ایزوگام طرح دار استخری

ایزوگام طرح دار استخری - صدف گستر

ایزوگام طرح دار برای استخر - صدف گستر دلیجان


بهترین ایزوگام طرح دار استخری در ایران

امروزه با توجه به گسترش استخرها در جوامع کنونی ، نگهداری آن ها بسیار حائز اهمیت شده است. چراکه استخرها با ظاهری متفاوت به نمای استخر خود جلوه میدهند و یکی از عواملی که برای رطوبت استخر ها مؤثر است ایزوگام است بخاطر همین امر که نمای ظاهری استخرها اهمیت دارند میتوان از ایزوگام طرح دار استخری استفاده نمود.

کارخانه صدف گستر دلیجان با سابقه و پیشینه بالایی که در حوزه تولید ایزوگام دارد در جهت بهبود زیباسازی استخرها و همچنین اماکنی که در مقاله به آنها اشاره میشود پرداخته ایم.

همانطور که میدانید ایزوگام در استخرها نقش حیاتی دارد بنابراین ایزوگام طرح دار را برای استخرها پیشنهاد میکنیم تا با زیبایی طرح های مختلف نمای استخر نیز از نظر زیرساخت زیباتر گردد.

 جهت مطالعه ۳ دقیقه ای این مقاله با ما همراه باشید.

طرح های ایزوگام شرکت صدف گستر دلیجان

شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان با توجه به اینکه تنوع محصولی بالایی به صورت انحصاری را دارد و در حین تنوع محصولی مرغوب بودن ایزوگام بسیار مهم است ، از اینرو ایزوگام های مختلفی را با کارکرد های متفاوت تولیده کرده تا با ظاهری متفاوت نسبت به سایر ایزوگام ها نقش آفرینی نماید .

و با توجه به نوع نقش و طرحی که در ایزوگام به کاربرده شده است قیمت های آن هم نیز متفاوت است

انواع ایزوگام طرح دار شرکت صدف گستر دلیجان

 • ایزوگام طرح دار لانه زنبوری
 • ایزوگام طرح دار آجری شکل
 • ایزوگام طرح دار چمنی شکل
 • ایزوگام طرح در نمای آجری یا آجر نما
 • ایزوگام طرح دار ورساچه ای شکل
 • ایزوگام طرح دار سرامیکی و سنگی
 • ایزوگام طرح دار نمای طرحی یا طرح نما

کاربرد انواع ایزوگام های طرح دار بسیار متفاوت است و میتواند در امور مصرفی متفاوتی عمل کند  و از این روش شرکت صدف گستر دلیجان کوشیده تا با استحکام و پایداری بالا کارایی را افزایش دهد و به ایزوگام مربوطه کیفیت ببخشد .

البته به این نکته توجه داشته باشید هر شرکت تولید کننده ایزوگام نمیتواند اینقدر تنوع در ایزوگام خود دهد، چرا که باید استاندارد ها را رعایت کرده باشد و از سازمان ملی برای تک تک ایزوگام ها نشان استاندارد دریافت کرده باشد و دارای ضمانت نامه باشد همین امر نشان از مرغوبیت و کیفیت کالاهای کارخانه صدف گستر دلیجان دارد.

بنا بر این تنوع در کالا زمانی امکان پذیر است که تمامی مراحل تولید کالا با کیفیت انجام شود .

ایزوگام های طرح دار صدف گستر دلیجان چه کاربردی دارد؟

ایزوگام های طرح دار در طرح های مختلف زمانی ارائه میشود که تنها در عایق بندی رطوبتی نقش ندارد و یا برای جلوگیری از اتلاف انرژی کاربرد ندارد و یا سایر مزایایی که برای استفاده از ایزوگام میشود بر شمرد ،  بلکه میتوان ایزوگام را با طرح های متفاوت با ظاهری متفاوت دریافت کرد و در صورتیکه استحکام و پایداری خود را حفظ کرده است .

شرکت صدف گستر دلیجان با توجه به نیاز شما عزیزان طی مشاوره اولیه که با کارشناسان متخصص در شرکت دارید ایزوگام هایی را با طرح های گوناگون را به شما پیشنهاد میکند تا نیاز خود را رفع سازید و از طرح ها و تنوع آن لذت ببرید.

موارد کاربرد ایزوگام طرح دار

 1. کاربرد آن در استفاده از پارکینگ های عمومی و خصوصی اماکن
 2. کاربرد آن برای استفاده در نمای ساختمان و ساختمان سازی
 3. کاربرد آن در کف و حاشیه های استخر ها
 4. کاربرد آن در استفاده از کفپوش و راهروهای ساختمان ها
 5. کاربرد آن در مکان های پر رفت و آمدی همچون معابر که میتوان از ایزوگام اکسیر طرح دار دولایه ای استفاده نمود.

همانطور که میدانید ایزوگام طرح دار صدف گستر دلیجان در زمینه صادرات بسیار عملکرد خوبی داشته است و توانسته ایزوگام اکسیر طرح دار و ایزوگام یلمای طرح دار را با کیفیت و مرغوبیت عالی به کشورهایی همچون عراق ، قطر و ترکیه صادر کند و جوایز ارزنده ای را در زمینه صادرات دریافت کند.

ایزوگام طرح دار استخری

همانطور که اشاره کردیم یکی از کاربردهای ایزوگام طرح دار در استخرها است که علاوه بر افزایش کارایی که به ایزوگام میدهد و جلوگیری از رطوبت میکند ظاهری متفاوت و زیبایی دارد . بخاطر همین تفاوتی که در شکل ظاهری ایزوگام است در استخرها استفاده میشود.

 ایزوگام های طرح دار استخری به استخرها نمای دیگری میدهد و در زیباسازی اولیه استخر ها کاربرد دوچندانی دارد.

ایزوگام طرح دار استخری چه کارایی دارد؟

ایزوگام کردن استخرها تنها روشی نیست که برای عایق بندی انجام میشود بلکه باید قبل از ایزوگام کردن شرایط را بررسی بکنیم شاید ایزوگام جوابگوی مکان مورد نظر نباشد و کارایی برای شما نداشته باشد.

بنابراین در انتخاب شرکت تولید کننده ایزوگام دقت لازم را انجام دهید تا با بررسی های حرفه ای و کارشناسانه به شما عزیزان بهترین پیشنهادها را برای عایق کاری استخر بدهد.

 به این نکته توجه داشته باشید حتماً باید قبل از انجام و بهره وری ایزوگام های طرح دار مکان مورد نظر را بررسی و اگر احتیاج به زیر ساخت داشته باشد انجام گردد تا از مشکلاتی که میتواند برایتان هزینه های هنگفتی را متحمل سازد جلوگیری کند .

مخصوصاً در استخرها باید از ایزوگامی استفاده نمود که آب استخر را به لایه های زیرین و پایینی سوق ندهد و آب استخر را به جهتی درست هدایت کند.

قیمت ایزوگام های طرح دار

در تولید ایزوگام های طرح دار شرکت صدف گستر دلیجان استفاده از فویل نقش مهمی داشته که روی قیمت ها موثر بوده و اغلب فویل ها استفاده شده در ایزوگام ها وارداتی هستند از همین رو نوسانات قیمت در تولید ایزوگام های طرح دار متفاوت سبب تغییر در آن میگردد.

در ادامه به نکات زیر توجه نمایید.

 • برای تهیه ایزوگام طرح دار حتماً شرایط آب وهوایی منطقه مربوطه را به شرکت تولید کننده یاد آوری و قید نمایید.
 • ایزوگام های طرح دار فویلدار نسبت به ایزوگام دولایه ای ساده قیمت بالاتری دارد.
 • ایزوگام اکسیر طرح دار و همچنین ایزوگام طرح دار یلما همه استانداردهای ایزوگام را در تولید آنها رعایت شده و مورد تائید سازمان استاندارد است.
 • ایزوگام رنگی طرح دار صدف گستر دلیجان از روش مستقیم یعنی مراجعه حضوری به شرکت و بی واسطه برای شما عزیزان ارزانتر و با قیمت پایینی محاسبه میگردد.

قیمت رول ایزوگام طرح دار

البته قیمت هر رول ایزوگام طرح دار صدف گستر دلیجان به موارد متعددی بستگی دارد همچون:  نوسانات بازار ، تیشوی به کارگرفته شده ، پلی استر به کاربرده شده ، لایه های ایزوگام مربوطه ، اندازه ایزوگام مربوطه ، ظاهر ایزوگام که میتواند ساده یا رنگی و یا پودری نایلکسی باشد.

پوشش ظاهری ایزوگام در تعیین قیمت ها و همچنین کارکرد ایزوگام نقش بسزایی دارد چرا که هرچه پوشش با کیفیت تر باشد ایزوگام مربوطه طول عمر بالاتری دارد و ماندگاری بهتری دارد.

جمع بندی

با توجه به نگاهی که نسبت به ایزوگام های طرح دار  داشتیم نتیجه گرفتیم که ایزوگام های طرح دارد کارکرد بالایی دارد و یکی از استفاده های ایزوگام طرح دار در استخر است.

همانطور که میدانید استخرها هزینه نگهداری بالایی دارند بنابراین زمانی که از ایزوگام طرح دار برای عایق بندی آن استفاده میشود میتوان با توجه به زیباسازی که به استخر میدهیم ، کارایی آن را افزایش دهیم و ایزوگام مربوطه را در استخرها با ماندگاری بالا نصب نماییم.

افتخار ما همراهی شماست .

تماس با ما

مشاورین ما در صدف گستر ، همواره در جهت ارائه بهترین ایزوگام طرح دار برای استخر در خدمت شما عزیزان هستند.

راههای ارتباط با شرکت ایزوگام صدف گستر دلیجان

دفتر مرکزی فروش ایزوگام طرحدار دلیجان

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام طرحدار

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام : استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران : دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =