عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر دلیجان

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایزوگام - شرکت صدف گستر دلیجان


قیمت به روز ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد؟

امروزه با توجه به استقبالی که از ایزوگام شده است و شرکت های فراوانی که در این زمینه فعالیت میکنند  انتخاب ایزوگام کمی سخت شده است و همینطور آگاهی از قیمت ها و قیمت به روز ایزوگام که یکی از دلایل مهم خرید ایزوگام است بسیار متفاوت اند حال ما در این مقاله سعی کردیم عوامل موثر بر قیمت ایزوگام را شناسایی کنیم و در خدمت شما عزیزان بگذاریم.

با مطالعه ۳ دقیقه ای این مقاله به کیفیت خرید خود بیافزایید و با ما همراه باشید

 علل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام شامل چه مواردی است؟

همانطور که می‌دانید با توجه به کاربرد ایزوگام ها در فصل سرما ، استفاده بیشتری از آن میشود و افراد زیادی با توجه به نوع استفاده شان به ایزوگام های مختلفی رجوع میکنند یکی از عواملی که در انتخاب  ایزوگام برای افراد حائز اهمیت است.

انتخاب ایزوگام مرغوب ، با کیفیت و قیمت مناسب است که قطعاً علت های مختلفی بر روی  قیمت ایزوگام ها نقش دارند ، در ادامه  به این علل خواهیم پرداخت .

این عوامل شامل موارد زیر میباشند :

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر
عوامل موثر بر قیمت ایزوگام استاندارد – صدف گستر دلیجان

۱- دارا بودن نشان استاندارد در هنگام خرید ایزوگام

با توجه به افتی که در دهه های اخیر در زمینه ساخت و ساز شده است و نوساناتی که در قیمت ها با آن مواجه شدیم از مرغوبیت ایزوگام ها کاسته شده است.

از اینرو خریداران عزیز حتماً به نشان استاندارد روی ایزوگام  دقت لازم را داشته باشند چرا که این استاندارد نشان دهنده کیفیت بالای ایزوگام است و بر قیمت آن نیز بسیار تأثیر گذار است .

زمانی که کالایی دارای نشان استاندارد است بدین معنی هست که تمام مواد تشکیل دهنده آن مرغوب و با کیفیت می باشند از جمله این موارد میتوان به :

  1. فویل آلومینیومی
  2. قیر
  3. الیاف تیشو
  4. لایه های درونی ایزوگام

اشاره کرد که هرکدام از اینها میتواند از جمله عوامل موثر بر قیمت ایزوگام باشند.

تاثیر فویل آلومینیومی

زمانی که میگوییم فویل روی قیمت تأثیرگذار است ، بدین معنی است که فویل در قسمت بیرونی و خارجی ایزوگام استفاده میشود و از همین رو فویل های آلومینیومی دارای طرح ها و رنگ های متفاوتی هستند که این طرح ها شامل  طرح های چمنی ، آجری و چوبی و غیره هستند که غالباً با توجه به نوساناتی که در بازار ایزوگام وجود دارد بر روی قیمت تاثیر گذار می باشد.

بنابراین فویل آلومینیومی یک عامل مهم تأثیرگذار بر روی قیمت آن است که به خودی خود در مرحله استاندارد همواره مورد بررسی قرار میگیرد.

تاثیر الیاف تیشو

زمانی که میگوییم الیاف تیشو بر روی قیمت تأثیرگذار است بدین معناست که الیاف تیشو هم نیز به عنوان لایه بیرونی ایزوگام کاربرد دارد و موجب استحکام و مقاومت ایزوگام میشود ، از این رو چون واردارتی است قیمت آن با نوسانات بازار تغییر پیدا میکند.

بنابراین یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت ایزوگام ، تیشو است که در این مرحله سنجیده میشود و در نهایت نشان استاندارد با این عوامل تغییر قیمت پیدا میکند.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر
عوامل موثر بر قیمت ایزوگام – ضمانت ۲۰ ساله کارخانه | صدف گستر دلیجان

۲- ضمانت نامه کتبی به همراه بیمه نامه‌ های معتبر جهت خرید ایزوگام

شرکت‌ هایی که ارائه دهنده ایزوگام هستند همچون شرکت صدف گستر باید ضمانت نامه کتبی داشته باشند ( لازم به ذکر است که کارخانه صدف گستر دلیجان ضمانت ۲۰ ساله نیز ارائه میدهد ) و به همراه آن نیز بیمه نامه های معتبر ( بیمه ۷ ساله دانا ) ، چرا که خود این ضمانت ها نشان دهنده مرغوبیت کالا است .

خدمات پس از فروش

محصولی که دارای ضمانت نامه است یعنی خدمات پس از فروش دارد و خود خدمات پس از فروش یعنی تحویل محصول با کیفیت به همراه ارائه خدمات بالا ، که همین مورد در قیمت و کیفیت ارائه خدمات پس از فروش به خصوص در محصولات ایزوگام بسیار تأثیرگذار می باشد.

 با افزایش کیفیت و کمیت محصول سبب اندی بالا رفتن قیمت ایزوگام میگردد که با توجه به خدماتی که در آینده برای شما دارند این قمیتها کاملاً مقرون به صرفه برای مشتری خواهد گشت.

و شرکت نیز چون در ازای خرید شما خدمات پس از فروش را ارائه میدهد این امر شما را به خرید دلگرم میکند و به خریدتان اعتبار میبخشد.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر
عوامل موثر بر قیمت ایزوگام – شرایط آب و هوایی – صدف گستر

۳- شرایط جوی آب و هوایی

یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام شرایط جوی آب و هوایی منطقه ای که در آن زندگی میکنید، میباشد مثلاً در مناطق سردسیری نسبت به مناطق گرمسیری ایزوگام ها هزینه پرداختی شان تغییر پیدا میکند و افزایش می یابد.

 در ساختمان ها و آپارتمان هایی که میزان بارندگی بالا باشد باید از ایزوگام با کیفیت بالا و مورد تائید استفاده گردد  وگرنه ایزوگام معمولی جوابگوی آن منطقه آب و هوایی نمی باشد .

۴- محل قرار گیری نصب ایزوگام

بر اساس نوع نیاز هر ساختمانی که به ایزوگام احتیاج دارد قیمت آن ها تغییر پیدا میکند مثلاً در مناطقی که بارندگی فراوان است باید نوع ایزوگام به گونه ای باشد که جوابگوی آن منطقه باشد.

و در مناطقی که بارندگی زیاد است باید از ایزوگام های فویل دار استفاده نمود که قطعاً بین ایزوگام های ساده و فویل دار تغییر قیمت وجود دارد.
لازم به ذکر است که محصولات ایزوگام ساده و فویلدار شرکت صدف گستر دلیجان تفاوت قیمت بسیار اندک بوده و کاملاً مقرون به صرفه و بسته به شرایط کاربری ، مخاطبین میتوانند اقدام به خرید نمایند.

مقاله مهم

»»» جهت آشنایی بیشتر حتماً مطلب >>> ۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام <<< را مطالعه بفرمایید «««

پیشنهاد ما به شما

با توجه به شناسایی عوامل موثر بر قیمت ایزوگام زمانی که افزایش قیمت در ایزوگام را مشاهده میکنید قطعاً نشان دهنده ی کیفیت بالا و مرغوبیت آن می باشد.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر قیمت بالایی را خرید مناسب ندانید و با تحقیق به سابقه شرکت و دارا بودن استانداردهای جهانی اقدام به خرید کنید.

شرکت صدف گستر دلیجان از جمله شرکتهایی است که دارای نشان ISO 9001 و نشان استاندارد ملی می باشد.

از شرکت های صاحب سبک و به نام  خرید کنید و ایزوگام خود را  انتخاب کنید تا با خرید ایزوگام  مناسب خیالتان را راحت کنید و از خرید خود رضایت کافی داشته باشید و لذت ببرید.

شرکت صدف گستر با ایزوگام های مرغوب و با کیفیت در خدمت شما عزیزان است.

همراهی شما در تمامی فصول افتخار ماست

نویسنده: لاجوردی

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

اطلاع از قیمت ایزوگام دلیجان

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =