فروش ایزوگام دلیجان

فروش ایزوگام دلیجان - شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

فروش ایزوگام - صدف گستر دلیجان


فروش ایزوگام دلیجان درب کارخانه

خرید و فروش ایزوگام دلیجان یکی از مسائل مهم در ساختمان‌سازی است. امروزه با توجه به بالارفتن هزینه‌های ساختمان‌سازی، عایق کردن ساختمان نسبت به رطوبت اهمیت زیادی یافته است. عایق کردن ساختمان، بنا را از فرسودگی حفظ می‌کند. ایزوگام یک عایق رطوبتی پرکاربرد است که کارایی بالایی در زمینه عایق‌کاری ساختمان دارد. فروشنده ایزوگام ممکن است محصولات خود را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به مشتری عرضه کند.

در تهیه ایزوگام باید نکات مهمی مدنظر قرار بگیرد.

چه مشتری و چه فروشنده باید بدانند، چه عواملی یک معامله را به معامله‌ای موثر تبدیل می‌کند.

فرقی نمی‌کند قصد خرید ایزوگام را دارید و یا فروشنده ایزوگام هستید.

همراهی شما با ما، تا انتهای این مقاله خالی از لطف نیست.

ویژگی های خوب فروشنده ایزوگام

بررسی ویژگی‌های مناسب برای یک فروشنده ایزوگام هم برای خریدار و هم برای فروشنده مفید است. دلیل این اهمیت را برای طرفین قرارداد، می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

 • برای فرشنده ایزوگام : فروشنده ایزوگام باید با ویژگی‌های یک فروشنده خوب آشنا باشد. هر چه از این ویژگی‌ها بیشتر اطلاع داشته باشد، بهتر می‌تواند خود را با آنها مطابقت دهد. هر چه خصوصیات خود را به این ویژگی‌ها نزدیک‌تر کند، در کار فروش ایزوگام استاندارد نیز موفق‌تر عمل خواهد کرد.
 • برای خریدار: خرید ایزوگام باید از جایی انجام شد که بتوان به آن اعتماد کرد. یکی از معیارهای مهم در انتخاب محل فروش ، توجه به فروشنده ایزوگام است. اگر خریدار با مشخصات یک فروشنده قابل اعتماد آشنا باشد، بهتر می‌تواند محل خرید را انتخاب کند.
فروش ایزوگام دلیجان - صدف گستر
فروش ایزوگام دلیجان درجه ۱ و صادراتی – صدف گستر

ویژگی‌های مناسب برای فروشنده ایزوگام

فروشنده ایزوگام اگر بخواهد در کار خود موفق عمل کند و رضایت مشتری را برانگیزد، باید دارای خصوصیاتی باشد. ویژگی‌های یک فروشنده موفق را می‌توان این‌چنین برشمرد:

۱- تبحر کاری:

فروشنده ایزوگام باید در کار خود متبحر باشد. هر چه تجربه کاری فروشنده بالاتر باشد، احتمالا تبحر او در انتخاب و فروش ایزوگام استاندارد بیشتر است و مشتری در خرید ایزوگام کمتر با مشکل مواجه خواهد شد.

۲- اطلاعات بالا:

اطلاعات فروشنده باید در زمینه خرید و فروش ایزوگام، انتخاب، روش نگهداری و استفاده از آن بالا باشد. هر چه اطلاعات فروشنده ایزوگام در زمینه کار بالاتر باشد، به مشتری مشاوره درست‌تری ارائه خواهد داد.

۳- توانایی مشاوره دادن:

هر چه اطلاعات فروشنده بیشتر باشد، او مشاوره درست‌تری به مشتری ارائه می‌کند. فروشنده باید بتواند اطلاعات خود را به درستی انتقال دهد.

۴- برخورد مناسب:

فروشنده ایزوگام باید از برخوردی مناسبی برخودار باشد. شناخت مشتری و نحوه ارتباط برقرار کردن فروشنده با مشتری، به هر دو طرف معامله کمک می‌کند تا کار را به درستی جلو ببرند و معامله خوبی داشته باشند.

۵- روابط گسترده:

فروشنده ایزوگام باید علاوه بر برقراری ارتباط با مشتری، بتواند با دیگر همکاران و مشاغل مرتبط نیز ارتباط برقرار کند. چرا که لازمه موفقیت در این کار روابط گسترده با دیگران است.

۶- وجدان کاری:

فروشنده باید در فروش ایزوگام وجدان کاری داشته باشد. اولین قدم در تحقق این هدف، انتخاب ایزوگام باکیفیت برای فروش است. اگر اولین قدم به درستی برداشته شود، قدم‌های بعدی به درستی برداشته خواهند شد.

۷- صداقت در گفتار:

فروشنده ایزوگام در مشاوره و معرفی محصول به مشتری باید صداقت داشته باشد. صداقت در گفتار یک اصل مهم در یک معامله‌ی دو سر سود است. معامله‌ای که در آن هم مشتری و هم خریدار راضی باشند.

۸- صداقت در عمل:

فروشنده باید نسبت به تعهدات و خدماتی که ادعا می‌کند، متعهد باشد. خریدار نباید بعد از خرید، از خدمات پس از فروش ایزوگام ناامید گردد.

انواع روش‌ها برای فروش ایزوگام استاندارد

فروش ایزوگام به دو روش صورت می‌گیرد:

۲- مستقیم:

فروش مستقیم به این صورت است که مشتری به صورت مستقیم به کارخانه ایزوگام یا نمایندگی فروش ایزوگام مراجعه می‌کند و خرید خود را از واحد فروش به صورت مستقیم از درب کارخانه انجام می‌دهد.

۱- غیرمستقیم:

فروش غیرمستقیم به روشی گفته می‌شود که در آن خرید ایزوگام توسط واسطه یا به صورت سفارش اینترنتی انجام می‌شود. امروزه کارخانه‌ها خدمات مناسبی به صورت اینترنتی به مشتریان ارائه می‌دهند.

جهت ارتباط با کارشناسان ما >>>

فروش ایزوگام دلیجان - صدف گستر
فروش ایزوگام دلیجان در تهران – صدف گستر
فروش ایزوگام دلیجان - صدف گستر
فروش و صادرات ایزوگام دلیجان – صدف گستر

و یا از طریق پیام رسان آنلاین داخل سایت پیغام خود را بگذارید تا ما با شما تماس بگیریم.

قیمت ایزوگام - صدف گستر دلیجان

جذب مشتری

جذب مشتری برای فروش ایزوگام باید در مسیری درست انجام شود. یعنی کارخانه باید به صورت مثبتی تلاش به جذب مشتری داشته باشد. راه‌های زیر چند راه مفید برای بالا بردن تعداد مشتری است:

۱- جذب مشتری با بالابردن کیفیت محصولات:

بالا بردن کیفیت محصولات یکی از راه‌های موثری است که به صورت تدریجی فروش ایزوگام را با موفقیت همراه می‌کند.

۲- جذب مشتری با خدمات مفید پس از فروش :

اگر مشتری برای اولین بار بخواهد از شرکت خرید کند، نسبت به کیفیت محصول بی‌اطلاع است و کیفیت آن را تجربه نکرده است. از این رو باید به مشتری گارانتی و بیمه معتبر ارائه شود که در صورت بروز هر گونه مشکل در کیفیت، مشتری بتواند از این مزایا استفاده کند.

۳- جلب رضایت مشتریان فعلی:

هر چه کیفیت ایزوگام و خدمات فروشنده ایزوگام کامل‌تر باشد، مشتری رضایت بیشتری تجربه خواهد کرد. رضایت مشتری به جذب مشتری بیشتر کمک خواهد کرد. مشتری در صورت رضایت خرید ایزوگام از محل خرید را به دیگران پیشنهاد می‌دهد.

نمایندگی های معتبر ایزوگام

اگر می‌خواهید خرید ایزوگام انجام دهید، بهتر است که به نمایندگی‌های ارائه ایزوگام مراجعه کنید.

نمایندگی‌های فروش، بخاطر فروش بالا و ارتباط مستقیم با کارخانه، اطلاعات و خدمات بهتری به شما ارائه می‌دهند.

همچنین اگر قصد دارید وارد بازار کار فروش ایزوگام شوید، می‌توانید یک نمایندگی فروش باشید. در انتخاب کارخانه دقت بسیار زیادی داشته باشید. میزان موفقیت شما در کار فروش به کیفیت محصولات کارخانه بستگی دارد.

صدف گستر دلیجان ، شرکت تولید کننده‌ی انواع عایق پیش‌ساخته در ایران است. محصولات شرکت صدف‌گستر در داخل کشور و کشورهای خارجی، جزو محصولات باکیفیت و پرفروش محسوب می‌شوند و فروش ایزوگام دلیجان در تهران و سایر استانها انجام میپذیرد.
ما در صدف گستر با تجربه بالایی که در تولید و فروش و صادرات ایزوگام داریم از شما دعوت به همکاری می‌کنیم.
اگر همه‌ی معیارهای یک فروشنده ایزوگام را در خود می‌بینید می‌توانید نماینده فروش محصولات ما در شهر محل زندگی خود باشید. همانطور که گفته شد، یک فروش موفق به چند زمینه نیاز دارد. زمینه اصلی کیفیت محصولات صدف گستر دلیجان است. زمینه دوم با شما…

شما سروران گرامی میتوانید در لینک های ذیل نیز محصولات ما را ملاحظه فرمایید:

 • ایزوگام صادراتی اکسیر
 • ایزوگام صادراتی یلما
 • ایزوگام گوهر شرق
 • ایزوگام زرفام شرق
 • ایزوگام طرح دار

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان در تهران :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

با تشکر از همراهی شما

نویسنده: متین مومنی

۲ دیدگاه

  • سلام وقت بخیر ، اگر نیاز به خرید شخصی ایزوگام و یا برای دریافت نمایندگی ایزوگام دارید از طریق شماره های تماس با مشاورین ما در ارتباط باشید .
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =