قیمت رول ایزوگام

قیمت رول ایزوگام - شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

قیمت رول ایزوگام دلیجان - صدف گستر


قیمت رول ایزوگام دلیجان

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی است که امروزه کاربرد بسیار زیادی در صنعت و مسکن ایفا می‌کند. ایزوگام انواع مختلفی دارد که ممکن است برای هر کاری یک نوع محصول پیشنهاد شود.
شاید شما هم به تازگی تصمیم به خرید ایزوگام گرفته باشید و در انتخاب نوع محصول و خرید رول ایزوگام دچار سردرگمی شده‌اید، اگر با این مشکل مواجهید،‌ به جای درستی آمده‌اید. چرا که ما در این مبحث قصد داریم به بررسی قیمت ایزوگام در ایران و عوامل موثر در تفاوت قیمت‌ رول ایزوگام در شرکت های ایزوگام بپردازیم.

قیمت ایزوگام

تصمیم‌گیری ما برای خرید ایزوگام تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد.
قیمت ایزوگام یک عامل مهم در خرید رول ایزوگام و استفاده از آن به حساب می‌آید. شاید با خودتان فکر کنید، چرا نباید از روش‌های ارزان تر استفاده کرد؟

وقتی قصد داریم جایی را با استفاده از انواع عایق رطوبتی ، در برابر مشکلات احتمالی ایمن کنیم، با پیشنهادهای متفاوتی مواجه خواهیم شد. از گذشته تاکنون، مردم برای محافظت بنا در برابر رطوبت از روش‌های متفاوتی استفاده کرده‌اند.

روش های سنتی ایزوگام

روش‌هایی که گاه موفق عمل کرده‌ و روز به روز پیشرفته‌ تر شده‌ و گاهی هم بدون نتیجه دلخواه از رده خارج شده‌اند.
برای مثال روش قیرگونی ، روشی است که سال‌های سال توسط عایق‌کاران استفاده می‌شود.
عایق‌کار، با استفاده از ابزار و مواد مورد نیاز محل مورد نظر را آغشته از قیر می‌کند.
این روش ، اگر به درستی اعمال شود، یک روش خوب برای عایق‌کاری است اما یک ضعف عمده دارد. عمر این روش خیلی طولانی نیست و باید در دوره مشخصی که دوره کوتاهی است، تجدید شود.

قیمت رول ایزوگام - صدف گستر
قیمت رول ایزوگام – صدف گستر دلیجان

بعد از مدتی ایزوگام به بازار آمد، ایده‌ی آن از قیرگونی گرفته شده و قیر همچنان در این عایق رطوبتی نیز یک متریال مهم محسوب می‌شود.

گرچه خرید ایزوگام ، در ابتدا به نظر کمی گران‌تر به نظر می‌آید، اما در طولانی مدت یک روش به صرفه تلقی می‌شود. این محصول عمر طولانی و عملکرد بهتری دارد. از طرفی اگر هزینه تجدید قیرگونی و آسیب‌های وارده ناشی از عدم تجدید را در نظر بگیریم، خرید ایزوگام یک روش ارزان در عایق‌کاری رطوبتی محسوب می‌شود.

مثالی که در بالا ذکر کردیم یک مقایسه ساده بین خرید ایزوگام و خرید قیرگونی برای ایجاد یک عایق رطوبتی خوب بود. شما می‌توانید به همین روش ، قیمت تمام شده هر روش را با قیمت ایزوگام مقایسه کنید.

عوامل موثر بر قیمت هر رول

ما برای اعمال یک عایق رطوبتی خوب ، دو بار با چالش هزینه روبرو می‌شویم، اولین چالش که در قسمت قبل به آن پرداختیم، انتخاب نوع عایق است، اگر قصد شما خرید ایزوگام باشد، با یک چالش جدید دیگر نیز روبرو خواهید شد.
بله! هزینه خرید رول ایزوگام
چرا که این محصول در انواع مختلف و توسط شرکت‌های گوناگونی وارد بازار می‌شود، از این رو هنگام خرید ، با قیمت‌های متفاوتی روبرو خواهید شد.
تفاوت قیمت در بازار کمی خریداران را دچار سردرگمی کرده است. مقایسه قیمت بین دو رول از محصول یک کار تخصصی است، بهتر است عوامل موثر بر قیمت رول ایزوگام را بشناسید و با توجه به این عوامل ، قیمت ایزوگام دلیجان یک شرکت را با شرکتی دیگر مقایسه کنید.

همچنین میتوانید با مراجعه به مطلب ۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام اطلاعات خوبی را در این زمینه بدست بیاورید.

قیمت رول ایزوگام - صدف گستر
قیمت هر متر رول ایزوگام

عوامل موثر بر روی قیمت ایزوگام

نوع و کیفیت رول ایزوگام ، محل خرید و میزان خرید ممکن است روی قیمت آن تاثیر بگذارند، هر یک از این موارد را با جزئیاتی بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

۱- نوع محصول:

همانطور که گفته شد ، ایزوگام دارای انواع متفاوتی است، برای مثال نوع ساده و ایزوگام طرح‌ دار، یا نوع یک لایه و دو لایه.
مسلماً موقع قیمت‌ گذاری روی محصول به ارزش نوع محصول توجه می‎‌شود.
چرا که تکنولوژی ساخت، متریال ساخت و زمان ساخت هر یک از انواع ایزوگام، ممکن است متفاوت باشد و قیمت نوع طرح‌ دار با قیمت نوع ساده‌ی آن متفاوت است. همچنین قیمت رول ایزوگام یک لایه از قیمت نوع دو لایه ارزان‌تر است.

۲- کیفیت محصول:

محصولات در کیفیت‌های متفاوتی ساخته می‌شوند، هر چه کیفیت بهتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است ، کیفیت عایق به متریال استفاده شده در تولید و نوع تکنولوژی ساخت بستگی دارد.

کیفیت عایق پیش‌ساخته باید به حد استاندارد رسیده باشد و موقع خرید رول ایزوگام ، اگر تصمیم به مقایسه محصول دو شرکت را دارید، دو محصولی را انتخاب کنید که از نظر کیفی هم خوب باشند.

۳- محل فروش محصول:

این که رول ایزوگام از چه محلی خریده می‌شود روی قیمت آن تاثیر گذار است.
اگر خرید ایزوگام بدون واسطه صورت بگیرد، قیمت پایین‌تری خواهد داشت ، از سوی دیگر خرید ایزوگام باید از نمایندگی فروش صورت بگیرد.
فروشنده منصف کسی است که به سود خود قانع باشد و نا آگاهی خریدار نسبت به قیمت ، او را به سمت سود اضافه وسوسه نکند.
سعی کنید خرید خود را از نمایندگی مجاز فروش رول ایزوگام انجام دهید، در این صورت دیگر نگران هزینه بالای آن نخواهید بود و قیمتی متناسب با کیفیت محصول پرداخت خواهید کرد.

شما سروران گرامی میتوانید قیمت ایزوگام دلیجان در تهران را با تماس با مشاورین ما در دفتر مرکزی بدست آورده و با ارسال نصاب های حرفه ای ایزوگام پوژه خود ر به نحو احسنت پیش ببرید .

۴- میزان خرید رول ایزوگام:

میزان خرید ایزوگام به دو صورت در میزان هزینه‌ها تاثیرگذار است، اگر مساحت مکانی که برای عایق‌کاری در نظر دارید زیاد باشد، هزینه ایزوگام مصرفی شما هم بالاتر خواهد رفت و در نظر داشته باشید که مقیاس اندازه‌گیری عایق ، متر مکعب است.
هزینه نهایی ایزوگام نیز بر مبنای قیمت هر متر مکعب محاسبه خواهد شد و هر رول به صورت استاندارد دارای عرض یک متری و طول ۱۰ متری تولید می‌شود ، مگر اینکه مقیاس به صورت سفارشی تغییر یابد.
از سوی دیگر خرید اگر به صورت عمده انجام گردد و میزان خرید شما از محل خرید بیشتر باشد، قیمت مناسبتری برای خرید ایزوگام در نظر گرفته می‌شود.

»»» جهت اطلاعات بیشتر عوامل موثر بر قیمت ایزوگام را حتماً مطالعه بفرمایید «««

خرید رول ایزوگام ارزان !

هنگام خرید رول ایزوگام ، ابتدا کیفیت محصول را در نظر بگیرید ، از شرکتی خرید کنید که محصولات خود را طبق ایزوگام استاندارد تولید کرده باشد.
از سوی دیگر به این نکته توجه داشته باشید که ایزوگام با قیمت بالا به معنای کیفیت بالای محصول نیست ، به همین روال ، قیمت مناسب یک محصول نشان‌دهنده کیفیت پایین آن نخواهد بود.
قیمت ایزوگام باید با توجه به متریال و تکنولوژی ساخت آن یک قیمت منصفانه و معقولانه باشد.

پیشنهاد ما به شما سروران

شرکت صدف‌گستر با تولید گسترده ایزوگام در انواع مختلف این امکان را فراهم کرده تا بتوانید یک مقایسه قیمت معقولانه بین محصولات ارائه شده انجام دهید، اگر به دنبال خرید رول ایزوگام در هر نوعی هستید، با ما در تماس باشید.

امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی برای  قیمت رول ایزوگام در اختیارتان قرار داده باشیم تا در هنگام خرید ایزوگام دقت کافی را داشته باشید.

چنانچه نیازمند مشاوره رایگان کارشناسان ما در شرکت صدف گستر دلیجان داشتید میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

ممنونیم از توجه شما

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

اطلاع از قیمت رول ایزوگام :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

قیمت ایزوگام دلیجان در تهران :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

صدف گستر دلیجان در رسانه

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

                  ایزوگام صدف گستر دلیجان - آپارات  یویتیوب - صدف گستر ایزوگام دلیجان

۴ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =