتری برای محصولات خود در نظر می گیرند.
چون مدام کیفیت محصولات خود را بررسی کرده، از نیروی انسانی مجرب کمک می گیرند و دستگاه‌های پیشرفته‌ای را بکار می‌برند؛ بنابراین قیمت محصولی که از برند معتبرتر است به دلیل کیفیت بالا، ماندگاری و طول عمر زیاد و مقاومت در برابر شرایط جوی مختلف و … بیشتر است. ولی مطمئناً ارزش این سرمایه گذاری را دارد.

قیمت رول 10 متری ایزوگام چقدر است؟ | صدف گستر
دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و ضمانت نامه

یکی دیر از عوامل موثر در قیمت ایزوگام می‌توان به ضمانت نامه و کارت گارانتی اشاره کرد. شرکت‌های معتبر به دلیل اطمینان از کیفیت محصولات خود، کارت گارانتی که نشانه علامت استاندارد دارد به مصرف‌کننده ارائه می‌دهند. در این صورت هرچند قیمت بیشتری پرداخت می کنید، ولی می توانید از خدمات پس از فروش و ضمانت لازم برخوردار شوید.

ضخامت و وزن ایزوگام

از موارد بسیار مهم تأثیرگذار در قیمت هر رول ایزوگام، ضخامت و وزن آن است. رول‌ها معمولا به طول ده متر و عرض یک متر تولید می‌شوند. ولی در این میان نوع ایزوگام مهم است. اینکه ایزوگام به صورت ساده باشد و یا طرح دار قیمت آن تفاوت دارد. همچنین برخی از ایزوگام‌ها به صورت تک لایه، دولایه، سه لایه و فویل دار تولید می‌شوند.
هر کدام از این ویژگی‌های در قیمت هر رول ایزوگام تاثیر می‌گذارد. از طرفی انواع عایق ضد رطوبت و نم نیز وجود دارد که قیمت بالاتری دارند. این قیمت بستگی به مواد اولیه‌ای دارد که برای تولید ایزوگام استفاده می شود.
هرچه کیفیت مواد بالاتر باشد، قیمت بیشتر است ولی ماندگاری آن بالاتر رفته و در برابر شرایط جوی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. در نهایت بسته به اینکه چه نوع ایزوگامی و در چه ابعادی نیاز دارید در قیمت نهایی تاثیر مستقیم می‌گذارد.

نوسانات بازار ارز

بیشتر مواد اولیه‌ای که برای تولید ایزوگام استفاده می شود، وارداتی هستند. در نتیجه نوسانات قیمت ارز روی آن تاثیر می‌گذارد. تولیدکنندگان خارجی نیز بسته به کیفیت، برند و … قیمت‌های متفاوتی برای محصولات و مواد خود در نظر می گیرند؛ بنابراین انتخاب نوع برند این مواد اولیه در اینکه قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ تاثیر زیادی دارد.

کلام آخر

ما در این مطلب تلاش کردیم اطلاعات کاملی درباره قیمت رول ۱۰ متری ایزوگام چقدر است؟ ارائه دهیم. در صورت تمایل به دریافت قیمت دقیق و همچنین اطلاعات تکمیلی می توانید با همکاران ما در مجموعه صدف گستر ارتباط برقرار کنید.

از همراهی همیشگی شما بزرگواران متشکریم
تحریریه صدف گستر

ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی تولید ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

دفتر داخلی دلیجان :

۴۴۲۴۱۱۹۲ ۸۶ ۹۸+

مشاوره فروش و تولید ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

آدرس دفتر دلیجان : شهرستان دلیجان، خیابان فجر، مجتمع الغدیر، طبقه چهارم

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هفت =