تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام

تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام - صدف گستر دلیجان

تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام از نگاه شرکت صدف گستر دلیجان


تاثیر افزایش قیمت دلار بر قیمت ایزوگام

امروزه قیمت ایزوگام تا حد زیادی به قیمت ارز وابسته می باشد. با توجه به اینکه اغلب مواد اولیه در تولید ایزوگام، وارداتی هستند؛ باید برای خرید آنها به دلار هزینه شود. در صورتی که قیمت دلار افزایش پیدا کند به طور مستقیم روی قیمت ایزوگام نیز تاثیر می گذارد. ما در این مقاله سعی داریم مطالبی را در مورد تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام به عنوان یکی از پارامترهای مهم و موثر در قیمت این محصول برای شما بیان کنیم.

طی سالهای اخیر در پی وابستگی قیمت ایزوگام به ارز، افزایش قابل توجهی در قیمت عایق های رطوبتی دیده می شود. این افزایش قیمت در رونق بازار نیز بی تاثیر نبوده است. اعلام قیمت به روز انواع ایزوگام می تواند موجب سادگی و دقت در انتخاب و خرید این محصول شود. از طرفی تعیین قیمت نهایی و دقیق بر اساس عوامل متعدد و تغییرات قیمت روز انجام می گیرد.

بسیاری از افرادی که قصد عایق بندی و خرید ایزوگام را دارند می خواهند بدانند که قیمت این محصول بر چه اساسی تعیین می شود. در صورتی که می خواهید بهترین ایزوگام بازار را با قیمتی مناسب خریداری کنید و آشنایی کاملی با عوامل تعیین کننده و موثر در این موضوع ندارید، از شما دعوت می کنیم این نوشتار را مطالعه و بهترین محصول را در بهترین زمان و با بهترین قیمت تهیه نمایید.

تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام - صدف گستر دلیجان
میزان تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان

اهمیت استفاده از عایق رطوبتی

کاربردهای ایزوگام و اهمیت استفاده از عایق های رطوبتی پیش ساخته بر کسی پوشیده نیست. استفاده از ایزوگام برای پیمانکاران و شرکت هایی که در حوزه عملیات ساخت، عمرانی و تاسیسات در شهرهای مختلف فعالیت دارند اهمیت خاصی دارد. به همین جهت استفاده از انواع عایق های رطوبتی مورد توجه و لزوم قرار گرفته است.

برای اینکه ایزوگام ها با کیفیت درجه یک و کارایی عالی به دست مصرف کننده برسد باید دارای مواد اولیه مرغوب باشند. بنابر این با در نظر گرفتن شرکت های تولیدی متعدد و دشواری اطمینان از کیفیت محصولاتشان لازم است با شناخت معتبر ترین آنها و بازدید از محصولات آنها اقدام به خرید نمود.

این شرکت ها تمامی تولیدات خود را توسط گروه متخصص در آزمایشگاه تست و به تایید سازمان استاندارد می رسانند.

موارد موثر در تعیین قیمت نهایی ایزوگام

با بررسی کارشناسان بازار، دلایل تاثیرگذار بسیاری بر قیمت ایزوگام وجود دارند. برخی از این عوامل شامل:

  1. نوع ایزوگام و پوشش آن
  2. کیفیت و قیمت قیر مصرفی
  3. ضخامت و وزن رول ها
  4. فروش عمده و تک
  5. مواد اولیه مانند تیشو، پلی استر و تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام

ما در اینجا به بررسی مواد اولیه که بیشترین تاثیر را با نوسانات ارز در تعیین قیمت ایزوگام به خود اختصاص داده است می پردازیم.

مواد اولیه ایزوگام و نقش دلار بر قیمت آنها

ایزوگام از یک سری مواد اولیه ساخته شده است که الیاف تیشو و پلی استر از مواد اصلی و مهم تشکیل دهنده آن است. این مواد به شکل لایه ای در ایزوگام عمل می کنند و موجب استحکام بیشتر و عدم شکستگی ایزوگام می شوند. از آنجا که تیشو و پلی استرها وارداتی هستند قیمت آنها با توجه به تغییرات ارز نوسان دارد. تغییر در شرایط سیاسی و قیمت دلار می تواند قیمت این مواد را تحت تاثیر قرار دهد. به این ترتیب قیمت ایزوگام هم متاثر از این شرایط تغییر خواهد کرد.

بررسی تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام صدف گستر دلیجان

همان طور که گفته شد با توجه به وابستگی نوسانات ارز به قیمت ایزوگام، باید این تغییرات را در نظر گرفت. به همین علت برخی از تولید کنندگان عایق رطوبتی پیش ساخته به شکل روزانه قیمت نهایی را اعلام می کنند. برخی از شرکت ها نیز طبق میانگین تغییرات چند روز اخیر قیمت را محاسبه می کنند.

اما مسئله قابل توجه، دریافت قیمت روز ایزوگام از شرکت ها و مجریان معتبر است. با آگاهی از قیمت واقعی توسط این شرکت ها زمان بهتری برای تهیه ایزوگام به شما معرفی خواهد شد.

تولید کنندگان با سابقه و معتبر مانند کارخانه صدف گستر دلیجان، سعی دارند با تولید و استفاده مواد اولیه داخلی و درجه یک ایزوگام را با قیمت متعادل تر و حداقل افزایش به دست مشتری برسانند. همین طور با صادرات محصولات درجه یک ایرانی هزینه های سنگین تحمیل شده را جبران نماید.

این شرکت با تولید محصولات با کیفیت، بهترین ایزوگام ها را که قیمت مناسبی در مقابل کارایی لازم دارند به مشتریان ارائه می دهد. به این ترتیب مشکل کاهش تقاضای داخلی و رکود بازار نیز مرتفع خواهد شد.

دریافت قیمت روز ایزوگام

برای متقاضیانی که تمایل دارند به صورت عمده ایزوگام را بخرند آگاهی از تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام اهمیت ویژه ای دارد. چرا که باعث می شود ضمن صرفه اقتصادی، عایق رطوبتی درجه یک و با کیفیت را تهیه کنند. مشتریان برای خرید مستقیم و بدون واسطه می توانند به شرکت صدف گستر دلیجان مراجعه کنند. کارشناسان این مجموعه با دقت در نوسانات بازار ارز، زمان مناسب خرید ایزوگام و حدود قیمت ها را اعلام می کنند.

پیشنهاد ما به مشتریان عزیز جهت اطلاع و دریافت قیمت به روز عایق های رطوبتی صدف گستر مسیرهای زیر می باشد:

  1. صفحات اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و واتساپ
  2. تماس با کارشناسان فروش
  3. خرید از طریق کارخانه
  4. مراجعه و تماس با دفتر فروش مرکزی
  5. سایت رسمی صدف گستر دلیجان
تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام - صدف گستر دلیجان
کنترل تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام توسط شرکت صدف گستر

جمع بندی

قیمت ایزوگام یکی از پارامترهای مهم برای انتخاب عایق مورد نظر است. در حقیقت کیفیت ایزوگام باید با قیمت آن متناسب بوده و ارزش خرید را برای مشتری مسجل نماید. همچنین با توجه به آنچه که در مورد تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام و عدم ثبات آن در بازار خواندیم؛ برای اطمینان هنگام خرید و فروش ایزوگام در حجم خرد و کلان باید به بررسی قیمت ایزوگام در بازارهای داخلی و خارجی پرداخت؛ و با مقایسه تغییرات قیمت در روزهای گذشته کمتر متضرر شده و بهترین ایزوگام در بازار را انتخاب نمود.

امیدواریم این مطلب مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته باشد و بتوانیم با ارائه بهترین خدمات رضایت شما سروران گرامی را فراهم آوریم.

با تشکر از همراهی شما منتظر نظرات ارزشمندتان هستیم.

راههای ارتباطی ما

دفتر مرکزی کارخانه فروش ایزوگام دلیجان

۲۶۱۳۶۶۱۷ ۲۱ ۹۸+

مشاوره فروش و صادرات ایزوگام

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان

info@sadafgostar.com

اطلاع از تاثیر قیمت دلار بر قیمت ایزوگام

۹۱۸۸۶۶۲۱۲۳ ۹۸+

ایمیل شرکت صدف گستر دلیجان :

info@sadafgostar.com

آدرس کارخانه ایزوگام :

استان مرکزی، شهرستان دلیجان، کیلومتر ۵ جاده اصفهان، شهرک صنعتی، انتهای بلوار اصلی، سمت چپ

آدرس دفتر تهران :

دارآباد خیابان پورابتهاج ساختمان پزشکان پلاک۱ بلوک A طبقه ۳ واحد ۲۰

موقعیت کارخانه ایزوگام صدف گستر دلیجان در نقشه گوگل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − شش =