۱۰ ویژگی برتر بهترین کارخانه ایزوگام

10 ویژگی برتر بهترین کارخانه ایزوگام - شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

بهترین کارخانه ایزوگام

در ایران مدتی است که بازار کارخانه های ایزوگام و تولیدات ایزوگام بسیار داغ و پر از رقابت  به خصوص در فصول سرما می باشد، به همین جهت تصمیم گرفتیم ۱۰ ویژگی برتر بهترین کارخانه ایزوگام که رتبه های خوب و موفق کسب کرده اند را برایتان در این مقاله ذکر نماییم.

لطفاً تا پایان مطالعه ۳ دقیقه ای مقاله با ما همراه باشید.

وقتی تصمیم به خرید محصولی داریم، باید به تمام جوانب آن توجه کنیم. خرید ما اگر با دقت و مطالعه همراه باشد، یک خرید موفق خواهد بود و نتیجه خوبی در پی خواهد داشت. خرید ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نیست. چرا که کارخانه‌های زیادی در زمینه تولید ایزوگام فعالیت‌ دارند و ما به دنبال بهترین کارخانه ایزوگام هستیم. فروش ایزوگام از کارخانه، معمولا به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگی‌ها صورت می‌گیرد. از این رو امروزه برای خرید ایزوگام دچار مشقت نخواهیم شد. تنها چیزی که ممکن است ما را به چالش بکشد، انتخاب کارخانه ایزوگام است.

ما باید بهترین کارخانه ایزوگام را برای خرید انتخاب کنیم. اگر از خدمات فروش ایزوگام یک کارخانه معتبر استفاده کنیم، کیفیت عایق‌گاری ما تا حد بالایی تضمین می‌شود. ما در ادامه به بررسی ویژگی‌های یک کارخانه‌ی خوب خواهیم پرداخت. با مقایسه کارخانه انتخابی‌تان با ویژگی‌های ذکرشده در این مقاله می‌توانید میزان اعتبار شرکت موردنظر را بسنجید. تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

معیار انتخاب بهترین کارخانه ایزوگام

هر چیزی در جهان، اگر بخواهد به حد کمال برسد و در عرصه‌ی خود خوب باشد، باید معیارهای خوبی را داشته باشد. گرچه معیارهای خوبی در عرصه‌های مختلف از هم متفاوت است، اما در کلیات از یک چیز مشترک پیروی می‌کند. تولیدکننده نیز اگر بخواهد لقب بهترین را به خود اختصاص کند باید با یک سری معیارها مطابقت داشته باشد. اگر بخواهیم معیار انتخاب یک کارخانه ایزوگام را به طور کلی بیان کنیم به دو مورد زیر برخورد خواهیم کرد:

۱- صداقت در عمل:

بهترین کارخانه ایزوگام کارخانه‌ای است که بتواند در عمل صداقت داشته باشد. صداقت در عمل یعنی،هدف کارخانه خدمت صادقانه باشد و قدم‌های کاری کارخانه در مسیر درستی به سمت آینده برداشته شود.

۲- صداقت در گفتار:

بهترین کارخانه ایزوگام، کارخانه‌ای است که بتواند در رابطه با فعالیت‌های خود اطلاعات درست و واضحی به خریدار ارائه کند. تبلیغات پوچ را کنار بگذارد و از آنچه در واقعیت هست برای تبلیغات استفاده کند.

اگر یک تولیدکننده بتواند مطابق با دو معیار بالا عمل کند، مسلما بهترین کارخانه ایزوگام خواهد بود. چرا که صداقت در عمل و صداقت در گفتار، تولیدات را در مسیر پیشرفت قرار می‌دهند.

اگر بخواهیم به طور جزئی‌تر به بررسی معیارها و ویژگی‌های بهترین کارخانه ایزوگام بپردازیم، ۱۰ ویژگی برتر بهترین کارخانه ایزوگام را در ذیل خدمتتان بیان کرده ایم که میتواند مطابق موارد زیر صورت بگیرد:

۱- استفاده از مواد اولیه مرغوب:

کارخانه ایزوگام باید برای تولید محصولات، از مواد اولیه درجه یک استفاده کند. مواد اولیه محصولات باید مطابق هدف تولید انتخاب شود و جوابگوی انتظارات مشتری باشند. استفاده از مواد نامرغوب ممکن است در ابتدا برای مشتری به صرفه‌تر باشد، اما در طولانی‌مدت خسارات بسیاری به او وارد خواهد کرد.

۲- استفاده از تکنولوژی مدرن برای تولید محصول:

تولید عایق با استفاده از تکنولوژی‌ها و روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد. بهترین کارخانه ایزوگام، کارخانه‌ای است که همواره به پیشرفت توجه داشته باشد و روش‌های بهتر را جایگزین روش‌های قدیمی‌تر بنماید.

۳- توجه به استانداردهای تولید:

برای تولید عایق استانداردهایی در نظر گرفته شده است. کارخانه باید در زمینه تولید ایزوگام به استانداردهای تایین شده توجه داشته باشد و تولیدات خود را مطابق با استانداردها انجام دهد.

۴- تولید محصولات باکیفیت:

کیفیت محصولات بهترین کارخانه ایزوگام باید در حد قابل توجهی بالا باشد. کیفیت به این معناست که ایزوگام دارای انعطاف، چسبندگی و کشش خوبی برخوردار باشد. وزن و ضخامت آن استاندارد باشد و بتواند در طولانی مدت به عنوان یک عایق رطوبتی خوب کار خود را انجام دهد.

۵- خط تولید بالا:

کارخانه باید در زمینه تولید فعال باشد. یعنی خط تولید بالایی داشته باشد. هر چه متقاضیان خرید ایزوگام از یک کارخانه بیشتر باشند، خط تولید کارخانه بالاتر است.

۶- تضمین محصولات:

تولیدکننده باید محصولات خود را در برابر کیفیت و کارایی و مشکلات مختلف تضمین کند. معتبرترین تضمین، تضمین ده ساله توسط کارخانه است.

۷- ارائه بیمه نامه معتبر:

همچنین بهترین برند ایزوگام باید برای محصولات خود بیمه‌نامه معتبر ارائه دهد.

۸- فعال در عرصه صادرات:

بهترین کارخانه ایزوگام کارخانه‌ای است که در هر زمینه برای مردم ایران افتخارآفرینی داشته باشد. چه در زمینه تولید باکیفیت و چه در زمینه ارزآوری. صادرات یکی از ویژگی‌های یک کارخانه خوب است که نشان‌دهنده کیفیت محصولات او نیز هست.

۹- دسترسی آسان:

بهترین کارخانه، کارخانه‌ای است که بتوان به راحتی به آن دسترسی داشت. فروش ایزوگام توسط کارخانه باید طوری باشد که مشتری برای خرید ایزوگام به سختی نیافتد. همچنین پشتیبان‍‌های فروش باید در دسترس مشتری باشند و هر گونه مشکل احتمالی را به سرعت و دقت رفع کنند.

۱۰- قبول سفارش:

کارخانه ایزوگام باید خدمات سفارشی را نیز به مشتریان خود ارائه کند تا از هر نظر نیاز مشتری در خرید ایزوگام برطرف شود. کارخانه باید به تولید عایق برای مصارف خاص توجه داشته باشد.

محصولات بهترین کارخانه ایزوگام

همانطور که گفتیم محصولات یک کارخانه خوب، باید مطابق استانداردها تولید شوند. با یک بررسی ساده می‌توانیم از استاندارد بودن ایزوگام آسوده‌خاطر شویم. تولید محصول در این کارخانه باید مطابق موارد زیر صورت بگیرد:

۱- مواد اولیه درجه یک:

مواد اولیه محصولات باید از بهترین مواد موجود تولید شود. اگر مواد اولیه مناسب نباشد، ایزوگام انعطاف، کشش و چسبندگی کافی را برای اجرا نخواهد داشت و از عمر مفید آن کاسته خواهد شد.

۲- ضخامت مناسب:

ضخامت عایق باید مطابق استاندارد باشد. استانداردترین ضخامت برای عایق دولایه حدود ۴ میلی‌متر است. همچنین امکان سفارشی کردن ضخامت نیز وجود دارد که که اگر کارخانه این خدمات را ارائه دهد، می‌توان سفارش ضخامت بیشتری نیز داد. ایزوگام با ضخامت بیشتر برای در زمینه صنعت بسیار پرکاربرد است.

۳- وزن مناسب:

وزن عایق چیزی است که باید به آن توجه ویژه داشت. چرا که نه باید زیاد سنگین باشد و نه سبک. وزن استاندارد عایق یعنی ۴ کیلوگرم در هر متر مربع، باید در تولید ایزوگام مدنظر قرار گرفته شود.

خرید از بهترین کارخانه ایزوگام

معمولا کارخانه‌ها، محصولات خود را از طریق نمایندگی‌های فروش ایزوگام انجام می‌دهند. همچنین در برخی کارخانه‌ها امکان سفارش اینترنتی و سفارش از راه دور نیز وجود دارد. آنچه که باید مورد توجه قرار بگیرد این است که خرید ایزوگام تنها از این دو طریق صورت گیرد. چرا که خیلی از مواقع از برند بهترین کارخانه ایزوگام سوءاستفاده می‌شود و محصولات سطح پایینی با برند تقلبی به فروش می‌رسند.

جمع بندی

امیدواریم توانسته باشیم ۱۰ ویژگی برتر بهترین کارخانه ایزوگام را مورد توجهتان قرار داده باشیم تا در هنگام خرید ایزوگام دقت کافی را داشته باشید.

چنانچه نیازمند مشاوره رایگان کارشناسان ما در شرکت صدف گستر دلیجان داشتید میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

ممنونیم از توجه شما

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

صدف گستر دلیجان در رسانه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                  ایزوگام صدف گستر دلیجان - آپارات  یویتیوب - صدف گستر ایزوگام دلیجان

 

نویسنده : متین مومنی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 5 =