۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام

10 عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام - شرکت صدف گستر دلیجان

10 عامل برتر موثر بر قیمت اجرای ایزوگام - صدف گستر دلیجان


قیمت اجرای ایزوگام

فهرست مطالب محتوایی که مطالعه میفرمائید بستن فهرست
قیمت اجرای ایزوگام

قیمت ایزوگام مسئله‌ای است که فکر هر کسی را قبل از انتخاب عایق رطوبتی به خود مشغول می‌کند. قیمت اجرای ایزوگام با توجه به شرایط مختلفی تعیین می‌شود و لذا نمی‌توان یک قیمت کلی برای این موضوع برآورد کرد، از این رو تصمیم گرفتیم تا ۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام را در این مقاله با شما در میان بگذاریم امیدواریم بتوانیم اطلاعاتی هر چند اندک در این باره خدمتتان تقدیم نماییم .

لطفاً تا پایان مطالعه ۴ دقیقه ای مقاله ۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام با ما همراه باشید.

قیمت اجرای ایزوگام با توجه به شرایط محل عایق‌کاری ممکن است متفاوت باشد. ابتدا بیایید درباره این عایق کمی بیشتر بدانیم.

ایزوگام عایق رطوبتی پر کاربرد

ایزوگام، یکی از انواع عایق رطوبتی پرکاربرد است که در انواع مختلفی در بازار وجود دارد. برای هر شرایط آب و هوایی می‌توان نوع مخصوص به آن را انتخاب کرد. انتخاب محصول باید با توجه به استانداردهای رعایت‌شده توسط کارخانه خریداری شود. اگر بخواهید به طور دقیق درباره هزینه نصب ایزوگام سوال کنید، به نتیجه یکسانی نمی‌رسید. همانطور که گفتیم کیفیت عایق‌ها با هم فرق می‌کند. از این رو قیمت آن در انواع مختلف با کمی اختلاف همراه است.

قیمت ایزوگام و اجرای ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به عایق‌کار و شرایط مختلف عایق‌کاری، این هزینه نیز ممکن است با تفاوت قیمت همراه شود. با ما همراه باشید تا درباره هزینه نصب ایزوگام بیشتر با هم صحبت کنیم و عوامل موثر در  قیمت اجرای ایزوگام را بررسی کنیم.

10 عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر
انتخاب نصاب ایزوگام حرفه ای بر قیمت ایزوگام موثر است – صدف گستر

انتخاب عایق‌کار

جدای از اینکه بخواهید به قیمت اجرای ایزوگام فکر کنید، باید ابتدا عایق‌کار را انتخاب کنید. چرا که اگر کار عایق‌کار خوب نباشد، تمامی هزنیه‌های خرید ایزوگام و دستمزد بر باد خواهد رفت. نصاب باید به خوبی با نحوه اجرای عایق آشنا باشد.

شما می‌توانید طبق موارد ذیل ۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام یک نصاب خوب برای عایق‌کاری ساختمان خود بیابید:

۱- تحقیق در هزینه نصب ایزوگام

قبل از توجه به هزینه نصب ایزوگام باید درباره ایزوگام و نصب آن کمی تحقیق کنید. مسلماً اگر اطلاعات بالایی درباره نصب عایق داشته باشید، بهتر می‌توانید یک نصاب عایق خوب با هزینه اجرای خوب پیدا و انتخاب کنید.

۲- جستجو ایزوگام خوب

بعد از تحقیق به جستجوی نصاب عایق ایزوگام خوب بگردید.

۳- استفاده از تجربه‌ی دیگران

از افرادی که قبلا ساختمانشان را عایق کرده‌اند درباره نصاب ایزوگام و کیفیت کار او سوال کنید تا باعث صرفه جویی در زمان و انرژی گردد.

۴- یادداشت کردن نام و اطلاعات تماس نصاب ایزوگام

از بین نصابهای مختلف، آنهایی را که کیفیت کار بالایی دارند انتخاب کنید. اطلاعات آنها را جمع‌آوری کنید. نام و شماره تماس و محل مراجعه از جمله اطلاعاتی است که باید از نصاب در اختیار داشته باشید.

۵- تماس با عایق‌کار

با تمامی کاندیدهای انتخاب تماس بگیرید. اطلاعات لازم درباره محل عایق‌کاری را در اختیار آنها قرار دهید. ممکن است نصاب بخواهد محل را بازدید کند یا درخواست مستندات تصویری از محل داشته باشد که این به نوبه ی خود سبب بهینه شدن هزینه ها هم برای کارفرما و هم برای نصاب میگردد.

۶- یادداشت تمامی موارد مهم در مکالمه با نصاب ایزوگام

بعد از اینکه بررسی محل توسط عایق‌کار تمام شد، مواردی را با شما در میان خواهد گذاشت. مواردی مانند زمان مورد نیاز برای نصب یا قیمت اجرای ایزوگام.

همه‌ی این موارد را یادداشت کنید تا در هنگام آغاز تا پایان پروژه نصب ایزوگام ایجاد تعدد کلام نگردد.

۷- مقایسه قیمت اجرای ایزوگام

شما می‌توانید هزینه نصب ایزوگام را بین عایق‌کارهای مختلف مقایسه کنید. از آنجا که در ابتدا تنها نصابهای حرفه‌ای را برای کار نصب عایق کاندید شدند، این مقایسه یک مقایسه درست محسوب می‌شود.

۸- انتخاب نصاب ایزوگام با تجربه

انتخاب نصاب زبده و کار بلد سبب میشود تا در بسیاری از هزینه ها من جمله زمان صرفه جویی نمایید.

۹- بازدید و برآورد قیمت ایزوگام

حتماً قبل از شروع به کار از نصاب ایزوگام بخواهید تا برآورد درست از قیمت اجرای ایزوگام و قیمت رول ایزوگام در اختیارتان قرار بدهد تا پس از پایان پروژه دچار تفاوت قیمت نگردد.

۱۰- دریافت فاکتور رسمی و ضمانت نامه کتبی

پس از اتمام پروژه و بررسی حُسن انجام کار دریافت فاکتور و ضمانت نامه سبب میشود تا با خیالی راحت در صورت داشت ایراد از نصاب بخواهید تا برای برطرف کردن ایراد  ایزوگام اقدام نماید و این خود باعث کاهش هزینه های آتی در هنگام نصب ایزوگام میگردد.

توصیه ما به شما عزیزان

»»» جهت اطلاعات بیشتر حتماً عوامل موثر بر قیمت ایزوگام را مطالعه بفرمایید «««

 

10 عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر
پروژه های ایزوگام در قیمت گذاری موثر هستند – صدف گستر

قیمت پروژه های مختلف ایزوگام

قیمت اجرای ایزوگام استخر

قیمت اجرای ایزوگام در قسمت‌های مختلف ساختمان از هم متفاوت است. یکی از مکان‌هایی که نیاز به عایق دارد، استخر است. قیمت  عایق استخر با توجه به شرایط استخر برآورد می‌شود. مساحت استخر، شکل استخر، زیرسازی استخر و … از جمله عوامل موثر در هزینه اجرای نصب ایزوگام استخر به شمار می‌آیند. اولین چیزی که باید در انتخاب عایق‌کار به آن توجه کنید، کیفیت کار او است. هزینه نصب ایزوگام در اولویت بعدی قرار دارد.

قیمت اجرای ایزوگام سرویس بهداشتی

با توجه به این که سرویس بهداشتی قسمتی مرطوبی از خانه است،‌ باید به دقت نصابی شود. قیمت اجرای ایزوگام و نحوه ایزوگام سرویس بهداشتی به عوامل مختلفی همچون کیفیت کار نصاب، مساحت سرویس بهداشتی و نوع عایق انتخابی دارد. برای اجرای عایق سرویس بهداشتی، به کیفیت کار بیشتر از هزینه نصب ایزوگام توجه کنید.

قیمت اجرای ایزوگام پشت‌بام

قیمت اجرای ایزوگام برای پشت‌‌بام نیز چیزی نیست که بتوان به طور دقیق درباره‌ی آن اطلاعات داد.

هزینه اجرا تابع عوامل مختلفی همچون پوشش پشت‌بام، مساحت پشت‌بام، کیفیت کار نصاب و انتخاب زمان اجرا، در شهرهای مختلف از هم متفاوت است.

قیمت اجرای ایزوگام روی سطوح مختلف

همانطور که در قسمت هزینه نصب ایزوگام برای سرویس بهداشتی، استخر و پشت بام گفتیم، یکی از موارد مهم در تایین قیمت اجرای ایزوگام، پوشش محل و سطح زیرساز است. سطح زیرساز اگر شرایط لازم برای اجرای عایق را داشته باشد، نیازی به زیرسازی مجدد ندارد. در مواردی باید زیرسازی انجام شود. هزینه زیرسازی بر هزینه نصب ایزوگام افزوده خواهد شد.

۱- قیمت اجرای ایزوگام برای سطوح فلزی :

در سطوح فلزی، ابتدا باید زنگ‌زدایی انجام شود. بعد از رفع تمامی آلودگی‌ها آستری ضدزنگ روی سطح فلزی اجرا شود. هزینه کارهای ذکرشده به هزینه نصب ایزوگام اضافه خواهد شد.

۲- قیمت اجرای ایزوگام بر روی موزایک :

روی عایق باید به صورت یکپارچه از پوشش سیمانی یا دوغاب پوشیده شود. هزینه این زیرسازی یه قیمت اجرای ایزوگام اضافه می‌گردد.

برای این قسمت‌ها ابتدا باید اقدام به ترمیم منشا نم کرد. بعد از این اقدام می‌توان کار ایزگام‌کاری را شروع کرد. هزینه ترمیم نیز به هزینه نصب اضافه خواهد شد.

10 عامل برتر موثر بر قیمت ایزوگام - صدف گستر
بارگیری صحیح و به موقع از عوامل موثر در قیمت ایزوگام می باشد – صدف گستر

عوامل دیگر موثر در قیمت اجرای ایزوگام

۱- توافق طرفین:

قیمت اجرای ایزوگام تا حد زیادی به توافق طرفین بستگی دارد.

۲- انصاف نصاب :

نصاب باید وجدان کاری داشته باشید و قیمت منصفانه‌ای برای اجرای عایق درنظر بگیرد. مخصوصا وقتی که متقاضی با اعتماد کامل، به نصاب مراجعه کرده و اطلاعی از قیمت اجرای ایزوگام ندارد.

۳- زمان اقدام برای ایزوگام :

اگر در زمانی به نصب عایق اقدام کنید که پایان فصل تابستان باشد، مسلما قیمت اجرای ایزوگام بالا خواهد رفت. چرا که بیشتر افراد در این زمان به فکر عایق‌کاری ساختمان می‌افتند و متقاضیان زیاد می‌شوند. از این رو قیمت اجرای ایزوگام نیز بیشتر می‌شود. بهتر است ابتدای فصل گرم و خشک سال را برای عایق‌کاری انتخاب کنید.

۴- نوع ایزوگام :

قیمت اجرای ایزوگام من جمله قیمت ایزوگام دلیجان ممکن است با توجه به نوع آن متفاوت باشد.

۵- شهر محل سکونت:

تمامی خدمات و قیمت اجرای ایزوگام ممکن است در شهرهای مختلف، قیمت‌های متفاوتی داشته باشند.

»»» لطفا مطلب قیمت ایزوگام دلیجان در تهران را مطالعه بفرمایید «««

۶- محل ایزوگام کاری :

محل ایزوگام وابسته به اینکه کدام قسمت ساختمان است، روی هزینه نصب ایزوگام تاثیر دارد. چرا که روش عایق‌کاری در قسمت‌های مختلف مانند سرویس بهداشتی و استخر و پشت بام ممکن است از هم تفاوت داشته باشد.

۷- لایه زیرین محل ایزوگام :

زیرساز عایق نیز مهم است و روی هزینه نصب ایزوگام تاثیر خواهد گذاشت.

جمع بندی

امیدواریم توانسته باشیم ۱۰ عامل برتر موثر بر قیمت اجرای ایزوگام را مورد توجهتان قرار داده باشیم تا در هنگام بستن قرارداد پروژه ایزوگام به نحو احسنت اقدامات لازم را انجام دهید و از اجرای ایزوگام خود رضایت کامل را داشته باشید.

چنانچه نیازمند مشاوره رایگان کارشناسان ما در شرکت صدف گستر دلیجان داشتید میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

ممنونیم از توجه شما

نویسنده: متین مومنی

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

سایت:

شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان 

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران: دفتر تهران: دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =