بهترین نوع ایزوگام کدام است؟

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ - شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

بهترین ایزوگام در ایران چیست ؟

یکی از کارهایی که در ساختمان‌سازی مورد توجه قرار می‌گیرد عایق‌کاری است. از ایزوگام در ساختمان استفاده‌های بسیاری می‌شود. از انواع ایزوگام برای عایق‌کاری دیوارها و سقف استفاده می‌شود. در عایق‌کاری باید از ایزوگام باکیفیت استفاده شود. اگر کیفیت مورد توجه قرار نگیرد و نسبت به آن بی‌توجهی شود، کار نتیجه خوبی نخواهد داد. انتخاب ایزوگام باید با دقت انجام شود. انتخاب ایزوگام استاندارد برای عایق‌بندی بسیار مهم بوده و این سوال که بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ میتواند در اجرا و نصب ایزوگام خوب کمک شایانی کند.

قبل از انتخاب ایزوگام ، در زمینه انتخاب ایزوگام مطالعه کنید.

مطالعه باعث می‌شود اطلاعات شما نسبت به هر محصولی بالا برود.

اگر اطلاعات شما در زمینه انواع عایق پیش‌ساخته و ویژگی‌های محصول باکیفیت بالا باشد، می‌توانید یک خرید خوب انجام دهید و اگر می‌خواهید درباره بهترین نوع ایزوگام اطلاعات مفیدی داشته باشید، با ما همراه باشید.

ما در این مقاله معیارهای انتخاب ایزوگام را مورد بررسی قرار می‌دهیم و بهترین نوع ایزوگام را معرفی خواهیم کرد.

جهت مطالعه 3 دقیقه ای این مطلب با ما همراه باشید

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ - صدف گستر
بهترین نوع ایزوگام دلیجان – صدف گستر

انتخاب بهترین ایزوگام

انتخاب بهترین ایزوگام باید با توجه به معیارهایی انجام شود. عوامل زیادی در انتخاب نوع محصول تاثیرگذارند. از جمله این عوامل می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- محل زندگی:

با توجه به محل زندگی ما ممکن است بهترین نوع ایزوگام نیز متفاوت باشد. بهترین نوع ایزوگام برای یک منطقه گرمسیر ممکن است برای یک منطقه سردسیر مناسب نباشد. از سوی دیگر عکس این قضیه نیز صادق است. اولین مرحله در انتخاب ایزوگام این است که اقلیم آب و هوایی محل زندگی خود را مشخص کنیم.

برای مثال برای مناطق گرمسیری نوع پلیمری پلاستیکی می‌تواند بهترین برند ایزوگام باشد. اما برای مناطق سردسیری باید از نوع پلیمری الاستیکی استفاده شود.

2- محل اجرای ایزوگام :

در انتخاب نوع ایزوگام باید به محل نیز توجه شود. چه قسمتی از ساختمان باید عایق‌کاری شود؟ ایزوگام‌ها انواع مختلفی دارند که آن‌ها را می‌توان به انواع مختلف تک‌لایه، دولایه، ساده و طرح‌دار و … تقسیم‌بندی کرد.

ممکن است یک ایزوگام تک‌لایه کیفیت بالایی داشته و در نوع خود از بهترین عایق رطوبتی باشد.

اما اگر بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام و سرویس‌ بهداشتی استفاده شود، عایق مناسبی نخواهد بود.

برای هر هدف و هر محلی یک نوع عایق پیشنهاد می‌شود. در نتیجه باید در انتخاب بهترین ایزوگام به محل عایق‌کاری نیز توجه شود.

بهترین ایزوگام – صدف گستر دلیجان

بهترین ویژگی های ایزوگام

تا الان صحبت فقط روی بالابودن کیفیت عایق بود. آیا شما می‌دانید یک محصول باکیفیت چه خصوصیاتی دارد؟ آیا با ویژگی‌های بهترین نوع ایزوگام آشنایی دارید؟ و اینکه بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ هر چه اطلاعات ما درباره ویژگی‌های محصول باکیفیت بالاتر برود، راحت‌تر می‌توانیم بهترین نوع ایزوگام را انتخاب کنیم.

بهترین نوع این محصول از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

1- ضخامت مناسب:

ضخامت مناسب یکی از ویژگی‌های مهمی است که در ساخت عایق باید به آن توجه شود. ضخامت عایق با توجه به چند لایه بودن آن متفاوت است. یک ایزوگام تک‌لایه استاندارد دارای 3 میلی‌متر و نوع دولایه دارای 4 میلی‌تر ضخامت است.

2- وزن مناسب:

ایزوگام باید دارای وزن مناسبی باشد.

وزن عایق استاندارد، به ازای هر متر، 4 کیلوگرم است. یعنی یک رول عایق استاندارد که داری عرض یک متر و طول ده متری است، باید 40 کیلوگرم وزن داشته باشد. به این نکته توجه داشته باشید که بهترین ایزوگام دلیجان ، آن است که وزن استاندارد در تولید آن رعایت شده باشد.

وزن پایین‌تر کیفیت ایزوگام را پایین می‌آورد ولی وزن بالاتر از حد استاندارد ، به کیفیت آن نخواهد افزود.

3- متریال باکیفیت:

ایزوگام باید از مواد باکیفیت ساخته شده باشد.

در نوع باکیفیت آن از تیشوی درجه یک، بهترین قیر و پلی‌استر متراکم استفاده شده است.

وجود ناخالصی در هر یک از این مواد، کیفیت محصول نهایی را پایین خواهد آورد.

4- انعطاف بالا:

ایزوگام باید در شرایط آب و هوایی مختلف انعطاف داشته باشد. مخصوصا برای مناطق سردسیر باید این میزان انعطاف مورد بررسی قرار گیرد تا معلوم شود محصول صلاحیت استفاده در این مناطق را دارد یا نه!

 

بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ - صدف گستر
بهترین نوع ایزوگام استاندارد و خوب – صدف گستر دلیجان

راه‌های شناخت بهترین نوع ایزوگام

در کارخانه‌ها پس از هر بار پخت ایزوگام، آزمایشاتی برای بررسی کیفیت محصول صورت می‌گیرد. اما ما با چه آزمایشاتی می‌توانیم از کیفیت انواع ایزوگام آگاهی پیدا کنیم. شما می‌توانید با چند آزمایش ساده می‌توانید یک عایق را مورد بررسی قرار دهید:

1- از قوه بویایی خود استفاده کنید:

اگر محصول برای مدتی در محلی قرار بگیرد، ممکن است بوی گازوئیل به مشامتان بخورد. در صورتی که احساس کردید ایزوگام بوی گازوئیل می‌دهد به کیفیت متریال استفاده شده در آن شک کنید و انتخاب ایزوگام را با دقت بالاتری انجام دهید.

2- از قدرت لامسه و بینایی استفاه کنید:

لایه خارجی عایق را لمس کنید. اگر از قیر نامناسب برای تهیه ایزوگام استفاده شده باشد، خواهید دید که دست شما رنگ می‌گیرد. در صورتی که اگر محصول از انواع ایزوگام باکیفیت باشد، روی دست خود هیچ رنگی مشاهده نخواهید کرد.

3- از قدرتتان استفاده کنید:

قسمتی از ایزوگام را با نهایت قدرت بکشید.

ایزوگام با کیفیت قدرت کشسانی خوبی دارد و با فشار دچار پارگی نمی‌شود.

ایزوگام باید در شرایط مختلف آب و هوایی انعطاف خود را حفظ کند. ایزوگام خوب را حتی اگر برای چند ساعت داخل یخچال قرار دهید، انعطافش را از دست نمی‌دهد. کافی است یک تکه از آن را خم کنید. اگر دچار ترک و شکستگی شد، کیفیت بالایی ندارد.

قیمت انواع ایزوگام

انواع ایزوگام در بازار وجود دارد که با توجه به مواد مصرفی و تکنولوژی ساخت قیمت‌گذاری می‌شوند.
نباید قیمت پایین برخی از ایزوگام‌های غیراستاندارد شما را وسوسه به خرید کند، چرا که در طولانی‌مدت هزینه‌ای که متقبل خواهید شد، بیشتر از هزینه خرید ایزوگام باکیفیت خواهد بود.
برای خرید به نشان استاندارد آن توجه کرده و معقولانه برای آن هزینه کنید. نه ارزان بودن را یک معیار برای خرید در نظر بگیرید و نه گران بودن محصول را به پای کیفیت محصول بگذارید.

به شرکت سازنده محصول توجه داشته باشید. شرکت سازنده محصول باید سابقه درخشانی در زمینه خدمت به مردم داشته باشد.

شرکت صدف گستر با تولید گسترده ایزوگام داخلی، بهترین ایزوگام را به بازار عرضه کرده است. انواع محصولاتی که در این شرکت تولید می‌شود، هر یک در نوع خود از بهترین ایزوگام‌ ها هستند. هدف صدف‌گستر خدمت به مردم ایران و ارزآوری برای پیشرفت ایران است که تا کنون در این زمنیه موفق عمل کرده است و در حال حاضر صادرات محصولات باکیفیت صدف‌گستر به کشورهای مختلفی در حال انجام است.

پیشنهاد ما به شما عزیزان

امیدواریم توانسته باشیم تا با ارائه مطالبی هر چند کوتاه کمک اندکی در اینکه بهترین نوع ایزوگام کدام است؟ را خدمتتان ارائه داده باشیم

چنانچه نیازمند مشاوره در حوزه صادرات ایزوگام ، خرید ایزوگام ، قیمت رول ایزوگام و یا نصب ایزوگام و یا دریافت نمایندگی جهت فروش ایزوگام دارید حتماً با ما از طریق راههای ارتباطی در تماس باشید.

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش بهترین نوع ایزوگام دلیجان :

26136617 21 98+

مشاوره فروش و صادرات بهترین نوع ایزوگام :

9190437706 98+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر 5 جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

با تشکر از توجه شما

نویسنده : متین مومنی

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *