ایزوگام پشت بام با قیمت مناسب

ایزوگام پشت بام با قیمت مناسب - صدف گستر

خرید ایزوگام پشت بام با کیفیت استثنایی - صدف گستر


بهترین مرکز فروش ایزوگام پشت بام با قیمت مناسب

همانطور که می دانید، یکی از روش های مقاوم سازی ساختمان در برابر رطوبت، نصب ایزوگام می باشد. پشت بام ساختمان یکی از پر اهمیت ترین مکان ها برای نصب ایزوگام است. به این دلیل که می تواند از نفوذ آب باران و برف به سقف خانه و یا آپارتمان جلوگیری کند. به همین جهت یافتن بهترین و مناسب ترین عایق ایزوگام برای این مکان بسیار ضروری می باشد.
از آن جایی که کار نصب و ایزوگام کاری پشت بام امری کاملاً تخصصی است و نیاز به تجربه زیادی دارد، استفاده از بهترین و حرفه ای ترین نصاب ها یکی از مواردی است که در زمان نصب ایزوگام بر روی پشت بام باید به آن توجه کرد.
در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز فروش ایزوگام پشت بام با قیمت مناسب آشنا سازیم.

جهت مطالعه ادامه مطالب ذیل با ما همراه باشید.

آشنایی با ایزوگام پشت بام

ایزوگام یک محصول پیش ساخته عایق رطوبتی است که برای عایق نمودن سطوح در برابر نفوذ رطوبت به کار می رود. این عایق جانشین مناسبی برای قیرگونی است که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت. در مورد مشخصات ظاهری آن باید به این موضوع اشاره کنیم که ایزوگام خام در بازار و قبل از نصب به صورت رول ارائه می گردد.

پشت بام ساختمان و آپارتمان ها هر روز مورد استفاده قرار نمی گیرد، اما از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. به همین دلیل باید در زمان اجرا با بهترین کیفیت و به روز ترین مواد اولیه انجام شود. در پروژه های ساختمانی، اداری و مسکونی قرار بر این می باشد که پشت بام تا سال ها از نفوذ برف و باران به داخل ساختمان جلوگیری کند. از این رو انتخاب بهترین ایزوگام پشت بام و بهترین نصاب نیاز به دقت و توجه فراوانی دارد.

کیفیت ایزوگام از عوامل تاثیر گذار در عایق کاری رطوبتی است که باید در انتخاب آن دقت شود. ایزوگام مرغوب و با کیفیت، باید دارای تیشو نخدار و پلی استر نبافته، پلاستیک و مشتقات عالی باشد. همچنین باید دارای قیر خالص و طبیعی اصلاح شده باشد تا از قدرت چسبندگی بالایی برخوردار باشد. در مورد کیفیت ایزوگام باید عنوان کنیم که یک ایزوگام مرغوب بایستی نرم و انعطاف پذیر باشد.
علاوه بر آن ایزوگام مرغوب و استاندارد، محکم و با دوام بوده و زود پاره نمی شود. لبه های آن کاملاً سالم و ضخامت کل رول یکنواخت می باشد.

ایزوگام پشت بام با قیمت مناسب - صدف گستر
خرید ایزوگام پشت بام با بهترین قیمت – صدف گستر

زیرسازی ایزوگام پشت بام

برای یک عایق کاری ایده آل، سطح مورد اجرا باید از لحاظ زیر سازی کاملاً آماده باشد. سطح عایق کاری باید کاملاً خشک و عاری از هرگونه آلودگی و گرد و خاک باشد. در غیر این صورت چسبندگی مناسبی بین ایزوگام و سطح زیرین اتفاق نمی افتد. برای سطوح کثیف حتی با استفاده از قیر و یا پرایمر نیز نمی توان اتصال ایزوگام به سطوح زیرین را تضمین کرد.

بعد از تمیز کردن سطح، شکاف ها و ترک هایی که شاید در سطح موجود باشند بهتر از قبل نمایان می شوند. شکاف های کوچک و مویرگی با استفاده از قیر و یا پرایمر کاملاً برطرف خواهند شد اما برای شکاف های بزرگتر باید جداگانه وارد عمل شویم.

سطح مورد عایق کاری باید کاملاً صاف بوده و شیب ملایمی به سمت آب رو داشته باشد. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب، پشت بام باید توسط متخصصین شیب، کروم بندی شده و با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد.
بر روی سطوح سیمانی، آسفالتی، موزائیک و سنگ بهتر است قبل از نصب ایزوگام یک لایه قیر هم اجرا شود. همچنین ایزوگام های فرسوده و طبله کرده بایستی از پشت بام جمع آوری شوند.

موارد مهم در نصب ایزوگام پشت بام

  1. در شرایط بد آب و هوایی و بارش ها نباید عایق بندی انجام شود.
  2. هر گونه زنگ زدگی، گرد و خاک و … باید از سطح پاک شود.
  3. کلیه زاویه ها و گوشه ها باید با سیمان پر شود.
  4. اگر سنگ ریزه روی سطح باشد باید برداشته شود.
  5. استفاده از ایزوگام هایی با روکش آلومینیوم برای جلوگیری از تابش اشعه شدید خورشید و ایجاد پوسیدگی بهتر است.

بهترین نوع ایزوگام برای پشت بام

معمولاً بعد از ساخت ساختمان به ندرت پیش می آید که ایزوگام داخل بنا به تعویض یا ترمیم نیاز داشته باشد ولی ضروری است که هر چند سال یک بار عایق بندی بام را ترمیم کرد.
هر زمان که پشت بام با بروز نشانه هایی مانند زردی یا کپک زدگی دیوار و سقف طبقه آخر ساختمان، به ترمیم یا تعویض ایزوگام نیاز پیدا می کند، سوال هایی مطرح می شود که بهترین ایزوگام برای پشت بام کدام است و چگونه می توان آن را تهیه کرد؟

برای عایق بندی بام ها جهت پیشگیری، باید قبل از شروع بارش های فصلی اقدام به این کار نمود و لازم است از ایزوگام با کیفیت و مرغوب برای پوشش بام استفاده کرد.
ایزوگام های نامرغوب و ازان قیمت برای عایق بندی بام ها توصیه نمی شود.
تغییرات دما، بارش ها و تابش مستقیم نور آفتاب روی ایزوگام و عمر مفید آن اثر دارد.
پس بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها از برند های معتبر بهره گرفت.

ایزوگام پشت بام با قیمت مناسب - صدف گستر
برترین شرکت تولید کننده ایزوگام پشت بام – صدف گستر

هزینه ایزوگام پشت بام

هزینه ایزوگام پشت بام آپارتمان و واحد های مسکونی بسته به متراژ کار و نیز نوع ایزوگام مصرفی متفاوت است. دلیل عمده تفاوت در هزینه نصب ایزوگام پشت بام، تفاوت در کیفیت ایزوگام می باشد.
قیمت ایزوگام با کیفیت و استاندارد به دلیل مرغوبیت مواد تشکیل دهنده از نوع متوسط یا نامرغوب بیشتر است.

نوع سطح عایق کاری نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه نصب ایزوگام است. برای محیط های باز مثل پشت بام و استخر که نصب ایزوگام آسان تر است، قیمت نصب ایزوگام نیز کمتر است. ولی برای سطوحی که سختی کار دارد و زمان بیشتری اتلاف می شود، هزینه نصب بالاتر می رود.

متراژ کار نیز در هزینه اجرای ایزوگام تاثیرگذار است. هزینه نصب ایزوگام برای متراژ های بالا به تناسب پایین تر است. ولی هزینه نصب برای متراژ های پایین بیشتر است. زیرسازی سطح نیز به هزینه نصب ایزوگام افزوده می شود.

ایزوگام فرسوده قبلی در صورت باد کردن باید جمع آوری و به بیرون منتقل شود. در صورت ناهمواری و عدم شیب بندی مناسب باید با ملات سیمان و یا آسفالت شیب آن اصلاح گردد. بر روی سطوح سیمانی، آسفالتی، موزائیک و سنگ بهتر است قبل از نصب ایزوگام یک لایه قیر اجرا شود.

جمع بندی

مقاوم سازی بنا در برابر رطوبت بسیار مهم است. از این رو ایزوگام پشت بام برای هر بنایی از واجبات است. البته از این میان توجه به قیمت ایزوگام پشت بام مسئله مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت.
با توجه به اینکه نصب ایزوگام پشت بام امری کاملاٌ تخصصی است و نیاز به تجربه زیادی دارد استفاده از بهترین و حرفه ای ترین نصاب ها یکی از مواردی است که در زمان نصب ایزوگام پشت بام باید به آن توجه کرد.

با در نظر گرفتن تمام موارد و نکات خرید، نصب و شناخت ایزوگام صدف گستر برای پشت بام که در بالا ذکر شد می توان بهترین عایق بندی را برای پشت بام اجرا کرده و بالاترین کارایی را از آن دریافت نمود.

از توجه و همراهی شما سروران سپاس گزاریم
منتظر نظراتتان هستیم.

راههای ارتباطی ما :

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان در تهران

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

فروش ایزوگام صدف گستر برای پشت بام

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام :

استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران :

دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سیزده =