۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب

۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب | صدف گستر

صدف گستر دلیجان آماده ارائه خدمات و مشاوره در زمینه نصب ایزوگام


آشنایی با ۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب

کیفیت نصب ایزوگام از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. حتی اگر بهترین کیفیت ایزوگام هم تهیه شده باشد. نصب ضعیف و ناقص فقط باعث ایجاد هزینه اضافی میشود. اگرچه در حالت برعکس نیز صدق میکند. یعنی در صورت نصب اصولی اگر کیفیت ایزوگام پایین باشد نتیجه نخواهیم داشت. هر دو مولفه یعنی ایزوگام با کیفیت و نصاب با تجربه تاثیر گذار هستند. برای داشتن ایزوگام ماندگار، علاوه بر کیفیت خود ایزوگام کاربردی، استفاده از نصاب باتجربه بسیار مهم بوده و پیشنهاد میشود. در این مقاله به بررسی ۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب میپردازیم.

۱- آشنا به انواع مختلف ایزوگام

همانند همه مشاغل نصاب خوب ابزار و مصالح کار خود را خوب میشناسد. شناخت انواع ایزوگام  کمک کننده نصاب برای نحوه نصب و میزان حرارت دهی میشود. همیشه و همه جا نیاز به گرانترین نداریم و فقط مناسب ترین لازم میباشد. نصاب خوب با انتخاب مناسبترین نوع کیفیت ایزوگام در هزینه ها صرفه جویی خواهد کرد.

۲- تجربه کافی در نصب ایزوگام

با توجه به اینکه ایزوگام در طیف گسترده ای از مکانها در ابعاد و اشکال مختلف هندسی استفاده میشود. تجربه کار در موقعیت های مختلف مهم میباشد. عدم تجربه کافی باعث نصب ضعیف و نصب ضعیف ماندگاری و طول عمر ایزوگام نصب شده را کم خواهد کرد.

۳- ضمانت کننده کار خود

نصاب خوب و معتبر ضمانت کار خود را میدهد. اگرچه فرایند نصب ایزوگام پیچیدگی زیادی ندارد، اما در صورت رعایت نکردن اصول نصب هزینه اضافی خواهد داشت. نصاب خوب با دادن ضمانت به کارفرما مهر تایید کیفیت خدماتش را تضمین میکند.

۴- با دقت و با حوصله

نحوه حرارت دهی از اصول مهم نصب ایزوگام میباشد. حرارت دهی متوازن به سطح ایزوگام باید رعایت شود. در صورتی که ایزوگام به صورت یکسان و متعادل بر روی سطح بچسبد. باعث میشود که سطحی که مورد نظر ماست ناهموار نشود. به خصوص برای سطوحی که شیب مهم میباشد، در صورت ناهموار شدن سطح با نصب ایزوگام نامناسب، آب یا هر مایع دیگر به سمت خروجی هدایت نمیشود. حرارت دهی مناسب و متوازن نیازمند دقت و حوصله در فرایند حرارت دهی به ایزوگام میباشد.

۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب | صدف گستر
نصب ایزوگام ماندگار با نصاب حرفه ای، صدف گستر دلیجان

۵- آشنا به ابزار مناسب حرارت دهی

حتی در صورت حرفه ای بودن، در صورت نداشتن ابزار مناسب کیفیت کار ضعیف خواهد بود. برای مثال در صورت نامناسب و ناسالم بودن دستگاه حرارت دهی، سطح ایزوگام متوازن گرم نمیشود و بنابراین پس از چسباندن، صاف و یکسان برروی سطح نمیچسبد. و سطح ایزوگام شده ناهموار خواهد شد.

۶- استفاده کننده از کفش مناسب

باتوجه به تنوع موقعیت ایزوگام کاری، در بعضی از پروژه های نصب، نصاب مجبور به عبور از سطح تازه ایزوگام کاری شده میشود. ایزوگام تازه نصب شده سطح نرم و شکل پذیری خواهد داشت. و در صورت عدم استفاده از کفش مناسب سطح فرورفته یا ناهموار خواهد شد. سطح فرورفته یا ناهموار مانع جریان یافتن آب یا هر مایع دیگر به سمت خروجی میشود. و در بعضی موارد در صورت شیمیایی بودن آب یا مایع باعث ایجاد حفره و نفوذ روی سطح ایزوگام میشود. که خود باعث کاهش طول عمر ایزوگام نصب شده میشود.

۷- آگاه به محیط نصب ایزوگام

نصاب خوب با شناخت محیط نصب ایزوگام، راهنمای خوبی برای کارفرما خواهد بود. اینکه ایزوگام در یک مکان آفتابی استفاده خواهد شد یا در یک منطقه بارانی در انتخاب ایزوگام مصرفی موثر خواهد بود. در صورت بکاربردن ایزوگام ضعیف برای مکان مورد نظر، عمر کارکرد کم خواهد شد. و کارفرما مجبور به انجام تعمیرات زود هنگام یا دوباره کاری خواهد شد.

۸- رعایت کننده اصول ایمنی

تجربه نشان داده اولین اقدام لازم برای هر پروژه یا فعالیتی رعایت اصول ایمنی میباشد. مشاغل متفاوت اصول متفاوتی برای رعایت ایمنی خواهند داشت. در مشاغل مختلف ابزار و تجهیزات متفاوتی برای رعایت اصول ایمنی بکار برده میشود.

نصب ایزوگام نیز در صورت عدم استفاده از لوازم ایمنی مربوطه و مناسب پر خطر میباشد.

دستکش، کفش، محافظ صورت( در موارد مورد نیاز )، لباس مناسب از اصلی ترین موارد لازم برای نصب ایزوگام میباشند. نردبان و لوازم کار مناسب ارتفاعات نیز به گزینه های ذکرشده اضافه میشوند. حتی دستگاه حرارت دهی سالم نیز بسیار مهم میباشد.

مثلا در صورت بودن نشتی گاز به خصوص در مکانهای حساس ممکن است آتش سوزی رخ دهد.

و صدمات جانی و مالی بسیاری به کارفرما و نصاب ایزوگام اعمال کند. پروژه نصب ایزوگام در حین سادگی در صورت رعایت نکردن اصول ایمنی بسیار خطرساز خواهد بود.

بنابراین نصاب خوب باتوجه به موقعیت مکانی و حجم کار همه جوانب ایمنی را درنظر خواهد گرفت.

۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب | صدف گستر
عرضه قیمت و کیفیت مناسب نصب ایزوگام توسط شرکت صدف گستر

۹- مشاور صادق

یک نصاب خوب مشاور صادقی برای کارفرمای خود خواهد بود. استفاده از ایزوگام  مناسب به معنای ایزوگام گران قیمت نخواهد بود. در بعضی موارد نیاز به هزینه زیاد و اضافی نخواهیم داشت.

ایزوگام هایی با کیفیت متوسط نیز مناسب موقعیت های مکانی خاص خواهند بود.

مثلا در صورتی که پشت بام منزل مسکونی یا کارگاه در معرض نور آفتاب طولانی مدت و شدید قرار ندارد.

یا میزان بارش باران بسیار کم میباشد یا مکان مورد نظر برای نصب ایزوگام در نقطه کور بارش باران یا آفتاب قرار دارد. نیاز به ایزوگام با کیفیت برابر با مکانهای ذکر شده نمیباشد.

۱۰- تلاش برای بروز بودن

با  رشد سریع  و همه جانبه تکنولوژی، برای ماندگاری و پیشرفت نیاز به کسب اطلاعات خواهیم داشت.

پیشرفت تکنولوژی در زمینه نصب ایزوگام شامل دستگاه حرارت دهی، نحوه حرارت دهی، ایزوگام مصرفی و لوازم ایمنی لازم برای فرایند نصب ایزوگام میشود.

یکی از ۱۰ ویژگی برتر نصاب ایزوگام خوب آگاهی از روش ها و تجهیزات بروز در زمینه نصب ایزوگام میباشد.

همیشه با پیشرفت تکنولوژی شاهد افزایش ایمنی کار بوده ایم. خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی رابطه مستقیم با افزایش ایمنی دارد.

جمع بندی

همانطور که متوجه شدیم، نصب ایزوگام و نصاب خوب بودن پیچیدگی بسیاری ندارد. اما رعایت همین جزئیات به نظر ساده در کنار هم، کیفیت کار پایانی را تامین میکنند. استفاده از نصاب خوب نه تنها هزینه نیست بلکه انجام اصولی کار نصاب حرفه ای باعث افزایش طول عمر کار ما و در نتیجه صرفه جویی اقتصادی میشود.

شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان با بهره گیری از کادری مجرب آماده ارائه خدمات و مشاوره در زمینه نصب ایزوگام به متقاضیان گرامی میباشد.

با تشکر از همراهی شما

نویسنده: محسن محمدگل

ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی ایزوگام دلیجان :

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و نصب ایزوگام :

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان ، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پنج =