صادرات ایزوگام به سوریه

صادرات ایزوگام به سوریه - صدف گستر دلیجان

صادرات ایزوگام به سوریه با شرکت صدف گستر دلیجان


چگونگی صادرات ایزوگام به سوریه

گسترش و پیشرفت انجام فعالیت های ویژه و متعدد در صنعت تولید عایق های رطوبتی، ایران را به یکی از برترین تولید کننده های ایزوگام در خاورمیانه تبدیل کرده است. به این وسیله بسیاری از تولیدات که قابلیت ورود به بازار جهانی را دارند با قیمت های اقتصادی و درجه کیفی عالی به بازار عرضه خواهند شد. صادرات ایزوگام به سوریه و کشور های همسایه نیز از جمله ی این فعالیت ها می باشد. این امر برای کشوری مثل سوریه به علت بازار خرید و فروش عایق رطوبتی با کیفیت و ارزان اهمیت ویژه ای دارد.

امروزه به این دلیل که در برترین کارخانه های ایران، ایزوگام های با کیفیت در مقدار بالا طراحی و تولید می شوند مسیر صادرات کلان برای ایزوگام درجه یک ایرانی هموار شده است. از آنجایی که خرید و فروش ایزوگام در بازار جهانی با در نظر داشتن نیازهای کشور مقصد انجام می گیرد؛ سوریه نیز بر اساس ساخت و سازهای خود در صنعت ساختمان، زمینه را جهت صادرات انواع ایزوگام به این کشور با توجه به نیاز وسیعی که به خرید عمده عایق رطوبتی دارد فراهم کرده است.

از شما مخاطبان و کاربران گرامی دعوت می کنیم با مطالعه چند دقیقه ای این مقاله پیرامون چگونگی صادرات ایزوگام به سوریه و کسب اطلاعات در این زمینه تا انتها همراه ما باشید.

پروتکل های صادرات عایق رطوبتی

سفارش گیری و تولید ایزوگام در جهت ارسال عمده به کشور درخواست کننده امری با اهمیت می باشد که ضروری است این کار طبق استاندارد ها، مجوز های گمرکی و گواهینامه های لازم صورت گیرد که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • مطابقت ضخامت و وزن رول ها با استاندارد و نوع درخواست
  • نوع ایزوگام تولیدی متناسب با شرایط آب و هوایی کشور مقصد
  • مواد اولیه مرغوب و قیر خالص
  • نوع فویل و لایه های تشکیل دهنده ایزوگام

و مواردی دیگر که با توجه به نیاز های مختلف کشور مقصد به ایزوگام، تولید و صادرت ایزوگام به سوریه یا هر کشور دیگری انجام می شود. این امر اطمینان در فروش را به همراه دارد.

صادرات ایزوگام به سوریه - صدف گستر دلیجان
صادرات ایزوگام به سوریه توسط شرکت صدف گستر دلیجان

بسته بندی ایزوگام های صادراتی

بهترین محصول ایزوگام برای صادرات، از نوع مواد اولیه تا بسته بندی و ارسال باید به گونه ای باشد که رضایت مشتری را جلب کند. از دیگر پروتکل هایی که در صادرات اهمیت دارد بسته بندی عایق رطوبتی است که باید از لحاظ ظاهری موجب جلب توجه و نظر مشتری شود. از جمله نکات قابل توجه در این امر برای کارخانه هایی که صادرات از اهداف آنها به شمار می رود موارد زیر است که با رعایت آنها می توانند صادرات موفقی را داشته باشند.

  • حفاظت از ایزوگام در مقابل عوامل محیطی
  • رعایت تمامی استاندارد های زیست محیطی
  • بسته بندی و بارگیری بدون هیچ گونه آسیب به رول های ایزوگام
  • پلمپ گمرکی

لازم به ذکر است معیارهای متنوعی وجود دارد که در نهایت یک مجموعه کامل را جهت آگاهی از ویژگی های ایزوگام مرغوب ایجاد می کند و نمی توان معیارهای محدودی را برای شناخت کامل ایزوگام در نظر داشت.

برترین کشور ها جهت صادرات عایق رطوبتی

به دلیل وجود بنادر و مرزهای زمینی صادرات عایق رطوبتی به کشورهای منطقه ای نسبت به گذشته آسان تر شده است. جهت صادرات ایزوگام به سوریه پس از سپری شدن مراحل تولید، بسته بندی، بارگیری و پلمپ، سفارشات به مرزهای این کشور فرستاده می شود.

بهترین مناطق برای صادرات ایزوگام کشورهای همسایه می باشند. صادرات گسترده و بدون واسطه با وجود پتانسیل های بالا در این مرزها سود آوری کلانی را به دنبال دارند و موجب افزایش توانمندی تجارت می شوند. کشورهای متقاضی خرید عایق های رطوبتی ایران، معمولاً عراق، سوریه، ترکیه و همسایه های مرزی دیگر است.

شرکت صدف گستر دلیجان صادر کننده عایق رطوبتی به خاورمیانه

کارخانه های تولیدی عایق های پیش ساخته از فعالین اصلی در ایجاد استاندارد ها برای محصولات خود هستند. شرکت صدف گستر دلیجان هم از جمله تولیدکنندگان قدرتمند و فعال در حوزه ایزوگام است که محصولات خود را در دسته بندی های مختلف ارائه می دهد و نیاز بازار ایران و همین طور کشور های دیگر را تامین می کند.

صادرات و پوشش کشور های همسایه یکی از برترین زمینه های فعالیت این شرکت است که توانسته محصولاتی قابل عرضه در بازارهای جهانی را با استفاده از تکنولوژی، مواد اولیه با کیفیت، مدیران و کارکنان ماهر تولید نماید؛ و دارای سابقه درخشانی در صادرات ایزوگام به سوریه و دیگر کشور ها می باشد.

عرضه مستقیم ایزوگام درجه یک پلیمری، دو لایه فویلدار و طرح دار به عنوان کاربردی ترین ایزوگام ها برای اجرا در پروژه ها جهت صادرات در این مرکز انجام می شود. همین طور همه محصولات متعددی که برای فروش ایزوگام به صورت عمده و امر صادرات از سوی شرکت صدف گستر معرفی می شوند دارای مجوزهای لازم صادراتی می باشند. کلیه مراحل تولید تا بارگیری هم با دقت بالا تحت کنترل کارشناسان و بازرسان صدف گستر صورت می پذیرد.

شرکت صدف گستر دلیجان و نمایندگی های آن با فروش مستقیم از درب کارخانه فرصت مناسبی را جهت صادرات ایزوگام به سوریه و تجارت در این عرصه ایجاد کرده است. مشتریان نیز می توانند برای خرید عمده از کارخانه، اطلاع از قیمت و شیوه تحویل با مشاوران ما در تماس باشند و کلیه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

صادرات ایزوگام به سوریه - صدف گستر دلیجان
بارگیری و صادرات ایزوگام به سوریه در شرکت صدف گستر

در پایان

صادرات گسترده و بدون واسطه در بازارهای جهانی نقطه قوتی برای به وجود آمدن راههای تجاری جدید برای صادرکنندگان محسوب می شود که این امر از طریق وجود تقاضا میسر می گردد.

آمار بالای خرید و فروش عایق های رطوبتی ایرانی در بازارهای جهانی، نشان دهنده کیفیت بالا و رضایت خریداران است. قسمت عمده ای از ایزوگام های تولیدی و انواع مختلف آن در کشور مطابق با استاندارد های جهانی هستند به همین علت خریداران شاهد مشکلی در این رابطه نمی باشند.

لذا همان طور که گفته شد صادرات به پارامترهایی مانند ارائه مجوزهایی از سوی سازمان بورس برای خرید قیر نیاز دارد که این مجوزها را کارخانه تولید کننده شرکت صدف گستر دلیجان جهت انجام کارهای گمرکی در اختیار دارد.

شما عزیزان می توانید نحوه صادرات ایزوگام به سوریه و سایر اطلاعات تکمیلی را از کارشناسان شرکت صدف گستر دلیجان دریافت نمایید.

با سپاس از توجه شما منتظر نظراتتان خواهیم بود.

راههای ارتباطی ما

صادرات ایزوگام به سوریه از درب کارخانه

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

فروش ایزوگام دلیجان در تهران

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام :

استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران :

دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل