قیمت رول ایزوگام

قیمت رول ایزوگام - شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

قیمت رول ایزوگام دلیجان

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی است که امروزه کابرد بسیار زیادی در صنعت و مسکن ایفا می‌کند. ایزوگام انواع مختلفی دارد که ممکن است برای هر کاری یک نوع محصول پیشنهاد شود. شاید شما هم به تازگی تصمیم به خرید ایزوگام باشید و در انتخاب نوع محصول و خرید رول ایزوگام دچار سردرگمی شده‌اید. اگر با این مشکل مواجهید،‌ به جای درستی آمده‌اید. چرا که ما در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت ایزوگام در ایران و عوامل موثر در تفاوت قیمت‌ رول ایزوگام بپردازیم.

قیمت ایزوگام

تصمیم‌گیری ما برای خرید ایزوگام تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد.
قیمت ایزوگام یک عامل مهم در خرید رول ایزوگام و استفاده از آن به حساب می‌آید. شاید با خودتان فکر کنید، چرا نباید از روش‌های ارزان تر استفاده کرد؟

وقتی قصد داریم جایی را با استفاده از انواع عایق رطوبتی ، در برابر مشکلات احتمالی ایمن کنیم، با پیشنهادهای متفاوتی مواجه خواهیم شد. از گذشته تا کنون، مردم برای محافظت بنا در برابر رطوبت از روش‌های متفاوتی استفاده کرده‌اند.

روش های سنتی ایزوگام

روش‌هایی که گاه موفق عمل کرده‌ و روز به روز پیشرفته‌تر شده‌ و گاهی هم بدون نتیجه دلخواه از رده خارج شده‌اند.
برای مثال روش قیرگونی ، روشی است که سال‌های سال توسط عایق‌کاران استفاده می‌شود.
عایق‌کار، با استفاده از ابزار و مواد مورد نیاز محل موردنظر را آغشته از قیر می‌کند.
این روش، اگر به درستی اعمال شود، یک روش خوب برای عایق‌کاری است اما یک ضعف عمده دارد. عمر این روش خیلی طولانی نیست و باید در دوره مشخصی که دوره کوتاهی است، تجدید شود.
بعد از مدتی ایزوگام به بازار آمد. ایده‌ی آن از قیرگونی گرفته شده و قیر همچنان در این عایق رطوبتی نیز یک متریال مهم محسوب می‌شود.

قیمت رول ایزوگام - شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

گرچه خرید ایزوگام، در ابتدا به نظر کمی گران‌تر به نظر می‌آید، اما در طولانی مدت یک روش به صرفه تلقی می‌شود. این محصول عمر طولانی و عملکرد بهتری دارد. از طرفی اگر هزینه تجدید قیرگونی و آسیب‌های وارده ناشی از عدم تجدید را در نظر بگیریم، خرید ایزوگام یک روش ارزان در عایق‌کاری رطوبتی محسوب می‌شود.

مثالی که در بالا ذکر کردیم یک مقایسه ساده بین خرید ایزوگام و خرید قیرگونی برای ایجاد یک عایق رطوبتی خوب بود. شما می‌توانید به همین روش، قیمت تمام شده هر روش را با قیمت ایزوگام مقایسه کنید.

عوامل موثر بر قیمت رول ایزوگام

ما برای اعمال یک عایق رطوبتی خوب، دو بار با چالش هزینه روبرو می‌شویم. اولین چالش که در قسمت قبل به آن پرداختیم، انتخاب نوع عایق است. اگر قصد شما خرید ایزوگام باشد، با یک چالش جدید دیگر نیز روبرو خواهید شد.
بله! هزینه خرید رول ایزوگام. چرا که این محصول در انواع مختلف و توسط شرکت‌های گوناگونی وارد بازار می‌شود. از این رو هنگام خرید ، با قیمت‌های متفاوتی روبرو خواهید شد. تفاوت قیمت در بازار کمی خریداران را دچار سردرگمی کرده است. مقایسه قیمت بین دو رول از محصول یک کار تخصصی است. بهتر است عوامل موثر بر قیمت رول ایزوگام را بشناسید و با توجه به این عوامل، قمیت رول ایزوگام یک شرکت را با شرکتی دیگر مقایسه کنید.

عوامل موثر بر روی قیمت ایزوگام

نوع و کیفیت رول ایزوگام، محل خرید و میزان خرید ممکن است روی قمیت آن تاثیر بگذارند. هر یک از این موارد را با جزئیاتی بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1- نوع محصول:

همانطور که گفته شد، ایزوگام دارای انواع متفاوتی است. برای مثال نوع ساده و طرح‌دار، یا نوع یک لایه و دو لایه. مسلما موقع قیمت‌گذاری روی محصول به ارزش نوع محصول توجه می‎‌شود. چرا که تکنولوژی ساخت، متریال ساخت و زمان ساخت هر یک از انواع ایزوگام، ممکن است متفاوت باشد. قیمت نوع طرح‌دار با قیمت نوع ساده‌ی آن متفاوت است. همچنین قیمت رول ایزوگام یک لایه از قیمت نوع دولایه ارزان‌تر است.

2- کیفیت محصول:

محصولات در کیفیت‌های متفاوتی ساخته می‌شوند. هر چه کیفیت بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. کیفیت عایق به متریال استفاده شده در تولید و نوع تکنولوژی ساخت بستگی دارد. کیفیت عایق پیش‌ساخته باید به حد استاندارد رسیده باشد. موقع خرید رول ایزوگام، اگر تصمیم به مقایسه محصول دو شرکت را دارید، دو محصولی را انتخاب کنید که از نظر کیفی هم کفو باشند.

3- محل فروش محصول:

این که رول ایزوگام از چه محلی خریده می‌شود روی قیمت آن تاثیر دارد. اگر خرید ایزوگام بدون واسطه صورت بگیرد، قیمت پایین‌تری خواهد داشت. از سوی دیگر خرید ایزوگام باید از نمایندگی فروش صورت بگیرد. فروشنده منصف کسی است که به سود خود قانع باشد و ناآگاهی خریدار نسبت به قیمت ، او را به سمت سود اضافه وسوسه نکند. سعی کنید از خرید خود را از نمایندگی مجاز خرید رول ایزوگام انجام دهید. در این صورت دیگر نگران هزینه بالای آن نخواهید بود و قیمتی متناسب با کیفیت محصول پرداخت خواهید کرد.

4- میزان خرید رول ایزوگام:

میزان خرید ایزوگام به دو صورت در میزان هزینه‌ها تاثیرگذار است. اگر مساحت مکانی که برای عایق‌کاری در نظر دارید زیاد باشد، هزنیه ایزوگام مصرفی شما هم بالاتر خواهد رفت. مقیاس اندازه‌گیری عایق، متر مکعب است. هزینه نهایی ایزوگام نیز بر مبنای قیمت هر مترمکعب محاسبه خواهد شد. هر رول به صورت استاندارد دارای عرض یک متری و طول 10 متری تولید می‌شود. مگر اینکه مقیاس به صورت سفارشی تغییر یابد. از سوی دیگر خرید اگر به صورت عمده انجام شود و میزان خرید شما از محل خرید بیشتر باشد، قیمت مناسب‌تری برای خرید ایزوگام درنظر گرفته می‌شود.

خرید رول ایزوگام ارزان !

هنگام خرید رول ایزوگام ، ابتدا کیفیت محصول را در نظر بگیرید. از شرکتی خرید کنید که محصولات خود را طبق ایزوگام استاندارد تولید کرده باشد. از سوی دیگر به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام گران به معنای کیفیت بالای محصول نیست. به همین روال، قیمت مناسب یک محصول نشان‌دهنده کیفیت پایین آن نخواهد بود. قیمت ایزوگام باید با توجه به متریال و تکنولوژی ساخت آن یک قیمت منصفانه و معقولانه باشد.

شرکت صدف‌گستر با تولید گسترده ایزوگام در انواع مختلف این امکان را فراهم کرده تا بتوانید یک مقایسه قیمت معقولانه بین محصولات ارائه شده انجام دهید. اگر به دنبال خرید رول ایزوگام در هر نوعی هستید، با ما در تماس باشید.

جمع بندی

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی برای قیمت رول ایزوگام در اختیارتان قرار داده باشیم تا در هنگام خرید ایزوگام دقت کافی را داشته باشید.

چنانچه نیازمند مشاوره رایگان کارشناسان ما در شرکت صدف گستر دلیجان داشتید میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

ممنونیم از توجه شما

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

کارخانه ایزوگام :

44433404-5 86 98+

کارخانه ایزوگام دلیجان :

44433605-6 86 98+

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان :

26136617 21 98+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام :

9190437706 98+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر 5 جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد، خیابان پور ابتهاج، پلاک 1، بلوکB ط اول واحد5

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

صدف گستر دلیجان در رسانه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                  ایزوگام صدف گستر دلیجان - آپارات  یویتیوب - صدف گستر ایزوگام دلیجان

 

نویسنده : متین مومنی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button