نصب و اجرای ایزوگام در تهران

نصب و اجرای ایزوگام در تهران | صدف گستر

نصب و اجرای ایزوگام در تهران با نصابان حرفه ای صدف گستر


مراحل نصب و اجرای ایزوگام در تهران

اگر چه نصب ایزوگام فرایندی پیچیده نمیباشد. اما همانند همه مشاغل جزییاتی دارد، که در صورت عدم رعایت آنها وقت و هزینه ما از دست خواهد رفت. استفاده از ایزوگام با کیفیت و نصاب حرفه ای تضمین کننده کار ما خواهد بود. امروزه تنوع برندهای ایزوگام بسیار زیاد میباشد. ظاهر اکثر ایزوگام ها شبیه به هم بوده و تشخیص کیفیت از روی ظاهر ایزوگام بسیار مشکل میباشد. همین مساله درمورد نصاب های ایزوگام نیز صدق میکند، امروزه خدمات دهندگان ایزوگام نیز بسیار زیاد میباشند. انتخاب بهترین ها نیاز به تحقیق و بررسی رزومه شرکت های مورد نظر خواهد داشت. برای بررسی نصب و اجرای ایزوگام در تهران با ما همراه باشید.

پارامترهای مهم در نصب و اجرای ایزوگام در تهران

کیفیت ایزوگام مصرفی به همراه نصاب خوب تعیین کننده کیفیت اجرا میباشند. ایزوگام خوب استانداردهای مشخصی دارد. شرکت های معتبر محصول نهایی را با رعایت همه این استانداردها عرضه میکنند.

نصاب خوب ویژگی هایی دارد که او را متمایز میکند. برای تشریح موضوع نصب و اجرای ایزوگام در تهران به معرفی ویژگی های این دو پارامتر اصلی یعنی کیفیت ایزوگام و مهارت نصاب میپردازیم.

بررسی ویژگی های ایزوگام خوب

وزن  و ضخامت استاندارد

وزن استاندارد ایزوگام بازه بین ۳۷-۴۲ کیلوگرم میباشد. ضخامت ایزوگام استاندارد بین ۳.۵ الی ۴ میلیمتر میباشد. توازن مناسب بین وزن و ضخامت ایزوگام نیز مهم میباشد.

برچسب مشخصات و ضمانت نامه

ایزوگام تولید شده توسط شرکت های معتبر دارای برچسب مشخصات میباشد.

بسته بندی مناسب

ایزوگام با کیفیت در بسته بندی خوب عرضه میشود. در صورت عدم بسته بندی مناسب، هنگام جابه جایی و حمل و نقل آسیب پذیر خواهد بود.

مقاوم در برابر حرارت

ایزوگام خوب مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی دارد. با توجه به تغییرات زیاد دمایی در کشور، مابین فصل های زمستان و تابستان عدم انتخاب ایزوگام مناسب باعث کاهش کیفیت کار خواهد شد.

نصب و اجرای ایزوگام در تهران | صدف گستر
تضمین کیفیت کار با نصابان مجرب ایزوگام شرکت صدف گستر
ضربه پذیری بالا

شکنندگی از پارامترهای منفی مشترک ایزوگام های کم کیفیت میباشد. ایزوگام های کم کیفیت در اثر ضربه هنگام حمل و نقل یا تا شدن هنگام کار پیوستگی خود را از دست میدهند. شکنندگی باعث نفوذ آب در ایزوگام خواهد شد.

استحکام بالا

باران های اسیدی و مواد شیمیایی باعث کاهش طول عمر ایزوگام میشوند. مواد اولیه مرغوب با رعایت استانداردهای آزمایشگاهی در تولید ایزوگام مستحکم دارای مقاومت بالا موثر میباشند.

ویژگی های نصاب خوب ایزوگام

با فراهم کردن ایزوگام با کیفیت نیمی از راه سپری شده است. در صورت نصب نادرست هزینه پرداخت شده بابت ایزوگام هدر خواهد شد. نصاب با تجربه تمام پارامترهای مهم به عنوان نصاب خوب را در نظر خواهد گرفت.

تجربه و رزومه قوی

نصاب حرفه ای اقلیم آب و هوایی( گرم و خشک، سرد و کوهستانی و یا بارانی) مکان نصب ایزوگام، موقعیت نصب ایزوگام ( سقف، حمام، توالت، کف و….)، سطحی که ایزوگام بر روی آن نصب خواهد شد (از لحاظ جنس، ناهمواری و….) را در نظر خواهد گرفت. نصاب باتجربه با داشتن رزومه قوی مهر تاییدی بر کیفیت کار خود خواهد زد.

مشاور مطمئن

همیشه گرانترین مناسب ترین نخواهد بود. نصاب خوب مشاوری مطمئن برای کار فرما میباشد. انتخاب ایزوگام مقرون به صرفه با توجه به موقعیتی که ایزوگام نصب میشود، از مهارت های نصاب میباشد. مطمئنن ایزوگامی که برروی پشت بامی در مناطق آفتابی استفاده میشود، با ایزوگام مناطق سردتر یکسان نخواهد بود.

پشتیبانی و ضمانت دهی

نصاب حرفه ای با داشتن تیم کامل و مجرب علاوه بر ضمانت کار خود آماده ارائه خدمات و پشتیبانی های پس از آن نیز خواهد بود.

کسب اطلاعات برای به روز بودن

با پیشرفت سریع تکنولوژی روش های نصب نیز به روز تر، آسان تر و ایمن تر خواهند شد. این پیشرفت ها باعث تقویت شدن دستگاه های حرارت دهی نیز میشوند. نصاب های حرفه ای با کسب اطلاعات در زمینه کاری خود، سطح کیفی کار خود را ارتقا میدهند.

استفاده از تجهیزات مناسب

حرارت دهی مناسب و متوازن سطح روی ایزوگام بسیار مهم میباشد. در صورت درست انجام نشدن این مرحله ایزوگام  به صورت مناسب به روی سطح مورد نظر نمیچسبد. سطح ناهموار ایجاد خواهد شد. سطح ناهموار آب یا هر مایع دیگر را به سمت خروجی هدایت نمیکند. یا اگر هدف عایق کاری باشد، با ناهمواری ایجاد شده مایعات به زیر سطح آن قابل نفوذ خواهند بود.

نصب و اجرای ایزوگام در تهران | صدف گستر
رعایت تمام اصول نصب ایزوگام به همراه ایمنی کامل، شرکت صدف گستر
رعایت ایمنی

همانند همه مشاغل، فرایند نصب ایزوگام نیز خطرات مختص خود را دارد. خطر آتش سوزی و سقوط از ارتفاع اصلی ترین خطرات فرایند نصب ایزوگام میباشند. بنابراین استفاده از دستگاه مناسب و سالم که هیچگونه نشتی گاز و خرابی ندارد الزامی میباشد. موقعیت های نصب ایزوگام متفاوت بوده که تعداد زیادی از آنها در ارتفاعات، سقف مناطق مسکونی، کارگاهها و یا انبارها اجرا میشوند.

بنابراین داشتن تجهیزات ایمنی مربوط به ارتفاعات و آتش سوزی که شامل نردبان، دستکش، محافظ صورت، لباس مناسب ضروری میباشند. عدم رعایت مسائل ایمنی باعث به وجود آمدن آسیب های مالی و جانی به کارفرما و نصاب خواهد شد.

داشتن دقت و حوصله

فرایند نصب ایزوگام نیازمند بررسی پارامترهای مختلف میباشد. بررسی سطح مورد نظر از لحاظ جنس، ابعاد مکان مورد نظر و ناهموار یا هموار بودن آن بسیار مهم میباشد. تمیز کاری سطحی که نیاز به ایزوگام کاری دارد، همچنین قیر کاری آن در صورت نیاز پایه فرایند ایزوگام کاریست.

هر گونه کوتاهی و ضعف در تمیز کاری و یا قیرپاشی در صورت نیاز باعث ایجاد ناهمواری و شکنندگی در ایزوگام میشوند.حرارت دهی متوازن نیز نیاز به دقت و حوصله دارد. در صورت عدم توازن در حرارت دهی، ایزوگام به درستی نخواهد چسبید. بنابراین عمر ماندگاری ایزوگام کم خواهد شد. و ممکن است نیاز به دوباره کاری داشته باشیم.

کلام آخر

با توجه به مطالب ذکر شده دو پارامتر مهم کیفیت مناسب ایزوگام و نصاب حرفه ای در کنار هم تضمین کننده کار پایانی خواهند شد. ضعف در هرکدام باعث نامطلوب شدن نتیجه پایانی میشود. در واقع هزینه اولیه بابت ایزوگام با کیفیت و نصاب حرفه ای با طول عمر بیشتر ایزوگام نصب شده کاملا جبران میشوند. امروزه ارائه دهندگان خدمات نصب ایزوگام در تهران بسیار متعدد میباشند. انتخاب تیم حرفه ای با تجربه کمی دشوار میباشد. پارامترهای لازم برای معرفی تیم حرفه ای نصاب ایزوگام معرفی شدند. شما میتوانید با مطالعه و تحقیق بهترین ها را داشته باشید.

شرکت صدف گستر دلیجان با استفاده از بهترین نصاب ایزوگام و کارشناسان حرفه ای و باتجربه، آماده ارائه خدمات و مشاوره در زمینه نصب ایزوگام در تهران میباشد.

ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و نصب ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =