ایزوگام صدف گستر برای پشت بام

ایزوگام صدف گستر برای پشت بام - صدف گستر دلیجان

عرضه ایزوگام صدف گستر برای پشت بام توسط شرکت صدف گستر دلیجان


فروش ایزوگام صدف گستر برای پشت بام

ایزوگام یا عایق رطوبتی از بهترین و مهمترین پوشش ها برای عایق بندی پشت بام در ساختمان، مجتمع ها و غیره می باشد که باید به آن توجه کرد. انواع ایزوگام ها با قیمت های مختلف در سطح شهر توسط تولید کنندگان و نمایندگی ها عرضه می شوند که می بایست بر اساس بودجه و نوع مصرف، بهترین آن را انتخاب و خریداری کرد. پیشنهاد ما به شما سروران در این مقاله ایزوگام صدف گستر برای پشت بام می باشد که در ادامه به موارد مهم آن خواهیم پرداخت.

در صنعت ساخت و ساز، انواع ایزوگام که یک عایق رطوبتی با نوعی قیر پلیمری است در مصارف گوناگون به وفور بکار گرفته می شود. در فضاهای داخلی ساختمان و کف سازی برای پیشگیری از ورود نم به واحد زیرین، ایزوگام بسیار مورد استفاده قرار می گیرد؛

اما بیشترین مصرف ایزوگام معمولاً در عایق بندی پشت بام ها مشاهده می شود. تمامی بام ها در ساختمان ها به ایزولاسیون نیاز دارند، حتی پس از عایق کاری و گذشت چندین سال ممکن است به تعویض یا ترمیم ایزوگام نیاز شود.

در این مطلب اطلاعاتی در مورد خرید، نصب ایزوگام خوب و معرفی ایزوگام صدف گستر برای پشت بام به عنوان ایزوگام مرغوب آورده شده است؛ پس لطفاً تا انتها همراه ما باشید.

انتخاب و خرید بهترین نوع ایزوگام

معمولاً بعد از ساخت ساختمان به ندرت پیش می آید که ایزوگام داخل بنا به تعویض یا ترمیم نیاز داشته باشد ولی ضروری است که هر چند سال یک بار عایق بندی بام را ترمیم کرد. هر زمان که پشت بام با بروز نشانه هایی مانند زردی یا کپک زدگی دیوار و سقف طبقه آخر ساختمان، به ترمیم یا تعویض ایزوگام نیاز پیدا می کند، سوال هایی مطرح می شود که بهترین ایزوگام برای پشت بام کدام است و چگونه می توان آن را تهیه کرد؟

برای عایق بندی بام ها جهت پیشگیری، باید قبل از شروع بارش های فصلی اقدام به این کار نمود و لازم است از ایزوگام با کیفیت و مرغوب برای پوشش بام استفاده کرد.

ایزوگام های نامرغوب و ازان قیمت برای عایق بندی بام ها توصیه نمی شود. تغییرات دما، بارش ها و تابش مستقیم نور آفتاب روی ایزوگام و عمر مفید آن اثر دارد. پس بهتر است برای صرفه جویی در هزینه ها از برند های معتبر بهره گرفت. لذا ایزوگام صدف گستر برای پشت بام به جهت حفاظت از ساختمان، از انتخاب های مطمئن مصرف کنندگان است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

ایزوگام صدف گستر برای پشت بام - صدف گستر دلیجان
نصب ایزوگام صدف گستر برای پشت بام توسط تیم محرب

شرایط موثر در اجرای ایزوگام

طبق انواع مختلف ایزوگام ها، شیوه اجرا و نصب متفاوتی هم دارند. از مواردی که باید در آن دقت داشت نحوه نگهداری و نصب صحیح آن است، چرا که توجه نداشتن به استاندارد ها عمر مفید ایزوگام را کم خواهد کرد. بنابر این بهتر است برای جلوگیری از بروز مشکلات و هزینه های اضافی نصب ایزوگام را به یک نصاب ماهر سپرد. برخی از موارد مهم در نصب به شرح زیر است:

زمان مناسب برای نصب

به این علت که در صورت انجام عایق بندی در زمان مناسب شاهد افزایش عمر ایزوگام و در غیر این صورت دچار خسارت خواهیم بود، از موارد مهم هنگام اجرای ایزوگام، زمان آن است که توجه به آن ضروری است. ایزوگام چه برای پشت بام نصب شود و چه در داخل ساختمان، نکته قابل توجه در نصب عدم وجود رطوبت در سطح مورد نظر است. برای فضای داخل اگر سطح خشک باشد و دمای هوا مناسب باشد در هر فصلی نصب آن مشکلی ندارد.

در تابستان هوای گرم و خشک، رطوبت ناشی از بارندگی ها را از بین برده و قدرت چسبندگی عایق را به سطح افزایش می دهد. به همین علت بهترین زمان نصب ایزوگام تابستان شناخته شده است و بعد از آن در اوایل پاییز هم می توان عایق کاری را انجام داد.

باید در نظر داشت که برای ایزوگام هایی با درجه کیفی پایین تر علاوه بر خشکی سطح، سردی هوا نیز اهمیت دارد؛ زیرا هوای سرد باعث خشک شدن و شکنندگی ایزوگام می شود. به همین دلیل است که توصیه می شود از ایزوگام استاندارد و مقاوم استفاده شود؛

ایزوگام صدف گستر برای پشت بام با دارا بودن استاندارد های لازم و مرغوبیت، بسیاری از این دغدغه ها را برای مشتریان خود از میان برداشته است.

شرایط سازه

در کنار بحث زمان و فصل مناسب، شرایط ساختمان هم اهمیت زیادی دارد. به این معنی که اجرای ایزوگام وقتی که هنوزکار ساخت روی پشت بام به اتمام نرسیده یا سقف کاملاً خشک نشده است نباید انجام گیرد چرا که باعث آسیب رسیدن به ایزوگام می شود.

اجرا روی سطح نم دار

تاکید بر این نکته که نباید روی سطح نم دار نصب ایزوگام را انجام داد به این علت است که رطوبت موجود در زیر عایق بعد از افزایش دما تبخیر شده و با نفوذ هوا به زیر ایزوگام باعث تبله شدن آن، از بین رفتن چسبندگی، ترک خوردگی، جدا شدن از سقف و در نهایت نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان می شود.

نصب روی ایزوگام قبلی

نصب دوباره ایزوگام روی عایق قدیمی در صورت عدم ایجاد سنگینی و بار اضافی بر سقف ساختمان مشکلی ندارد اما در غیر این صورت باید ابتدا قیرگونی یا ایزوگام قبلی کنده شود و سپس در صورت لزوم پستی بلندی ها و درزهای سطح رفع شود.

اصولی که برای ایزوگام صدف گستر پشت بام باید رعایت شود

  1. در شرایط بد آب و هوایی و بارش ها نباید عایق بندی انجام شود.
  2. هر گونه زنگ زدگی، گرد و خاک و….. باید از سطح پاک شود.
  3. استفاده از ایزوگام هایی با روکش آلمینیوم برای جلوگیری از تابش اشعه شدید خورشید و ایجاد پوسیدگی بهتر است.
  4. کلیه زاویه ها و گوشه ها باید با سیمان پر شود.
  5. اگر سنگریزه روی سطح باشد می بایست برداشته شود.

مشاوره خرید ایزوگام صدف گستر برای پشت بام

خدمات ترمیم، تعویض و اجرای ایزوگام صدف گستر برای پشت بام ، سرویس های بهداشتی، کف آشپزخانه، استخر و …. در انواع ساختمان ها توسط تیم نصب مجرب به شکل کاملاً حرفه ای و زیرسازی اصولی قابل انجام است.

شرکت صدف گستر دلیجان دارای نمایندگی های فعال در سراسر تهران بوده که کلیه خدمات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می دهد. این شرکت مجری ارائه خدمات نصب و فروش ایزوگام در سراسر تهران با بیش از یک دهه فعالیت درخشان و دارای نشان ملی استاندارد است که محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس همگان قرار می دهد.

تیم مجرب صدف گستر برای نصب ایزوگام

همچنین با دارا بودن تیم مجرب، متعهد و با سابقه خود آماده عقد قرارداد با موسسات و سازمان های خصوصی و دولتی و اجرای پروژه های کوچک و بزرگ به نحو احسن و با ضمانت بی قید و شرط می باشد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، بازدید حضوری و دریافت قیمت روز ایزوگام از طریق راههای ارتباطی در سایت با ما تماس حاصل فرمایید تا مشاوران و کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند.

ایزوگام صدف گستر برای پشت بام - صدف گستر دلیجان
فروش ایزوگام صدف گستر برای پشت بام در شرکت صدف گستر دلیجان

جمع بندی

عایق بندی پشت بام را در هر آب و هوایی نمی توان نادیده گرفت. انواع ایزوگام صدف گستر مناسب بام ساختمان ها می باشد. توجه نداشتن به ایزولاسیون پشت بام می تواند با تابش نور خورشید و بارش های برف و باران در سرما موجب نفوذ رطوبت به داخل ساختمان و ایجاد مشکلات و خسارات ناشی از آن شود.

با در نظر گرفتن تمام موارد و نکات خرید، نصب و شناخت ایزوگام صدف گستر برای پشت بام که در بالا ذکر شد می توان بهترین عایق بندی را برای پشت بام اجرا کرده و بالا ترین کارایی را از آن دریافت نمود.

با سپاس از توجه و همراهی شما سروران منتظر نظراتتان هستیم.

راههای ارتباطی ما :

دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان در تهران

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

فروش ایزوگام صدف گستر برای پشت بام

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام :

استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران :

دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =